|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
kontynuacja tematu, z przeniesionym ostatnim postem z poprzedniego Oryginalnie wysłał tasia_79: moze mi ktos powiedziec jak wplacic ekarta mbanku kase do b&w na stronie b&w w zakladce wplaty co mam wybrac i ak dalej postepowac <small>[ 17-05-2004, 15:19: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
widze ze to nie lada wyczyn wplacic im kase na konto...nie tylko ja mam z tym problem...moze znajdzie sie jakas dobra doswiadczona dusza i udzieli odpowiedzi...blagam!!
1. Przy wplacie z banku w euro jest ogromna prowizja, czy moge wplacic w zlotowkach? 2. Jesli tak to jak wyliczyc ile to bedzie 30euro, kursy zmieniaja sie z dnia na dzien a na stronie baw pisze zeby kwota byla identyczna z taka jak sie wpisalo, inaczej pieniadze do nas wroca...czyli nie moge sobie wplacic z malym "haczykiem" na wszelki wypadek? 3. Numer konta ma miec 26 cyfr a numer podany na stronie baw ma ich tylko 12 czy 13:> 4. (mniej wazne) gdzie na druczku wpisac swift, kod banku, numer odniesienia i cholera wie co jeszcze? ale w tym mi juz kasjerka pomoze wiec spoko...
please help us!!
przydalby sie taki tutorial jaki ktos kiedys napisal co do wplady w expekt...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
gosciu zrezygnuj z przelewu bo to nie ma sensu bedzie szedl z miesiac jesli wogl ebank go dokona lepiej karta lun na netelera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
polxx: wplac kaske do moneybookers a stamtad do betandwin i bedzie luzz.
Tasia: a ty dalej sie meczysz z wplata chlopie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
no nikt nie chce powiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
uau dzieki za odpowiedz szybka, to jeszcze jedno: neteller czy mbookers? co wygodniejsze, gdzie mniej prowizji itp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Moneybookers zalozysz w 5 minut a do netellera bedziesz slal skany dowodu, prawka i jakiegos rachunku. Jak jest z oplatami w netellerze to nie wiem bo przez to powyzsze zniego nie korzystam. Do moneybookers mozesz wplacic karta (5 sekund) ale stracisz 3% a przelewem masz za darmo (tylko koszt przelewy w twoim banku) bo do polskiego banku ale poczekasz 3 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A zamierzasz korzystac z promocji? Jesli tak to ile i czego wplacasz? Wtej materii jestem obeznany baaaardzo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)
aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał polxx: [qb]tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)
aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?[/qb] tak w polu "tytulem". Bank code nie bedziesz wpisywal, on jest zawarty w numerze ich rachunku: 86 188000090000001150226018 Wplac 150 zeta a wplacajac do betandwin wpisz 30 euro. Przewaluują i nie zedra z ciebie. Bonus dostaniesz 30 euro jesli o niego poprosisz. Nie zadowalaj sie 15 euro. Ja dzisiaj dostalem 30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
ok wielkie dzieki, poprosze o 30 euro ale decyzja ostateczna raczej nalezy do nich:) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
LuNo nie moge ci odpowiedziec na prv bo masz pelna skrzynke private (tak pisze)..gg to 1092279, daj tez twoj, michauek twoj tez prosze jesli moze, przyda sie na pewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Chcialem przed chwila zagrac surebeta pomiedzy B&W a Betfair- 20%. Postawilem 30$ w betfair na Labadze a 50 euro chcialem w B&W na Knowle a tu co? Lipa. Mam limit, taki ze max wygrana to 5 euro! nie byloby to taki dziwne gdyby nie fakt ze w B&W nie zagralem do tej pory jezszce zadnego meczu! Jak Knowle wygra to ja nie wiem co zrobie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał ermol: [qb]ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?[/qb] Po ostatnich zmianach bodajże 15 ojro. Ale ręki nie dam sobie uciąć
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Mógłby mi ktoś pomóc? Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie? prosze o POMOC
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał uudo: [qb]Witam Mógłby mi ktoś pomóc? Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie? prosze o POMOC[/qb] w osobnej kopercie powinni przeslac ten kod
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał uudo: [qb]Witam Mógłby mi ktoś pomóc? Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie? prosze o POMOC[/qb] uudo : daj znac czy Ci sie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja próbowałem ale niestety kartą mBanku nie wpłaciłem, dopiero po przelaniu kasy na Inteligo - kartą Visa-Electron Inteligo poszło bez problemu.. Kiedys ktos pisał ze aby wplacic kartą mBanku do buka trzeba dzwonic do MBanku i zrobic autoryzacje czy cos w tym stylu .. Jesli ktos tez mial problemy z karta mBanku to niech napisze. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty ! czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty. pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka