Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 34 1 2 3 4 5 6 33 34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by simons1986
boli laugh
shocked

Originally Posted by simons1986
Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ...
A dlaczego Poznań nie został zniszczony?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by simons1986
Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ...

No chyba sam sobie odpowiedziałeś smile
Zostało zrównane (prawie) z ziemią, a wciąż jest.
Niepokonane smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by simons1986
Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ...


jak wielki trzeba miec kompleks zeby animozje pomiedzy klubami przeniesc na tragedie w czasie wojny?

a ktos tu pisal ze jak wojna to kibice maja bronic kraju, ale to moze chodzilo ze lechici beda bronic poznania tylko a pomoga w rozwalaniu wawy

wstyd panie

Platini #5946569 26/07/2013 22:42
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Niedługo to o wielkości kosy będzie decydować naklejona wlepka na bramce miejscowych, ew. keczup trafiony w kogoś z ekipy.

Platini #5946618 26/07/2013 23:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
a nasz hymn?
"Jeszcze Polska nie zginęła (...)" wink
też nie śpiewamy bo wielbłąd idąc tym tokiem rozumowania?

Conrad #5947515 27/07/2013 20:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
A propos Widzewa to jest dziś pewien szacunek jeśli chodzi o starą, klasyczną rywalizację sprzed lat, którą tak dobrze się nawet dziś wspomina. Dla mnie na pewno najlepszy okres jaki pamiętam. Stąd jeśli nawet poznasz Widzewiaka, który jest w odpowiednim wieku i przeżył tamte chwile to dzielisz z nim pewną historię, nawet jeśli się jest po dwóch stronach barykady.

Cos w tym jest bo osobiscie znam wielu chlopakow z Legii ~ 40lat z ktorymi lepiej sie dogaduje niz z niektorymi mlodymi dresami od Nas blush
Nie zmienia to faktu ze na meczach kurwowalismy na siebie i dzownilismy po meczu zeby sie posmiac lub wyszydzic ale jedno czego dzis nie ma to obiektywizm ktory zawsze w nas byl...

Nawet po wiosennym remisie u nas 1-1 dzwonili z pelnym uznaniem dla amibtnej mlodziezy ktora pokazala charakter i nie mogli sie nachwalic Pawlowskiego...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Platini #5949175 30/07/2013 00:07
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tylko 8 kibiców Śląska w Podgoricy,
to jak na nasze warunki trochę śmieszna liczba.

Pomijając fakt, że jakaś część miała trudności z dojazem,
to jednak w stosunku do takiej ekipy,
wymaga się czegoś więcej.

Już więcej było Piasta w Karabachu
i...
choćby Żalgirisu w Erewaniu.
[Linked Image]

Platini #5949244 30/07/2013 01:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mając w pamięci:

- "przygody" z porzedniego roku
- wynik pierwszego meczu
- kolejnego przeciwnika

nie dziwię się.

Platini #5949304 30/07/2013 02:52
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Też po przygodach w poprzednim roku nie dziwię się, że tylu ich pojechało. To raczej żadna radocha przejechać pół Europy żeby zostać zatrzymanym przed miastem.

Platini #5949488 30/07/2013 15:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Akagi z tego co słyszałem to mieli zapowiedziane że nawet przez granice nie przejadą. Tamci co byli to furami pojechali naokoło i wjechali przez granice jako turyści z namiotami i śpiworami w bagażniku. Raczej nie było sensu jechac wieksza ekipą. Bez szans na dostanie sie w okolice stadionu.

Platini #5950766 31/07/2013 16:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
@akagi twój tekst pasuje do topika:

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy k.....w w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność smile

Nie muszę pisać gdzie laugh

FAKTY!
"Z około 100 osobowej grupy kibiców Śląska, którzy próbowali dotrzeć do Podgoricy, tylko 16 osobom (w tym 8 pikników, będących na wakacjach) udało się dotrzeć na sektor gości, w tym 3 osobom z Miedzi Legnica."

http://wielkislask.pl/index.php?module=article&aid=650

ivo #5950776 31/07/2013 17:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Platini #5950834 31/07/2013 17:51
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Spokojnie -ivo- spokojnie.

Fakty, to podałem ja.

Zastrzegłem zarazem, że część - logiczne że dużo większa część - miała trudnosci z dojazdem.

A jak coś boli,
to chociażby Ibuprom Max.

lupus #5950845 31/07/2013 18:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by lupus

Pewnie od jakiś chłopaczków z gimnazjum skroili, laugh

Platini #5951515 01/08/2013 00:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Oooooo ilu "kiboli" z waffffki w cywilizowanej Norwegii laugh

ivo #5951714 01/08/2013 01:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

ivo #5951761 01/08/2013 02:12
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ivo
Oooooo ilu "kiboli" z waffffki w cywilizowanej Norwegii laugh

Reszta jeszcze nie wytrzeźwiała po wizycie w Szczecinie.

Platini #5952706 01/08/2013 23:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Żalgiris Wilno vs Lech Poznań

Info z forum Lecha " Nas na miejscu 340 + 50 KSZO + 40 Arka i gościnnie 30 chuliganów ŁKSu "

wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 19marcin08
Żalgiris Wilno vs Lech Poznań

Info z forum Lecha " Nas na miejscu 340 + 50 KSZO + 40 Arka i gościnnie 30 chuliganów ŁKSu "

wink

to ze z Lechem jest male macanko to wiedzialem od dawna ale Arka Gdynia shocked
Z tego co pamietam to zawsze bylo mega nie po drodze - tym bardziej ze u nas sa z nimi dobre stosunki chyba ze sie cos mocno zmienilo ...

Strona 4 z 34 1 2 3 4 5 6 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1