|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43 |
Oryginalnie wysłał gruda: jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam szanowne towarzystwo.
Ja rowniez chcialem wyplacic kase z BAW. Wyplate wykonalem juz z tydzien temu, a do dzis nie widze pieniedzy. Niezla firma z tego BAW.
Pozdrawiam opa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
U mnie podobnie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Gruda moze trzeba jeszcze jakis kierunkowy numer po tym +35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ~ wykrecilem wlasnie numer 0035 i to wszystko co tam dalej i jest polaczenie nie wiem w czym problem Panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40 |
Oryginalnie wysłał Maestro: [qb] Oryginalnie wysłał gruda: jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw Wnioskuję tak po opcji "wypłaty", ale faktycznie, można sprubować z tym request. Wyśle też zapytanie w tej sprawie do BAW, jak do tej pory na moje maile odpowiadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja juz ich o to pytalem. Odpisali mi ze w niedalekiej przyszlosci rozszerza formy wyplat o wyplate na moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 14 |
po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał kino: [qb]po jakim czasie dostaliscie promocje w betandwin, jesli wogle dostlaiscie bo wplacilem wlasnie 30e i niewiem czy mam grac czy czekac na cos?[/qb] Ja 2 dni, wystarczy troche cierpliwosci. Grac depozytem mozesz smaialo. Ja zdazylem obrocic nim dwa razy anim dopisali mi bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
ja dostalem bonus z miejsca, 30E w ogole nie bylo na koncie, od razu 60E:) ale wciaz mnie ciekawi czemu zawsze na noc sciagaja kursy na tenisa a zostawiaja tylko na zwyciezce calego turnieju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
pewno najpierw sprawdzaja jak w innych bvukach stoja kursy bo te z B&w troche sie roznia od innych firm ,ja osobiscie nie obstawiam tenisa w B&w bo kursy sa gorsze niz w innych bukach osobiscie polecam unibet jesli chodzi o tenis ,np ostatnio nalbadian na B&w stal 1,09 a na unibet 1.18 a te kursy za 1,01 to juz przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"
czy ktos wie co jest do qrwy grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 74 |
Czy da sie anulowac zaklad w B&W?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał szerra: [qb]Czy da sie anulowac zaklad w B&W?[/qb] Raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"
czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb] 15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam Przenosze sie do B&W, pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:
-->> Tytuł przelewu -
-->> Rachunek odbiorcy -
-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -
-->> Adres odbiorcy (ulica) -
-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -
Za choroby nie wiem jak numerki wpisac Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z gory wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Ale ten ****ny supprot z betandwin wali sobie w kulki...czlowiek czeka 15 dni na wyplate a oni wpisuja z powrotem na konto "order cancel"
czy ktos wie co jest do qrwy grane ?[/qb] 15 dni???? A w jakim banku masz konto? Ja czekam 4 dni i juz zaczynam sie niecierpliwic ale 15... Jejku...[/qb] multibank... ktos moze sie pochwalic jak dlugo idzie na inteligo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam Przenosze sie do B&W, pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:
-->> Tytuł przelewu -
-->> Rachunek odbiorcy -
-->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy -
-->> Adres odbiorcy (ulica) -
-->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -
Zapomniale spytac ==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?
Za choroby nie wiem jak numerki wpisac Bardzo zalezy mi na czasie zaraz weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z gory wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 14 |
kurcze drugi dzien prawie mianl a bonusu ani sladu :
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906 |
Qrwa! czekam na kase juz 7 dni - oni sobie chyba w kulki lecą!
Jak dostane kase to zamykam tam konto - nie grajcie ta ludzie! Odradzam
Szkoda czasu na tych lamusów!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Czy nikt nie robi przelewow z mBanku do B&W ?
Przenosze sie do B&W, pomorzcie wypelnic dane w formularzy mBanku:
-->> Tytuł przelewu - -->> Rachunek odbiorcy - -->> Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy - -->> Adres odbiorcy (ulica) - -->> Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy -
==> czy mi sami przelicza zlotowki na dolary i jak to obliczyc ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka