|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Legia radośc jakby już w grupie byli  może dlatego że już są? [/quote]gdzie są ? w 4 rundzie są eliminacji......i teoretyczne w grupie LE jesli odpadną
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147 |
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ?  Kierownik drużyny http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Ile bylo roznych w Legii, bo statystykami to nas nie raczyli zbyt czesto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
1 gol u siebie z mistrzem Walii i Norwegii  Nie tędy droga 0 z tyłu w obu meczach i styka jakby to napisal pewien ekspert "psy szczekaja, karawana jedzie dalej" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ile bylo roznych w Legii, bo statystykami to nas nie raczyli zbyt czesto 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ?  Zapomnij, oba oczka rozjechane. [ Linked Image] Marta Ostrowska nowa pani kierownik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0  Uwierz, ze z taka grą to wiekszość z nas by nie chciała żadnej polskiej drużyny widzieć w LM. Ja bym chciał ja też bym chciał, przecież sam udział jest już dużym sukcesem ale laiki tego nie ogarniają. Obiektywnie awansu nie widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0  Uwierz, ze z taka grą to wiekszość z nas by nie chciała żadnej polskiej drużyny widzieć w LM. Przydałoby się to byłoby dobre dla polskiej skopanej Legia dostałaby zastrzyk finansowy zdobyłaby dużo doświadczenia w meczach z czołowymi drużynami Europy, a to że dostawaliby podobny wpierdziel jak Croatia Zagrzeb w ostatnich latach to już sprawa drugorzędna. No ale z taką grą to o jakiej my tu kuwa LM mówimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces. Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób? Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,
W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak, A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej. Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ciekawe czy te lysole z zylety wiedza kto awansowal przy takim wyniku, czy sie ciesza bo inni sie ciesza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
awans cieszy ...
Ale kiedyś to były czasy odpadaliśmy z Barcą , Realem , Valencią
Teraz pewnie nas zdepcze jakiś Basel czy Celtic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ?  Kierownik drużyny http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej hehe dzięki, beke mam zawsze jak widzę te akcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,544 Likes: 10 |
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ?  Kierownik drużyny http://natemat.pl/70095,marta-ostrowska-jedyna-w-europie-kobieta-kierownik-druzyny-pilkarskiej a fuj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
kim w Legii jest ta blond pipa co przybija piątki ze schodzącymi w każdym meczu przy lini i teraz się z całą ławką przytula ?  Podnosi morale zespołu w szatni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zastanawia mnie kiedy wygina dinozaury, ktore mysla, ze pilke nozna wymyslono po to, zeby grac na zero z tylu
w hiszpanii wychodza z zalozenia, ze pilka nozna ma cieszyc oko dlatego m.in. nie dorastamy im do piet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,365
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,365 |
Legia radośc jakby już w grupie byli  może dlatego że już są? gdzie są ? w 4 rundzie są eliminacji......i teoretyczne w grupie LE jesli odpadną[/quote] no czyli są już w fazie grupowej, tylko kwestią kolejnego dwumeczu będzie których rozgrywek ale grupa już pewna, choć fakt, że patrząc na ich grę to raczej grupa inwalidzka...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
awans cieszy ...
Ale kiedyś to były czasy odpadaliśmy z Barcą , Realem , Valencią
Teraz pewnie nas zdepcze jakiś Basel czy Celtic. ja podejrzewam, że będzie to Pilzno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Złoty to jednak padaka ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Vrdoljak zgasił reporterzyne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|