|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
boli  Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ... A dlaczego Poznań nie został zniszczony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ... No chyba sam sobie odpowiedziałeś  Zostało zrównane (prawie) z ziemią, a wciąż jest. Niepokonane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Dlaczego kibice Legii spiewają ,, Niepokonane miasto ... " skoro zostało one zrównane z ziemią podczas II wojny światowej ? Tak z ciekawości pytam, bo to dość duży wielbłąd ... jak wielki trzeba miec kompleks zeby animozje pomiedzy klubami przeniesc na tragedie w czasie wojny? a ktos tu pisal ze jak wojna to kibice maja bronic kraju, ale to moze chodzilo ze lechici beda bronic poznania tylko a pomoga w rozwalaniu wawy wstyd panie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Niedługo to o wielkości kosy będzie decydować naklejona wlepka na bramce miejscowych, ew. keczup trafiony w kogoś z ekipy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
a nasz hymn? "Jeszcze Polska nie zginęła (...)" też nie śpiewamy bo wielbłąd idąc tym tokiem rozumowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
A propos Widzewa to jest dziś pewien szacunek jeśli chodzi o starą, klasyczną rywalizację sprzed lat, którą tak dobrze się nawet dziś wspomina. Dla mnie na pewno najlepszy okres jaki pamiętam. Stąd jeśli nawet poznasz Widzewiaka, który jest w odpowiednim wieku i przeżył tamte chwile to dzielisz z nim pewną historię, nawet jeśli się jest po dwóch stronach barykady. Cos w tym jest bo osobiscie znam wielu chlopakow z Legii ~ 40lat z ktorymi lepiej sie dogaduje niz z niektorymi mlodymi dresami od Nas  Nie zmienia to faktu ze na meczach kurwowalismy na siebie i dzownilismy po meczu zeby sie posmiac lub wyszydzic ale jedno czego dzis nie ma to obiektywizm ktory zawsze w nas byl... Nawet po wiosennym remisie u nas 1-1 dzwonili z pelnym uznaniem dla amibtnej mlodziezy ktora pokazala charakter i nie mogli sie nachwalic Pawlowskiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tylko 8 kibiców Śląska w Podgoricy, to jak na nasze warunki trochę śmieszna liczba. Pomijając fakt, że jakaś część miała trudności z dojazem, to jednak w stosunku do takiej ekipy, wymaga się czegoś więcej. Już więcej było Piasta w Karabachu i... choćby Żalgirisu w Erewaniu. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mając w pamięci:
- "przygody" z porzedniego roku - wynik pierwszego meczu - kolejnego przeciwnika
nie dziwię się.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Też po przygodach w poprzednim roku nie dziwię się, że tylu ich pojechało. To raczej żadna radocha przejechać pół Europy żeby zostać zatrzymanym przed miastem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Akagi z tego co słyszałem to mieli zapowiedziane że nawet przez granice nie przejadą. Tamci co byli to furami pojechali naokoło i wjechali przez granice jako turyści z namiotami i śpiworami w bagażniku. Raczej nie było sensu jechac wieksza ekipą. Bez szans na dostanie sie w okolice stadionu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
@akagi twój tekst pasuje do topika: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy k.....w w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność  Nie muszę pisać gdzie  FAKTY! "Z około 100 osobowej grupy kibiców Śląska, którzy próbowali dotrzeć do Podgoricy, tylko 16 osobom (w tym 8 pikników, będących na wakacjach) udało się dotrzeć na sektor gości, w tym 3 osobom z Miedzi Legnica." http://wielkislask.pl/index.php?module=article&aid=650
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spokojnie -ivo- spokojnie.
Fakty, to podałem ja.
Zastrzegłem zarazem, że część - logiczne że dużo większa część - miała trudnosci z dojazdem.
A jak coś boli, to chociażby Ibuprom Max.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Pewnie od jakiś chłopaczków z gimnazjum skroili, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Oooooo ilu "kiboli" z waffffki w cywilizowanej Norwegii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oooooo ilu "kiboli" z waffffki w cywilizowanej Norwegii  Reszta jeszcze nie wytrzeźwiała po wizycie w Szczecinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Żalgiris Wilno vs Lech Poznań Info z forum Lecha " Nas na miejscu 340 + 50 KSZO + 40 Arka i gościnnie 30 chuliganów ŁKSu " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Żalgiris Wilno vs Lech Poznań Info z forum Lecha " Nas na miejscu 340 + 50 KSZO + 40 Arka i gościnnie 30 chuliganów ŁKSu "  to ze z Lechem jest male macanko to wiedzialem od dawna ale Arka Gdynia Z tego co pamietam to zawsze bylo mega nie po drodze - tym bardziej ze u nas sa z nimi dobre stosunki chyba ze sie cos mocno zmienilo ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|