Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#595130 21/06/2006 16:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
1) Identificacion (DNI) - Mail

2) Seguridad de la Cuenta (Por favor digite su contrasena deseada) - Hasło

PIN nie znalazłem. Napisz w której częsci to jest bo przy zakładaniu konta tego bodajże nie ma.

Serwis automatycznie generuje Wasz numer użytkownika dlatego ze swoich prywatnych danych podajesz tylko hasło, reszta jest automatyczna.

przeciez mail to jest Correo Electronico. To jak to dwa razy mam swoj majl podawac? Nie rozumiem , a gdzie mam w takim razie wpisac username. bo wpisalem w to Indentification??????

Bonus: Unibet
#595131 22/06/2006 16:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
chyba zablokowali dla Polakow rjestracja albo im strona sie kaszani, przy rejestracji klikam na Crear Cuenta, wczytuje sie i nie moze przejsc dalej. Mial ktos tak?

#595132 22/06/2006 18:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Czy ktos pamieta jaki tam nial byc obrot?

#595133 22/06/2006 18:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Czy ktos pamieta jaki tam nial byc obrot?

3x depozyt + bonus dla tych 50e bonusu


czekam na odp na moje pytanie...

#595134 05/07/2006 15:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było.

#595135 07/07/2006 13:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było.

podbijam, ale pewnie nikt już prawie tam nie gra...

#595136 07/07/2006 15:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Ktoś ostatnio wypłacił od nich i wogóle okolo 200E, bo przy takiej kwocie słyszałem, że mogą być problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ile czasu idzie wypłata na neteller? I czy cała kwota co do grosza dochodzi, bo np w wniunited to o 50zł się u mnie pomylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a też z promo wypłacane było.

podbijam, ale pewnie nikt już prawie tam nie gra...

ja gra, dzisiaj wyplace na neteller

#595137 08/07/2006 08:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Dajcie spokój z takim shitem!!

#595138 16/07/2006 13:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
Czy wiecie może w jaki sposób wypłacić kasę z tego buka? Nie znam hiszpańskiego a mam tam trochę pieniążków na koncie. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe?
Proszę o pomoc.

#595139 03/08/2006 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Czy wiecie może w jaki sposób wypłacić kasę z tego buka? Nie znam hiszpańskiego a mam tam trochę pieniążków na koncie. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe?
Proszę o pomoc.

a jak wpalcalas neteller czy karta? jak Neteller to wyplata ta drogą. Jesli kartą to na konto bankowe.

niestety Iberosports nalezy do Betonsports.com z notą D- blisko F na SBRV , efekt?
Betonsports został zawieszony na okres blizej nieznany, wszelkie wyplaty z Iberosports - mozna zapomnac

#595140 03/08/2006 21:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Ja tam np. nie miałem żadnych problemów z wypłatą (z bonusa), więc jednak niekoniecznie.... Choć wpłacić tam pieniędzy to już bym nie wpłacił, fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#595141 03/08/2006 22:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Ja tam np. nie miałem żadnych problemów z wypłatą (z bonusa), więc jednak niekoniecznie.... Choć wpłacić tam pieniędzy to już bym nie wpłacił, fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a kiedy wyplacales? dopiero niedawno maja problemy

#595142 04/08/2006 07:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
No to chyba że tak - z jakieś półtora miesięcu temu chyba.

#595143 04/08/2006 11:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
wszelkie wyplaty z Iberosports - mozna zapomnac

To są pewne informacje, że teraz nie wypłacą na netellera z bonus rejestracyjnego?
Dane w netellerze i na iberosports muszą się zgadzać, chodzi mi o to, że u buka mam w nazwisku inne litery np. ń, a w netellerze n. Więc chyba jest konieczne napisanie do buka by zmienił dane?

#595144 04/08/2006 17:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
tez nie mialem najmniejszych problemow z wyplata z bonusa startowego jakies miesiac, moze dwa temu.
faktem jest, ze malo tego bylo, ale wyplacili na netellera bez problemu.

#595145 14/08/2006 09:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Dla tych co maja kase w iberosports...

http://www.iberosports.com/

wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#595146 14/08/2006 13:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Dla tych co maja kase w iberosports...

http://www.iberosports.com/

wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Kurwa to nie jest Śmieszne kurwa moje 200Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#595147 14/08/2006 13:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
od dawna tak jest?
moze to tylko chwilowy klopot.

#595148 18/08/2006 09:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
sprawdzcie stronke teraz...zmienili image i startuja od nowa a nas wych...:D

200e tam mialem:)
skad my to znamy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#595149 18/08/2006 09:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Dla tych co maja kase w iberosports...

http://www.iberosports.com/

wejdzcie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Kurwa to nie jest Śmieszne kurwa moje 200Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

zaloguj sie i na gorze samej po lewej masz live chata. Mozesz tam wejsc i powiedziec im co o tym myslisz...ja tak zrobilem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1