|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Udało się komuś zalogować na stary login po tej zmianie softu (czy jak to tam się nazywa) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
tak, ja logowalem sie na starym, ale to nic nie daje, bo to juz nie jest iberosports tamte tylko podlega pod CRisa i transakcje wszystkie wyczyszczone
Ja jestem czlowiekiem bardzo upartym, stracilem sporo czasu i nerwow ale kase odzyskalem. dla tych co mieli tam kase. zgloscie sie na bettingadvice do pier0 w temacie "bookies black list" , jest temat iberosports. Poproscie go o pomoc podajcie mu login, swoje dane, oraz sume srodkow jakie mieliscie na koncie. Mi pomogl, moze i innym pomoze. Warto sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
No cuż tak po 15.09.2006 postanowiłem wejść na konto i się zalogowałem początkowo nic nie było kasy, poźniej znowu po pewnym czasie i była. Z 220E wtopiłem do 192E i napisałem dzisiaj, by całą kwote dzisiaj wypłacili na e-mail wysyłając skan dowodu + ręcznie na stronie wypłacając o 13-ej. I bez żadnych problemów po 19-ej kasa była co prawda zabrali ponad 2E ale ważne że jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] Można pić, bo juz myślałem, że już nie ma to nie bedzie a tu nadzieja umiera ostatnia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka