|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99 |
Jagiellonia Bialystok v Widzew
KSZO v Lechia Gdańsk ŁKS Łódź v Radomiak Podbeskidzie v Ruch Chorzów
Polonia Bytom v Piast
Śląsk v Polkowice Świt v Heko
Szczakowianka v Drwęca Zawisza v Zagłębie Sosnowiec
czekamy na opinie ekspertów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53 |
ŁKS Łódź v Radomiak Kursy na gospodarzy niskie co oczywiście nie dziwi - ŁKS przy dobrych wynikach innych drużyn już jutro może awansować. ŁKS jest zespołem dużo lepszym, ma dobry bilans u siebie - wygrał 8 meczów, 7 zremisował i jeden przegrał. Bilans bramek: 26-9. Trudno podejrzewać, że Radomiak wywiezie z Łodzi choćby punkt... Ale bukmacherzy dobrze o tym wiedzą i kursy są już niskie ok 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228 |
Podbeskidzie-Ruch Dla Podbeskidzia nękanego brakiem kasy to przedostatnia szansa na uniknięcie baraży. Ciekawostką jest że w pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie wygrał Ruch bilans to trzy remisy i dwie wygrane Podbeskidzia, w bramkach 7-5. Myśle że jutro wygra Podbeskidzie bo innego wyjścia poprostu nie ma, w składzie bez większych ubytków natomiast w Ruchu nie zagra Mikulenas który w ostatnich 8 meczach strzelil 9 bramek.Kursy średnio 1,8 i promocja w profku 2,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
oj możesz spalić troszke tych papierosków w trakcie meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Podbeskidzie-Ruch Dla Podbeskidzia nękanego brakiem kasy to przedostatnia szansa na uniknięcie baraży. Ciekawostką jest że w pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie wygrał Ruch bilans to trzy remisy i dwie wygrane Podbeskidzia, w bramkach 7-5. Myśle że jutro wygra Podbeskidzie bo innego wyjścia poprostu nie ma, w składzie bez większych ubytków natomiast w Ruchu nie zagra Mikulenas który w ostatnich 8 meczach strzelil 9 bramek.Kursy średnio 1,8 i promocja w profku 2,15 a ja zagralem Ruch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ladnie zaprezentowali sie w Bialymstoku i mysle ze nawet bez Mikulenasa ograja Podbeskidzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widac ze to poukladana druzyna i gole potrafia strzelac takze inni. Co do Podbeskidzia to po tym co zaprezentowali ze srednia w tej rundzie Jaga nie postawie na nich ani grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak sam stwierdziles w Podbeskidziu brak kasy wiec co beda szukac w 2 lidze w nastepnym sezonie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ruch @3.50 w STS Jagiellonia - Widzew Typowy na bet, chociaz lekko faworyzowalbym tutaj druzyne z Bialegostoku. Po ostatnim zwyciestwie z Podbeskidziem pojawila sie nadzieja na baraze (oczywiscie szanse sa nikle i nie ma co do tego watpliwosci). Ponadto co poniektorzy pilkarze walcza o swoja przyszlosc w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widzew jak wiadomo pierwszoligowiec mysle ze nie bedzie chcial za wszelka cene wygrac. Z obu stron doping fantastycznych i fanatycznych kibicow (w Bialymstoku mecz cieszy sie ogomnym zainteresowaniem, podobno sprzedano nawet 10tys. biletow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />), wiec bedzie to pewnie super "walka" na trybunach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Co poniektorym do zobaczenia na meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jaga @2.00 STS 1x @1.22 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
juz prawie wszedzie mecz kszo zablokowany oprocz sts i prof widocznie ktos zagral grubo ale na co ? kszo brakuje punktu do pewnego utrzymania a poloni troche wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
sory lechi przy dobrych wiatrach tez 1 punktu czyzby xxx!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228 |
