Reporter : na kogo by Pan chcial trafić ? Vrdoljak : nie wiem na kogo dokladnie możemy R: Celtic, Basel , Steaua, Austria Wieden Vrdoljak : na Austrie możemy >? R; Wydaje mi sie że tak Vrdoljak : a mi sie wydaje że nie
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces. Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób? Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,
W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak, A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej. Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.
pełna zgoda, zagrali tak jakby za inny wynik niz 0-0 grozilo im dozywocie. A co do panow ktorzy twierdzą ze molde bylo lepsze to ja sie pytam kiedy ? co do panow ktorzy mowia że lepiej zeby Legia odpadla bo się nie da tego ogladać (fakt ze sie nie da) to podpowiem tylko tyle ze można sobie włączyć inny kanal i sie nie męczyć. Co do panow ktorzy sie wypowiadają na temat wyrazu twarzy warzywniaka i rado to .. nie wiem co powiedziec
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces. Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób? Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,
W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak, A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej. Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.
pełna zgoda, zagrali tak jakby za inny wynik niz 0-0 grozilo im dozywocie. A co do panow ktorzy twierdzą ze molde bylo lepsze to ja sie pytam kiedy ? co do panow ktorzy mowia że lepiej zeby Legia odpadla bo się nie da tego ogladać (fakt ze sie nie da) to podpowiem tylko tyle ze można sobie włączyć inny kanal i sie nie męczyć. Co do panow ktorzy sie wypowiadają na temat wyrazu twarzy warzywniaka i rado to .. nie wiem co powiedziec
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.
Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.
czyli nie mamy od nich wiecej oczekiwać ? bo za rok nikt nie bedzie pamiętał ?
Jedyne pocieszenie , że gorzej się chyba grać nie da... i może nie będąc faworytem będą walczyć a nie chodzić po boisku .
Czytaj ze zrozumieniem. Teraz możemy się wkurwiać i psioczyć na grę bo chciałoby się oglądać lepszy poziom.
Ale np za rok.... A niewiadomo czy nagle nie załapią formy i zaczną grać o niebo lepiej... To co wtedy? Lepiej jakby (jak to napisał ten as co wolałby Norwegów w następnej rundzie) nie przeszli teraz?
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty