|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
i pomyśleć, że nie ma Bitka
no ale z drugiej strony ma rzadką okazję zamoczenia pędzla, wszak z przyszłym teściem płot malują A tesc wie zeby sie nie schylac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
i pomyśleć, że nie ma Bitka
no ale z drugiej strony ma rzadką okazję zamoczenia pędzla, wszak z przyszłym teściem płot malują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nie mial szans 5:1 przejebal w ostatniej kolejce, nie pamietam z kim 5:0 tak dla ścisłości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nie mial szans 5:1 przejebal w ostatniej kolejce, nie pamietam z kim 5:0 tak dla ścisłości  a no widzisz jak dla mnie to jeszcze lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
For Fun Lech @ 3,10 za 200 :Boks: Chociaz 400 cłżowiekowi wpadło:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
niech przerywaja mecz i wo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nazwy drużyn, tak jak i pozostale nazwy własne piszemy wielką literą dyletancie... i szkoda to nie że Śląsk nie jest mistrzem tylko, że twój stary nie założył kondoma pewnej nocy kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu... wiem, ze to boli, ze nawet lech z tragiczna gra pokazal wiecej ambicji dzisiaj niz legia we wszystkich dotychczasowych meczach w pucharach w tym sezonie. a do slaska to nawet nie ma co porownywac. ale nie musisz swoich frustracji na mnie wylewac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Taki Śląsk miałby większe szanse niż Legia w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
polgłowki z Wroclawia teraz przesadzili na trybunach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
oglada ktos moze mecz FC Zurich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Śląsk 1 bravo Sobota  Cos mis ie zdaje ze Sobota wyladuje w Bruggi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2012
Posty: 394 |
Śląsk jaki rozpierdol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nazwy drużyn, tak jak i pozostale nazwy własne piszemy wielką literą dyletancie... i szkoda to nie że Śląsk nie jest mistrzem tylko, że twój stary nie założył kondoma pewnej nocy kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu... wiem, ze to boli, ze nawet lech z tragiczna gra pokazal wiecej ambicji dzisiaj niz legia we wszystkich dotychczasowych meczach w pucharach w tym sezonie. a do slaska to nawet nie ma co porownywac. ale nie musisz swoich frustracji na mnie wylewac  Lech pokazał dzis ambicje? ciekawe  pokazał też spore umiejętności...  kup sobie słownik kibicu sukcesu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nazwy drużyn, tak jak i pozostale nazwy własne piszemy wielką literą dyletancie... i szkoda to nie że Śląsk nie jest mistrzem tylko, że twój stary nie założył kondoma pewnej nocy kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu... wiem, ze to boli, ze nawet lech z tragiczna gra pokazal wiecej ambicji dzisiaj niz legia we wszystkich dotychczasowych meczach w pucharach w tym sezonie. a do slaska to nawet nie ma co porownywac. ale nie musisz swoich frustracji na mnie wylewac  ale ty upierdliwy jesteś ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem) coś ci się popierdoliło bo kopacze molde byli pod wrażeniem, mówili że jak nigdy nie mogli sie porozumiewać na boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
no dobrze, liga miszczow tuz tuz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bramka dla Brugii wisi w powietrzu - ciekawe jak długo jeszcze Śląsk tak wytrzyma?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|