oj możesz spalić troszke tych papierosków w trakcie meczu Średnio idzie mi pół paczki na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Zgadzam się z tobą Chaoz, również faworyzował bym w tym meczu Jagiellonie, Widzew już pomarańczowy, może nie bedzie chciał zepsuć zabawy kibicom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />...A pozatym piłkarze Jagusi walczą o kontrakty na następny sezon, więc walka bedzie na 110%...Tak więc 1x można wziąść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A to co dziś się bedzie działo w Białymstoku na trybunach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />...nie jeden pierwszoligowiec marzy o takich kibicach i dopingu...tak więc do zobaczenia na Słonecznej...Dziś udowodnimy komu należy się pierwsza liga...POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
ŁKS Łódź - Radomiak RadomChoć to hasło jest przy al.Unii bardzo popularne od kiku sezonów, a od początku obecnego jest niemal na porządku dziennym, to jednak do tej pory było niejako "wirtualne". Teraz wreszcie czuć, że Łódzki Klub Sportowy rzeczywiście o tę Ekstraklasę walczy. Przy korzystnym zbiegu okoliczności, już dziś łodzianie mogą być I-ligowcami! Co prawda ciężko liczyć na aż tak wielkie szczęście, gdyż aby po spotkaniu z Radomiakiem, ŁKS mógł fetować awans, to obok zwycięstwa piłkarzy z al.Unii, punkty musiały stracić zespoły Śląska i Zagłębia, co zwłaszcza w przypadku tych pierwszych jest mało prawdopodobne, ale i tak 3 punkty w tym pojedynku ogromnie przybliżą łódzki zespół do bram najwyższej klasy rozgrywkowej. Trener ŁKS-u, Marek Chojnacki, będzie miał do dyspozycji w sobotnim spotkaniu prawie całą kadrę. Jedynym pauzującym zawodnikiem będzie Łukasz Madej, który siedząc na ławce rezerwowych w meczu przeciw Finishparkietowi, w doliczonym czasie gry otrzymał czerwoną kartkę za wulgarne zachowanie względem arbitra. Zespół gospodarzy wystąpi prawdopodobnie w podobnym ustawieniu do tego, jakie wyznaczył Chojnacki przed trzema dniami w Nowym Mieście Lubawskim. Największe szanse na zastąpienie Madeja wydaje się mieć Sebastian Kęska, zawodnik grający ofensywnie, a to właśnie od gry tej formacji zależeć będzie najwięcej w tym pojedynku. Radomiak Radom to drużyna, która żegnała się już powoli z II ligą. Nadzieje na utrzymanie odrodziły sie jednak w minioną środę, po pierwszym wiosennym zwycięstwie tego klubu. Pokonanie Polonii Bytom i zmniejszenie przez PZPN liczby spadających drużyn sprawiło, że radomianie znaleźli się nad "kreską" i są w grupie zespołów, które zmierzą się w barażach z III-ligowcami. Aby jednak zakończyć sezon w tej grupie, potrzebne są punkty w 2 ostatnich kolejkach, dlatego też w Łodzi Radomiak wystąpi z ogromną chęcią na wywiezienie korzystnego wyniku, który jest dla nich na wagę złota. W pojedynku Radomiak - ŁKS, rozegranym w listopadzie ubiegłego roku, górą byli łodzianie, którzy wygrali skromnie 1:0, po bramce z rzutu karnego Roberta Sieranta. Bilety będą do nabycia już od godziny 10 w kasie od ul. Bandurskiego. Działacze ŁKS SSA apelują do kibiców, aby po zakończeniu meczu, nawet w przypadku zapewnienia sobie awansu, nie wbiegali na murawę boiska. Przepisy PZPN nie zezwalają na takie zachowanie, a naruszenie tego przepisu może spowodować nie tylko dotkliwe dla klubu kary finansowe, ale też zamknięcie stadionu dla publiczności, co byłoby najdotkiwszą karą zarówno dla kibiców, jak i dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. ŁKS Łódź - Radomiak Radom sobota 3.06 godz. 17:00 Prawdopodobne składy: ŁKS: Wyparło, Radunović, Leszczyński, Sierant, Łakomy, Mysona, Jikia, Łabędzki, Kęska, Niżnik, Sypniewski Radomiak: Borkowski, Skórnicki, Szwed, Nykiel, Wachowicz, Błażejewski, Piętka, Kacprzak, Brzyski, Uss, Kalu sędzia: Marek Kowal (Śląski ZPN) www.lkslodz.pl [ lkslodz.pl] No to My też dzisiaj pokażemy komu się należy pierwsza liga ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
Witam. Chciałbym wtrącić parę słów dotyczących przedostatniej kolejki. 1.Podbeskidzie - Ruch Większość uważa, iż ten mecz jest ustawiony i gra pewną 1 po spadających kursach np.1.65 w Sportigbet. Ja natomiast sądzę, że Ruch nie idzie na żadne układy co można zauważyć po ostatnich wygranych meczach z drużynami potrzebującymi jeszcze punktów jak Piast (5-0) czy Jaga (2-0) na wyjeździe! A piłkarsko i patrząc na ostatnią formę Ruch jest zdecydowanie lepszy. Po drugie nie wydaje mi się,że gospodarze będą wydawać kasę(której prawdopodobnie nie mają), w perspektywie wątpliwych punktów w Łodzi na meczu w ostatniej kolejce z Widzewem. Dlatego też myśle,żę kurs 4.75 na Ruch w Sportingbet jest dobrym wyjściem, stake 2/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
