"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#59482 25/05/2004 05:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#59483 25/05/2004 06:31
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw
Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59484 25/05/2004 15:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam szanowne towarzystwo.

Ja rowniez chcialem wyplacic kase z BAW. Wyplate wykonalem juz z tydzien temu, a do dzis nie widze pieniedzy. Niezla firma z tego BAW.

Pozdrawiam
opa

#59485 25/05/2004 17:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
U mnie podobnie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (

#59486 25/05/2004 17:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
~
wykrecilem wlasnie numer 0035 i to wszystko co tam dalej i jest polaczenie nie wiem w czym problem Panowie

#59487 25/05/2004 18:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
Quote
Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw
Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja juz ich o to pytalem. Odpisali mi ze w niedalekiej przyszlosci rozszerza formy wyplat o wyplate na moneybookers.

#59488 25/05/2004 20:18
Dołączył: May 2004
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?

#59489 25/05/2004 20:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał kino:
[qb]po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?[/qb]
Ja 2 dni, wystarczy troche cierpliwosci. Grac depozytem mozesz smaialo. Ja zdazylem obrocic nim dwa razy anim dopisali mi bonus.

#59490 26/05/2004 05:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
ja dostalem bonus z miejsca, 30E w ogole nie bylo na koncie, od razu 60E:) ale wciaz mnie ciekawi czemu zawsze na noc sciagaja kursy na tenisa a zostawiaja tylko na zwyciezce calego turnieju...

#59491 26/05/2004 16:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
pewno najpierw sprawdzaja jak w innych bvukach stoja kursy bo te z B&w troche sie roznia od innych firm ,ja osobiscie nie obstawiam tenisa w B&w bo kursy sa gorsze niz w innych bukach osobiscie polecam unibet jesli chodzi o tenis ,np ostatnio nalbadian na B&w stal 1,09 a na unibet 1.18 a te kursy za 1,01 to juz przesada

#59492 26/05/2004 18:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?

#59493 27/05/2004 03:15
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
Czy da sie anulowac zaklad w B&W?

#59494 27/05/2004 18:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał szerra:
[qb]Czy da sie anulowac zaklad w B&W?[/qb]
Raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59495 27/05/2004 18:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb]
15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...

#59496 27/05/2004 23:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam
Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -

-->> Rachunek odbiorcy -

-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -

-->> Adres odbiorcy (ulica) -

-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

Za choroby nie wiem jak numerki wpisac
Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z gory wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#59497 27/05/2004 23:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"

czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb]
15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...[/qb]
multibank...

ktos moze sie pochwalic jak dlugo idzie na inteligo ?

#59498 27/05/2004 23:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam
Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -

-->> Rachunek odbiorcy -

-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -

-->> Adres odbiorcy (ulica) -

-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

Zapomniale spytac
==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?


Za choroby nie wiem jak numerki wpisac
Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z gory wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#59499 28/05/2004 00:30
Dołączył: May 2004
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
kurcze drugi dzien prawie mianl a bonusu ani sladu :

#59500 28/05/2004 01:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
Qrwa! czekam na kase juz 7 dni - oni sobie chyba w kulki lecą!

Jak dostane kase to zamykam tam konto - nie grajcie ta ludzie! Odradzam

Szkoda czasu na tych lamusów!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#59501 28/05/2004 02:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Czy nikt nie robi przelewow z mBanku do B&W ?

Przenosze sie do B&W,
pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:

-->> Tytuł przelewu -
-->> Rachunek odbiorcy -
-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -
-->> Adres odbiorcy (ulica) -
-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -

==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1