|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Legia chce jak najmniej przegrac dzisiaj Molde już mogło ze 3-0 prowadzić. przeciez tu powinien byc wpierdool 5:0 do polowy, ludzie to jest dramat, wizytowka naszej ligi a graja jak pół amatorzy z drewniakami z Molde. To jest dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Legia x2 @2,80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Wisła grając największą padake by lepiej sie pokazała niż ci w 1 polowie...boże widzisz i niegrzmisz Wczorajsza Lechia juz by wygrywała z Wikingami Jak Legia mistrza zdobedzie w tym roku, to kuzwa nie mam pytań. Takiej ekipa jak Wisła z Kosowskim, Uche, Głowackim, Sobolem i w napadzie Frankowski z Żurawiem to dłuuuuuuuuugo nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
sędzia to nieprzypadkiem Łysy z brazzers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
do przerwy Legia 0-1 najniższy wymiar kary powinno byc 0-3, 0-4 Dvalaszvili w erze wojciechowskiego w polonii był najlepiej zarabiającym piłkarzem w ekstraklasie, pytam za co  rok temu mistrza Polski w tej fazie rozgrywek zdemolował Helsingorg po pierwszej połowie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że teraz też nas skandynawowie (tyle że z norwegii) mocno zleją dramat ta nasza liga jak my takie baty dostajemy od skandynawów, to z kim my mamy wygrwać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Legia chce jak najmniej przegrac dzisiaj Molde już mogło ze 3-0 prowadzić. mi to wyglądało jakby chciała jak najwyżej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
akagi do 2045 napisze cos obiektywnego na temat legii @9 10/10  akagi wierze w ciebie, nie zawiedz mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Hagi nie wytrzymał i się wylogował 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 5 min Fizycznie dramatycznie Legia wyglada. Organizacja gry? Brak. Napastnicy- gdzie sa? Kuba Kosecki - gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja się przyznaje do tego L gra piach ale po pierwsze to dwumecz po drugie jest jeszcze 45 minut a tych wszystkich napinaczy którzy ubliżają pozdrawiam środkowym palcem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Plus jest jeden, gorzej zagrać się nie da jak tą połówkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Grają jak umieją najlepiej a że nie wystarcza umiejetnosci to jeszcze nie powód aby im ubliżać To ma być najlepiej jak umieją  sorki kolego ale oni grają z drużyną z ogona ligi norweskiej, a nie z Chelsea czy też Bayernem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
ale o co chodzi przecież kursy na Legie spadały
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wisła grając największą padake by lepiej sie pokazała niż ci w 1 polowie...boże widzisz i niegrzmisz Wczorajsza Lechia juz by wygrywała z Wikingami Jak Legia mistrza zdobedzie w tym roku, to kuzwa nie mam pytań. Takiej ekipa jak Wisła z Kosowskim, Uche, Głowackim, Sobolem i w napadzie Frankowski z Żurawiem to dłuuuuuuuuugo nie bedzie piękne czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Hagi nie wytrzymał i się wylogował  godzina wieczorna, a piszecie, że on menel, to może puszek poszedł szukać czy coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 5 min Fizycznie dramatycznie Legia wyglada. Organizacja gry? Brak. Napastnicy- gdzie sa? Kuba Kosecki - gra? gra aloe ponoc po przerwie ma wejsc za niego ojciec bo jest lepiej przygotowany motorycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ale o co chodzi przecież kursy na Legie spadały Hagiego spytaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
teraz w przerwie słodkie pierdzenie jurka engela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
ja się przyznaje do tego L gra piach ale po pierwsze to dwumecz po drugie jest jeszcze 45 minut a tych wszystkich napinaczy którzy ubliżają pozdrawiam środkowym palcem Jakby to grał Lech lub Śląsk to też byś należał do napinaczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a tak poważnie - no chyba powinien wejść Michał Żyro, może i Helio Pinto - chociaż tutaj to nie wiem czy to coś pomoże sądząc po dotychczasowych występach.... Nie ma czego tu bronić, bo Molde w drugiej będzie grało swoje dalej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|