Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 58 1 2 51 52 53 54 55 57 58
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
Legia radośc jakby już w grupie byli laugh
może dlatego że już są? [/quote]gdzie są ? w 4 rundzie są eliminacji......i teoretyczne w grupie LE jesli odpadną

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
Originally Posted by royalflush
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ? laugh

Kierownik drużyny
http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Ile bylo roznych w Legii, bo statystykami to nas nie raczyli zbyt czesto

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Fylkir 2:1

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Domel
Originally Posted by di_canio
1 gol u siebie z mistrzem Walii i Norwegii smile
Nie tędy droga

0 z tyłu w obu meczach i styka


jakby to napisal pewien ekspert
"psy szczekaja, karawana jedzie dalej"

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by michael89
Ile bylo roznych w Legii, bo statystykami to nas nie raczyli zbyt czesto
11

Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
U
u19 Offline
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
Originally Posted by LED
Originally Posted by royalflush
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ? laugh


Zapomnij, oba oczka rozjechane.

[Linked Image]

Marta Ostrowska nowa pani kierownik

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Domel
Originally Posted by moti
Originally Posted by Pindol
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0 aplauz

Uwierz, ze z taka grą to wiekszość z nas by nie chciała żadnej polskiej drużyny widzieć w LM.
Ja bym chciał

ja też bym chciał, przecież sam udział jest już dużym sukcesem ale laiki tego nie ogarniają. Obiektywnie awansu nie widze.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by moti
Originally Posted by Pindol
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0 aplauz

Uwierz, ze z taka grą to wiekszość z nas by nie chciała żadnej polskiej drużyny widzieć w LM.
Przydałoby się to byłoby dobre dla polskiej skopanej Legia dostałaby zastrzyk finansowy zdobyłaby dużo doświadczenia w meczach z czołowymi drużynami Europy, a to że dostawaliby podobny wpierdziel jak Croatia Zagrzeb w ostatnich latach to już sprawa drugorzędna. No ale z taką grą to o jakiej my tu kuwa LM mówimy laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces.
Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób?
Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,

W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak,
A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej.
Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ciekawe czy te lysole z zylety wiedza kto awansowal przy takim wyniku, czy sie ciesza bo inni sie ciesza

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
awans cieszy ...

Ale kiedyś to były czasy odpadaliśmy z Barcą , Realem , Valencią

Teraz pewnie nas zdepcze jakiś Basel czy Celtic.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by lucqwer
Originally Posted by royalflush
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ? laugh

Kierownik drużyny
http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej

hehe dzięki, beke mam zawsze jak widzę te akcje

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510
Likes: 10
Originally Posted by lucqwer
Originally Posted by royalflush
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ? laugh

Kierownik drużyny
http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej

a fuj

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by royalflush
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ? laugh

Podnosi morale zespołu w szatni.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zastanawia mnie kiedy wygina dinozaury, ktore mysla, ze pilke nozna wymyslono po to, zeby grac na zero z tylu

w hiszpanii wychodza z zalozenia, ze pilka nozna ma cieszyc oko dlatego m.in. nie dorastamy im do piet

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by TOM182
Quote
Legia radośc jakby już w grupie byli laugh
może dlatego że już są?
gdzie są ? w 4 rundzie są eliminacji......i teoretyczne w grupie LE jesli odpadną[/quote] no czyli są już w fazie grupowej, tylko kwestią kolejnego dwumeczu będzie których rozgrywek ale grupa już pewna, choć fakt, że patrząc na ich grę to raczej grupa inwalidzka...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Diilmach
awans cieszy ...

Ale kiedyś to były czasy odpadaliśmy z Barcą , Realem , Valencią

Teraz pewnie nas zdepcze jakiś Basel czy Celtic.
ja podejrzewam, że będzie to Pilzno grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Złoty to jednak padaka ...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Vrdoljak zgasił reporterzyne laugh

Strona 53 z 58 1 2 51 52 53 54 55 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1