2. KSZO - Lechia Gospodarze grają tragicznie i zamiast walki o awans pozostaje im walka o uniknięcie baraży.Muszą zdobyć 1 punkt któr pomoże im zdobyć ten cel. W ostatnim meczu grają ze Śląskiem we Wrocławiu gdzie o punkty będzie bardzo ciężko. Lechię ten 1 punkt również powinien zadowolić, bo w nastepnym meczu grają z Zawiszą. Typ: remis 3.4 w Sportigbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
3. Polonia - Piast Typuję kolejny remis który zadowoli obie ekipy. Poloni da baraże, a Piastowi prawdopodobnie uniknięcie baraży ( W ostatniej kolejce ciężki mecz z ŁKS). Kurs 3.2 w Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
4. Świt - HEKO Typuję wyrównany mecz, ale tylko zwycięstwo zadowoli jedną lub druga drużynę. Jeśli Heko wygra ze Świtem oraz wygra w ostatnim meczu podejmując u siebie Polkowice, utrzyma się w lidze bez konieczności gry w barażu, który zawsz jest dodatkową niewiadomą. Dlatego też myślę,że kurs 4.33 na HEKO w Sportingbet jest dobrym value bet. POZDRAWIAM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
a co sadzicie o meczach slaska i zaglebia? warto zagrac przeciwko nim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Podbeskidzie-Ruch Dla Podbeskidzia nękanego brakiem kasy to przedostatnia szansa na uniknięcie baraży. Ciekawostką jest że w pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie wygrał Ruch bilans to trzy remisy i dwie wygrane Podbeskidzia, w bramkach 7-5. Myśle że jutro wygra Podbeskidzie bo innego wyjścia poprostu nie ma, w składzie bez większych ubytków natomiast w Ruchu nie zagra Mikulenas który w ostatnich 8 meczach strzelil 9 bramek.Kursy średnio 1,8 i promocja w profku 2,15 a ja zagralem Ruch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ladnie zaprezentowali sie w Bialymstoku i mysle ze nawet bez Mikulenasa ograja Podbeskidzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widac ze to poukladana druzyna i gole potrafia strzelac takze inni. Co do Podbeskidzia to po tym co zaprezentowali ze srednia w tej rundzie Jaga nie postawie na nich ani grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak sam stwierdziles w Podbeskidziu brak kasy wiec co beda szukac w 2 lidze w nastepnym sezonie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ruch @3.50 w STS Jagiellonia - Widzew Typowy na bet, chociaz lekko faworyzowalbym tutaj druzyne z Bialegostoku. Po ostatnim zwyciestwie z Podbeskidziem pojawila sie nadzieja na baraze (oczywiscie szanse sa nikle i nie ma co do tego watpliwosci). Ponadto co poniektorzy pilkarze walcza o swoja przyszlosc w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widzew jak wiadomo pierwszoligowiec mysle ze nie bedzie chcial za wszelka cene wygrac. Z obu stron doping fantastycznych i fanatycznych kibicow (w Bialymstoku mecz cieszy sie ogomnym zainteresowaniem, podobno sprzedano nawet 10tys. biletow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />), wiec bedzie to pewnie super "walka" na trybunach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Co poniektorym do zobaczenia na meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jaga @2.00 STS 1x @1.22 STS Ruch - troche zabraklo, ale prowadzili 1-0 szkoda ze nie utrzymali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jaga - piekny mecz, piekny doping, piekne oprawy i piekny wynik, Walczymy o baraze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 228 |
Ruch mógł dostać 4-1 (dwa słupki i poprzeczka) dla Podbeskidzia, od 20 min przy stanie 0-1 Ruchu nie było na boisku dopiero w ostatnich minutach Ruch mogł zdobyc bramke. Ale i tak zaden z naszych typów sie nie sprawdzil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
