Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 83 1 2 27 28 29 30 31 82 83
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by milano
5 lat temu bylem na Wisla-Barca w Krakowie ziomek z kraka jako byla zgoda zalatwil bilety tez byly po 200 najdrozszy moj wyjazd w historii nie dosc ze 500 km do krakowa trza cos wypic zjesc tio jeszcze za 2000 zagrane po kursie 1.7 bodajze zeby droga sie zwrocila i przegrali z wisla byla to bodajze jedyna porazka barcy w sezonie smile

Przegrali 1-0 i faktycznie jedyna porażka Barcy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by ArtekPotito
ale zapierdolił murzyn z psv shocked
gdzieś z 30 metrów piękne uderzenie i 1-0
ale Malinowskiego nie pobił?
nie, aż tak piękne to nie było wink

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Originally Posted by haczyk
'Jutro w TVN24 i Polsacie rozmowy z rodzicami i kolegami Grzelczaka z podstawówki. Zapowiada się zacny materiał.'

a przybylski na tvnie w serialu szpital bedzie asystowal przy operacji

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by LED
Messie nie schodzi? laugh
zatkao kakao? laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by milano
5 lat temu bylem na Wisla-Barca w Krakowie ziomek z kraka jako byla zgoda zalatwil bilety tez byly po 200 najdrozszy moj wyjazd w historii nie dosc ze 500 km do krakowa trza cos wypic zjesc tio jeszcze za 2000 zagrane po kursie 1.7 bodajze zeby droga sie zwrocila i przegrali z wisla byla to bodajze jedyna porazka barcy w sezonie smile

Barca chyba juz miała wtedy pewny awans jak mnie pamiec nie myli, zafundowales sobie stresu, rozczarowania, strat finansowych, tym zakładem i chyba to zakryło piekny obraz całego wyjazdu, zamiast poszalec wypic pimprezowac, na dziwki wyjasc smile toast

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by tronk
Originally Posted by milano
5 lat temu bylem na Wisla-Barca w Krakowie ziomek z kraka jako byla zgoda zalatwil bilety tez byly po 200 najdrozszy moj wyjazd w historii nie dosc ze 500 km do krakowa trza cos wypic zjesc tio jeszcze za 2000 zagrane po kursie 1.7 bodajze zeby droga sie zwrocila i przegrali z wisla byla to bodajze jedyna porazka barcy w sezonie smile

Barca chyba juz miała wtedy pewny awans jak mnie pamiec nie myli, zafundowales sobie stresu, rozczarowania, strat finansowych, tym zakładem i chyba to zakryło piekny obraz całego wyjazdu, zamiast poszalec wypic pimprezowac, na dziwki wyjasc smile toast
3-0 w 1 meczu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by tronk
Originally Posted by milano
5 lat temu bylem na Wisla-Barca w Krakowie ziomek z kraka jako byla zgoda zalatwil bilety tez byly po 200 najdrozszy moj wyjazd w historii nie dosc ze 500 km do krakowa trza cos wypic zjesc tio jeszcze za 2000 zagrane po kursie 1.7 bodajze zeby droga sie zwrocila i przegrali z wisla byla to bodajze jedyna porazka barcy w sezonie smile

Barca chyba juz miała wtedy pewny awans jak mnie pamiec nie myli, zafundowales sobie stresu, rozczarowania, strat finansowych, tym zakładem i chyba to zakryło piekny obraz całego wyjazdu, zamiast poszalec wypic pimprezowac, na dziwki wyjasc smile toast
Przepraszam uprzejmnie, a w Krużewnikach Pan byl?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zagrzeb jaka zenada, lyon to samo

wyglada na to, ze wpierdolilem sie na jedyne miny dzisiaj laugh

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by LED
Messie nie schodzi? laugh
zatkao kakao? laugh


Miał go zmienić Neymar...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by LED
Messie nie schodzi? laugh
zatkao kakao? laugh
w 80min zmiana pokolen w Barcelonie Neymar za Messiego grin

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
neymar za messiego w 89

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
grzelczak dorzuca bedzie 3

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
uhhhh malo sie pomylilem

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
jaka wrzuta laugh

Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
Dziwi mnie że jeszcze żaden golas w takim meczu nie wbiegł na murawę smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
zagrzeb jaka zenada, lyon to samo

wyglada na to, ze wpierdolilem sie na jedyne miny dzisiaj laugh

Przecież te typy to tylko podpucha na Uvcia... wink

Już nie pal Franka, wczoraj wszystkim powiedziałem smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by tronk
Originally Posted by milano
5 lat temu bylem na Wisla-Barca w Krakowie ziomek z kraka jako byla zgoda zalatwil bilety tez byly po 200 najdrozszy moj wyjazd w historii nie dosc ze 500 km do krakowa trza cos wypic zjesc tio jeszcze za 2000 zagrane po kursie 1.7 bodajze zeby droga sie zwrocila i przegrali z wisla byla to bodajze jedyna porazka barcy w sezonie smile

Barca chyba juz miała wtedy pewny awans jak mnie pamiec nie myli, zafundowales sobie stresu, rozczarowania, strat finansowych, tym zakładem i chyba to zakryło piekny obraz całego wyjazdu, zamiast poszalec wypic pimprezowac, na dziwki wyjasc smile toast
3-0 w 1 meczu

a nie 5?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by bitnap
zagrzeb jaka zenada, lyon to samo

wyglada na to, ze wpierdolilem sie na jedyne miny dzisiaj laugh


no i brawo, ładnie wyczułeś te miny

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
puke
Dinamo Z
puke
Lyon

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by tęgaPałaaaa
Dziwi mnie że jeszcze żaden golas w takim meczu nie wbiegł na murawę smile

No jeśli twój nick to prawda to byś się nadał laugh

Strona 29 z 83 1 2 27 28 29 30 31 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, poozon, Lukasz111, betowiec, kamel), 2,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1