Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 58 1 2 52 53 54 55 56 57 58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ivica nie chce trafic dynama ani bazylei . Pilzno wciągną :-D

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Reporter : na kogo by Pan chcial trafić ?
Vrdoljak : nie wiem na kogo dokladnie możemy
R: Celtic, Basel , Steaua, Austria Wieden
Vrdoljak : na Austrie możemy >?
R; Wydaje mi sie że tak
Vrdoljak : a mi sie wydaje że nie

laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kibicowsko najlepszy byłby Zagrzeb.

Od biedy Celtic smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Pilzno najciezsza druzyna do przejscia. Potem Basel.

Reszte przy dobrych wiatrach mogliby przejsc przy dobrej formie. A z taka jaka maja teraz to niech lepiej juz mysla o tej grupie LE.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by bitnap
zastanawia mnie kiedy wygina dinozaury, ktore mysla, ze pilke nozna wymyslono po to, zeby grac na zero z tylu

w hiszpanii wychodza z zalozenia, ze pilka nozna ma cieszyc oko dlatego m.in. nie dorastamy im do piet

laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Biszop
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces.
Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób?
Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,

W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak,
A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej.
Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.
pełna zgoda, zagrali tak jakby za inny wynik niz 0-0 grozilo im dozywocie. A co do panow ktorzy twierdzą ze molde bylo lepsze to ja sie pytam kiedy ?
co do panow ktorzy mowia że lepiej zeby Legia odpadla bo się nie da tego ogladać (fakt ze sie nie da) to podpowiem tylko tyle ze można sobie włączyć inny kanal i sie nie męczyć.
Co do panow ktorzy sie wypowiadają na temat wyrazu twarzy warzywniaka i rado to .. nie wiem co powiedziec grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by fechnerinho
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

fech dobrze wiesz, ze bez stylu nic sie nie osiagnie

jest styl - predzej czy pozniej wyniki same przyjda

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

Bitek będzie pamiętał, on jak słoń ma dobrą pamięć

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by Biszop
Przerażającej jest to, że wszyscy, piłkarze, trener, komentatorzy i kibice biją brawo, i fetują sukces.
Owszem, jest sukces awansowali do LE, i pięknie, tylko w jaki sposób?
Grając straszną padlinę, i to dalej pół biedy, każdemu sięmoże przydarzyć gorszy okres, ale oni panicznie się bali tego Molde, Urban wystawił im laurkę jakby opiewał co najmniej mistrza Francji, a nie kurwa Norwegii,

W 4 fazie, z takim nastawieniem, to obojętnie na kogo trafią to skończą jak durszlak,
A żeby było śmieszniej, jakoś mam pewność że potrafią zagrać dużo lepiej.
Mecz dno, awans jest, ale perspektyw niezbyt wiele bez zmiany podejścia do tematu.
pełna zgoda, zagrali tak jakby za inny wynik niz 0-0 grozilo im dozywocie. A co do panow ktorzy twierdzą ze molde bylo lepsze to ja sie pytam kiedy ?
co do panow ktorzy mowia że lepiej zeby Legia odpadla bo się nie da tego ogladać (fakt ze sie nie da) to podpowiem tylko tyle ze można sobie włączyć inny kanal i sie nie męczyć.
Co do panow ktorzy sie wypowiadają na temat wyrazu twarzy warzywniaka i rado to .. nie wiem co powiedziec grin

Zajebiste piwo laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by fechnerinho
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

fech dobrze wiesz, ze bez stylu nic sie nie osiagnie

jest styl - predzej czy pozniej wyniki same przyjda

A Śląsk jak daleko zaszedł rok temu?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
i jeszcze jedno, widział ktos może dzis gre Celtow ? równiez mega dramat.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jakby ktoś złapał wywiad z vrdoliakiem niech da do śmiesznych bo nie widziałem wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Bzyku
Kibicowsko najlepszy byłby Zagrzeb.

Od biedy Celtic smile

Steua lub Zagrzeb i jakis cien szansy jest, Celtic za bardzo ograny w Europie co np pokazali rok temu, Plzen czy Basel też bardzo ciężko smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Originally Posted by fechnerinho
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

czyli nie mamy od nich wiecej oczekiwać ? bo za rok nikt nie bedzie pamiętał ?

Jedyne pocieszenie , że gorzej się chyba grać nie da... i może nie będąc faworytem będą walczyć a nie chodzić po boisku .

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by huge
Originally Posted by Domel
Originally Posted by di_canio
1 gol u siebie z mistrzem Walii i Norwegii smile
Nie tędy droga

0 z tyłu w obu meczach i styka


jakby to napisal pewien ekspert
"psy szczekaja, karawana jedzie dalej"

laugh laugh laugh laugh
Ty Malbork, na ciebie nie zwracam uwagi bo tobie wiecznie nic nie pasuje.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Diilmach
Originally Posted by fechnerinho
O stylu to rozmawiamy teraz i wiadomo, że wyglądało to delikatnie mówiąc słabo.

Ale powiedzcie mi kto to będzie pamiętał za rok? Pewnie nieliczni. Taka jest prawda.

czyli nie mamy od nich wiecej oczekiwać ? bo za rok nikt nie bedzie pamiętał ?

Jedyne pocieszenie , że gorzej się chyba grać nie da... i może nie będąc faworytem będą walczyć a nie chodzić po boisku .

Czytaj ze zrozumieniem. Teraz możemy się wkurwiać i psioczyć na grę bo chciałoby się oglądać lepszy poziom.

Ale np za rok.... A niewiadomo czy nagle nie załapią formy i zaczną grać o niebo lepiej... To co wtedy? Lepiej jakby (jak to napisał ten as co wolałby Norwegów w następnej rundzie) nie przeszli teraz?


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mnie tam grupowa le cieszy, choc zeby zgrzytaja

rok w rok bede od mistrza kraju oczekiwal, zeby chociaz te 3 pierdolone podania z klepy wymienil ...

no i chocby z jeden porzadny strzal z dystansu

bo te pierdy, ala tralkowe z meczu z lubinem, to mam wrazenie nasi ligowcy cwicza w kamieniolomach

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
(a bitek googluje jak daleko zaszedł Śląsk w zeszłym roku) laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile

Strona 54 z 58 1 2 52 53 54 55 56 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, burbon, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,076 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1