Mysle ze najciekawszym typem na srode jest Ruch-Polonia 1 -BAH 1.70 Jak w wywiadzie podal trener Poloni da odpoczac kilku podstawowym graczom przed barazami. Ruch bedacy na fali chce zakonczyc zwyciestwem sezon i podtrzymac serie meczow bez porazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Fajny kursik a mecz 8/10 wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Nie widze nowego tematu na sobotnią kolejke to tutaj już napisze moje typy na ostatnią 34 kolejke II ligi:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Ruch Chorzów-Polonia Bytom 1
Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza: 3-0-0
Mecz już bez stawki w II lidze. Ruch Chorzów zapewnił sobie pozostanie w II lidze na kolejny sezon i nie jest zagrożony już nawet barażami z trzecioligowcem. Inaczej sytuacja wygląda z zespołem Polonii Bytom, która znajduje się na czternastym miejscu w lidze. Podpoieczni Michała Probierza będą musieli zagrać spotkania barażowe o pozostanie w lidze na kolejny sezon. Pomimo, że mecz jeśli chodzi o sytuacje w lidze jest bez stawki to jeśli chodzi o aspekt kibicowski jest bardzo ciekawy. Będą to Derby Śląska oba miasta ze sobą graniczą. W pierwszym meczu wygrała (2:1) Polonia Bytom. W ostatniej kolejce zarówno Ruch jak i Polonia zagrały słabo. Lepsze wrażenie zostawił Ruch Chorzów, który zremisował (1:1) swoje wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Polonia wypadła gorzej przegrała (1:3) w derbach Śląska z Piastem Gliwice. Widać, że podpieczni Michała Probierza szykują się już do spotkań barażowych. Prawdopodobnie w tym spotkaniu Probierz nie wystawi kliku podstawowych zawodników po to, żeby odpoczeli przed spotkaniami barażowymi, które są najważniejsze dla Polonii Bytom.
Faworytem tego spotkania jest Ruch Chorzów, który spokojnie się utrzymał na drugoligowym froncie. Do tego "Niebiescy" będą chcieli pokonać lokalnego rywala i godnie pożegnać się ze swoimi kibicami. Polonia Bytom raczej skoncentruje się już na spotkaniach barażowych. Dlatego myśle, że Michał Probierz nie wystawi kilku podstawowych zawodników w tym spotkaniu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Zagłębie Sosnowiec-Jagiellonia Białystok 1
Drużyny, które mają szanse zagrać w barażach o II lige z Arką Gdynia:
3. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 54 PKT 4. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 53 PKT 5. Śląsk Wrocław 53 pkt 6. Zawisza Bydgoszcz SA 52 pkt
Na drugoligowym froncie poznaliśmy już dwa zespoły, które zagrają w nowym sezonie Orange Ekstraklasy. Są nimi Widzew Łódź i Łódzki Klub Sportowy. W dole tabeli już wiemy, że lige opuszczają Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie i Szczakowianka Jaworzno. Szanse na pozostanie ma jeszcze Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ale tylko w przypadku potknięcia się Radomiaka Radom. Nadal jednak nie wiemy jaki zespół zagra w spotkaniu barażowym z Arką Gdynia. Szanse na trzecie miejsce mają cztery drużyny: Zagłębie Sosnowiec, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław i Zawisza Bydgoszcz SA. Największe szasne na trzecie miejsce ma Zagłębie Sosnowiec i Jagiellonia Białystok, którzy w 34 serii spotkań zmierzą się w bezpośrednim starciu. W pierwszej konfrontacji tych drużyn padł remis (1:1). Ten mecz będzie bardzo ważny dla oby klubów. Zagłębie Sosnowiec w tym roku obchodzi 100 lat istnienia. Zarząd i kibice liczą na awans swojego klubu do Ekstraklasy. Jest to realne podopieczni Janusza Białka nie przegrali już od pięciu spotkań ligowych. Ostatnio przegrali (0:1) z Łódzkim Klubem Sportowym. Było to 13 Maja. Od tego czasu odnieśli trzy zwycięstwa i dwa remisy. Jagiellonia Białystok, która znajduje się na czwartej pozycji w tabeli ma nadal szanse na trzecie miejsce. Do tego ma najlepszą pozycję wyjściową z grupy poścgowej bo gra w bezpośrednim meczu z trzecim Zagłębiem Sosnowiec. Śląsk Wrocław i Zawisza Bydgoszcz SA prócz wygrania swoich spotkań muszą liczyć na korzystny rezultat w spotkaniu Zagłębia z Jagiellonią. Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce pokazała się ze świetnej strony. "Jaga" pokonała (2:1) nowego pierwszoligowca Widzew Łódź. Jeśli Jagiellonia myśli o zajęciu trzeciego miejsca to musi pokonać Zagłębie Sosnowiec. Remis lub porażka przesądzą o pozostaniu w drugiej lidze na kolejny sezon.
