|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
1) Identificacion (DNI) - Mail
2) Seguridad de la Cuenta (Por favor digite su contrasena deseada) - Hasło
PIN nie znalazłem. Napisz w której częsci to jest bo przy zakładaniu konta tego bodajże nie ma.
Serwis automatycznie generuje Wasz numer użytkownika dlatego ze swoich prywatnych danych podajesz tylko hasło, reszta jest automatyczna. przeciez mail to jest Correo Electronico. To jak to dwa razy mam swoj majl podawac? Nie rozumiem , a gdzie mam w takim razie wpisac username. bo wpisalem w to Indentification??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
chyba zablokowali dla Polakow rjestracja albo im strona sie kaszani, przy rejestracji klikam na Crear Cuenta, wczytuje sie i nie moze przejsc dalej. Mial ktos tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Czy ktos pamieta jaki tam nial byc obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Czy ktos pamieta jaki tam nial byc obrot? 3x depozyt + bonus dla tych 50e bonusu czekam na odp na moje pytanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było. podbijam, ale pewnie nikt już prawie tam nie gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było. podbijam, ale pewnie nikt już prawie tam nie gra... ja gra, dzisiaj wyplace na neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Dajcie spokój z takim shitem!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61 |
Czy wiecie może w jaki sposób wypłacić kasę z tego buka? Nie znam hiszpańskiego a mam tam trochę pieniążków na koncie. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe? Proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Czy wiecie może w jaki sposób wypłacić kasę z tego buka? Nie znam hiszpańskiego a mam tam trochę pieniążków na koncie. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe? Proszę o pomoc. a jak wpalcalas neteller czy karta? jak Neteller to wyplata ta drogą. Jesli kartą to na konto bankowe. niestety Iberosports nalezy do Betonsports.com z notą D- blisko F na SBRV , efekt? Betonsports został zawieszony na okres blizej nieznany, wszelkie wyplaty z Iberosports - mozna zapomnac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Ja tam np. nie miałem żadnych problemów z wypłatą (z bonusa), więc jednak niekoniecznie.... Choć wpłacić tam pieniędzy to już bym nie wpłacił, fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ja tam np. nie miałem żadnych problemów z wypłatą (z bonusa), więc jednak niekoniecznie.... Choć wpłacić tam pieniędzy to już bym nie wpłacił, fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a kiedy wyplacales? dopiero niedawno maja problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
No to chyba że tak - z jakieś półtora miesięcu temu chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
wszelkie wyplaty z Iberosports - mozna zapomnac To są pewne informacje, że teraz nie wypłacą na netellera z bonus rejestracyjnego? Dane w netellerze i na iberosports muszą się zgadzać, chodzi mi o to, że u buka mam w nazwisku inne litery np. ń, a w netellerze n. Więc chyba jest konieczne napisanie do buka by zmienił dane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
tez nie mialem najmniejszych problemow z wyplata z bonusa startowego jakies miesiac, moze dwa temu. faktem jest, ze malo tego bylo, ale wyplacili na netellera bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dla tych co maja kase w iberosports... http://www.iberosports.com/wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Dla tych co maja kase w iberosports... http://www.iberosports.com/wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Kurwa to nie jest Śmieszne kurwa moje 200Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
od dawna tak jest? moze to tylko chwilowy klopot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
sprawdzcie stronke teraz...zmienili image i startuja od nowa a nas wych...:D
200e tam mialem:) skad my to znamy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dla tych co maja kase w iberosports... http://www.iberosports.com/wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Kurwa to nie jest Śmieszne kurwa moje 200Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> zaloguj sie i na gorze samej po lewej masz live chata. Mozesz tam wejsc i powiedziec im co o tym myslisz...ja tak zrobilem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|