|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina. No bo trzeba przyznać, że jest to odludzie dla wielu osób. Ja w ogóle nie brałem ten Modlin pod uwagę, w ogóle mnie nie interesują linie stamtąd latające. Wszystko rozbiega się o koszta, Modlin będzie musiał być znacznie oj znacznie tańszy aby przyciągnąć nawet tanie linie gdyż lotnisko w Warszawie jest zbyt dobrze położone. Co innego gdyby Okęcie było np. w takiej samej odległości od Warszawy jak Modlin ale po przeciwnej stronie miasta. Ale tak nie jest, Okęcie jest prawie w sercu miasta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
KTos zorientowany w temacie juz wczesniej komentowal plany Boeinga, moze i tym razem zechce cos napisac?  http://biznes.onet.pl/samolot-modulowy--rewolucja-w-podrozowaniu,18550,5544013,1,fotoreportaze-detal-galeria
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina. No bo trzeba przyznać, że jest to odludzie dla wielu osób. Ja w ogóle nie brałem ten Modlin pod uwagę, w ogóle mnie nie interesują linie stamtąd latające. Wszystko rozbiega się o koszta, Modlin będzie musiał być znacznie oj znacznie tańszy aby przyciągnąć nawet tanie linie gdyż lotnisko w Warszawie jest zbyt dobrze położone. Co innego gdyby Okęcie było np. w takiej samej odległości od Warszawy jak Modlin ale po przeciwnej stronie miasta. Ale tak nie jest, Okęcie jest prawie w sercu miasta. ja tu widze drugie dno dopiero co zlikwidowali polaczenie lodz - luton , chodz zawsze było duże oblozenie, pewnie chcą wyjść z lodzi , a wiadomo ze ta strona Polski raczej z modlina nie lata tylko z chopena więc zostając na chopenie mają dwie pieczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
ale gdyby nie Modlin to Ryana by nie było w stolicy i okolicach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
http://www.dinersclub.pl/strona/34/diners-club-lotKarta niezbędna w podróży! Szanowni Państwo, Zapraszamy do skorzystania z promocji kart Diners Club LOT. Wystarczy zamówić kartę, aby odebrać pierwszą pulę 2000 mil powitalnych. Każdy, kto swoją nową kartą do 15 października 2013r. wykona co najmniej 3 transakcje otrzyma kolejne 2000 mil w prezencie! Karta Diners Club LOT to: - ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 1 000 000 USD! Obejmuje ono zarówno posiadacza karty, jak i podróżującą wraz z nim rodzinę, - wejście do ponad 400 saloników lotniskowych, - odprawa "Bussines Class check-in" przy lotach z Polski z biletem na rejs PLL LOT,- zwiększanie ilości posiadanych mil premiowych i ich nieprzepadalność (jeżeli co miesiąc konto Miles & More jest zasilane milami wynikającymi z transakcji kartą). A teraz pierwsza opłata roczna niższa o połowę. ============ Odprawa przy stanowiskach business class (czyli generalnie zero kolejek do check-in'u) oraz wstęp do lounge'u (czyli open bar z alkoholem) to dwa dobre atuty tej karty jeśli ktoś nie ma przynajmniej srebrnej karty Miles&More. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Dzisiaj taka reklama pojawiła się w wyborczej http://twojenowelinie.com/Jakieś pomysły co to może być? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawe.  Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Ciekawe.  Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi?  Tanie chyba nie, bo piszą o lotniskach blisko centrum i bagażu w cenie. Też mi się wydaje że to może być LOT  Takie odświeżenie wizerunku np. w związku z długo zapowiadanym przejęciem LOTu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawe czy ktoś przejmie LOT, bo w dzisiejszych czasach gdzie trudno funkcjonować w tej branży i generować jakikolwiek zysk nie widać zbyt wielkiej chęci na inwestycje.
A może LOT tworzy swoją własną tanią markę, ale nową, coś w stylu Eurolot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Niesamowite... i właściwy tytuł filmiku "When it's not your turn to die".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
przecież to fake 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nawet bym uwierzył gdyby nie to lądowanie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
w trakcie lotu zgubił nie tylko skrzydło, ale i kask. Ale rozrzutny ten pilot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Ciekawe.  Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi?  Tanie chyba nie, bo piszą o lotniskach blisko centrum i bagażu w cenie. Też mi się wydaje że to może być LOT  Takie odświeżenie wizerunku np. w związku z długo zapowiadanym przejęciem LOTu  już rozgryzione...w EXIFach fotek jest źródło - LOT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
LOT jako LOT robi sobie ten marketing czy jakąś nową markę wprowadzają na rynek ("tanie linie")?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Leciał już ktoś tym 787 na dłuższej trasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jak w GTA 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|