Faworytem tego spotkania jest Zagłębie Sosnowiec, które walczy o powrót do Ekstraklasy. Klub obchodzi w tym roku rocznice stulecia klubu. Po spotkaniu rozpoczną się uroczystości z okazji stulecia. Dlatego myśle, że piłkarze zrobią wszystko, aby pokonać Jagiellonie. Tym samym przedłużą szanse na udział Zagłębia Sosnowiec w nowym sezonie 2006/2007 Esktraklasy.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Zagłębie Sosnowiec-Jagiellonia Białystok 1
Drużyny, które mają szanse zagrać w barażach o II lige z Arką Gdynia:
3. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 54 PKT 4. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 53 PKT 5. Śląsk Wrocław 53 pkt 6. Zawisza Bydgoszcz SA 52 pkt
Na drugoligowym froncie poznaliśmy już dwa zespoły, które zagrają w nowym sezonie Orange Ekstraklasy. Są nimi Widzew Łódź i Łódzki Klub Sportowy. W dole tabeli już wiemy, że lige opuszczają Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie i Szczakowianka Jaworzno. Szanse na pozostanie ma jeszcze Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ale tylko w przypadku potknięcia się Radomiaka Radom. Nadal jednak nie wiemy jaki zespół zagra w spotkaniu barażowym z Arką Gdynia. Szanse na trzecie miejsce mają cztery drużyny: Zagłębie Sosnowiec, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław i Zawisza Bydgoszcz SA. Największe szasne na trzecie miejsce ma Zagłębie Sosnowiec i Jagiellonia Białystok, którzy w 34 serii spotkań zmierzą się w bezpośrednim starciu. W pierwszej konfrontacji tych drużyn padł remis (1:1). Ten mecz będzie bardzo ważny dla oby klubów. Zagłębie Sosnowiec w tym roku obchodzi 100 lat istnienia. Zarząd i kibice liczą na awans swojego klubu do Ekstraklasy. Jest to realne podopieczni Janusza Białka nie przegrali już od pięciu spotkań ligowych. Ostatnio przegrali (0:1) z Łódzkim Klubem Sportowym. Było to 13 Maja. Od tego czasu odnieśli trzy zwycięstwa i dwa remisy. Jagiellonia Białystok, która znajduje się na czwartej pozycji w tabeli ma nadal szanse na trzecie miejsce. Do tego ma najlepszą pozycję wyjściową z grupy poścgowej bo gra w bezpośrednim meczu z trzecim Zagłębiem Sosnowiec. Śląsk Wrocław i Zawisza Bydgoszcz SA prócz wygrania swoich spotkań muszą liczyć na korzystny rezultat w spotkaniu Zagłębia z Jagiellonią. Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce pokazała się ze świetnej strony. "Jaga" pokonała (2:1) nowego pierwszoligowca Widzew Łódź. Jeśli Jagiellonia myśli o zajęciu trzeciego miejsca to musi pokonać Zagłębie Sosnowiec. Remis lub porażka przesądzą o pozostaniu w drugiej lidze na kolejny sezon.
Faworytem tego spotkania jest Zagłębie Sosnowiec, które walczy o powrót do Ekstraklasy. Klub obchodzi w tym roku rocznice stulecia klubu. Po spotkaniu rozpoczną się uroczystości z okazji stulecia. Dlatego myśle, że piłkarze zrobią wszystko, aby pokonać Jagiellonie. Tym samym przedłużą szanse na udział Zagłębia Sosnowiec w nowym sezonie 2006/2007 Esktraklasy.
Pozdrawiam. Z tego co mozna wyczytac w twoim poscie wynika ze glownym argumentem za wygrana Sosnowca sa obchody 100lecia klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Sam dobrze zauwazyles ze Jaga pozytywnie zaprezentowala sie z Widzewem ale kibice oczekuja tylko zwyciestwa w Sosnowcu i po wygrana pojada razem z pilkarzami w wiekszej liczbie. Z cala pewnoscia zadna z tych dwoch druzyn nie zagra na remis bo on nic nie daje. W Białymstoku ogromna mobilizacja. Gdy wiekszosc juz zwatpila w awans nagle pojawila sie szansa i to dosyc spora. W Jadze za kartki nie zagraja dwaj istotni gracze: Nawotczyński i Łatka i druzyna z Bialegostoku pewnie zagra taktyka 3-5-2. Mysle ze ostatnie 2 mecze pokazaly prawdziwy charakter Jagi i to ona zakonczy mecz zwyciesko i spotkamy sie 15 czerwca przy ulicy Slonecznej na pierwszym meczu barazowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Moj typ: Jagiellonia @3.00 STS
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|