|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem) zapomniałeś zaznaczyć, że nie jesteś też przy pełni władz umysłowych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
- Panie doktorze, mój Mariusz twierdzi, że jest koniem. Zgodziłam się, żeby podkuł sobie buty, ale wczoraj zaczął jeść siano! - Konieczne jest leczenie. Niestety, będzie ono bardzo kosztowne. - Nie szkodzi, Mariusz przegrał ostatnio trzy gonitwy. - No to jak nie szkodzi?? - Obstawiał w STSie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Kwestia czasu jak Brugia strzeli gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nazwy drużyn, tak jak i pozostale nazwy własne piszemy wielką literą dyletancie... i szkoda to nie że Śląsk nie jest mistrzem tylko, że twój stary nie założył kondoma pewnej nocy kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu... wiem, ze to boli, ze nawet lech z tragiczna gra pokazal wiecej ambicji dzisiaj niz legia we wszystkich dotychczasowych meczach w pucharach w tym sezonie. a do slaska to nawet nie ma co porownywac. ale nie musisz swoich frustracji na mnie wylewac  Lech pokazał dzis ambicje? ciekawe  pokazał też spore umiejętności...  kup sobie słownik kibicu sukcesu... nie mój cyrk i spoko loko ale teksty ze ''stary czy stara'' mozna sobie darować, gimby tego używają
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
U Was też polsat sport tak szatkuje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Śląsk 1 bravo Sobota  Cos mis ie zdaje ze Sobota wyladuje w Bruggi:) Wedlug mnie Anglia predzej. Slask ukuc na 2-0 z kontry cos , bo moze byc goraco jeszcze. Bruggia walczyc bedzie do konca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem) zapomniałeś zaznaczyć, że nie jesteś też przy pełni władz umysłowych... a ty pewnie tylko pepsi pijesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem) coś ci się popierdoliło bo kopacze molde byli pod wrażeniem, mówili że jak nigdy nie mogli sie porozumiewać na boisku  mówili tak, żeby jak przyjadą za rok dwa znowu, tak samo im śpiewali do ataku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nie mój cyrk i spoko loko ale teksty ze ''stary czy stara'' mozna sobie darować, gimby tego używają strzelam, ze sie nie pomyliles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
i to się nazywa doping niech się k...a Legła uczy a nie jakieś pedalskie przyśpiewki  (zaznaczam nie jestem za żadnym klubem) zapomniałeś zaznaczyć, że nie jesteś też przy pełni władz umysłowych... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Kurcze brakuje mi over 2,5 w Bruggi.Zakładam,że padna jeszcze 2 bramki. Ale mam jeszcze Stuttgart na 1.Oglądał ktos jakis fragment meczu z Płowdiw?Maja chociaż przewagę i sytuacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
tronk zamien "stary" na "tato" jeśli cię to razi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
szkoda, ze slask nie zostal mistrzem. nazwy drużyn, tak jak i pozostale nazwy własne piszemy wielką literą dyletancie... i szkoda to nie że Śląsk nie jest mistrzem tylko, że twój stary nie założył kondoma pewnej nocy kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu... wiem, ze to boli, ze nawet lech z tragiczna gra pokazal wiecej ambicji dzisiaj niz legia we wszystkich dotychczasowych meczach w pucharach w tym sezonie. a do slaska to nawet nie ma co porownywac. ale nie musisz swoich frustracji na mnie wylewac  buhehehe,jak widać u zakompleksionych wsioków z każdym kolejnym awansem Legii ból dupy rośnie i dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kibice Legii jacy zbulwersowani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
- Panie doktorze, mój Mariusz twierdzi, że jest koniem. Zgodziłam się, żeby podkuł sobie buty, ale wczoraj zaczął jeść siano! - Konieczne jest leczenie. Niestety, będzie ono bardzo kosztowne. - Nie szkodzi, Mariusz przegrał ostatnio trzy gonitwy. - No to jak nie szkodzi?? - Obstawiał w STSie  lol, leże i się nie podnoszę..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Kibice Legii jacy zbulwersowani  niestety taki wynik dwumeczu slaska u niektorych budzi gleboko ukryte kompleksy po wczorajszym 'widowisku'
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
to jest mecz (porównaj Legia Molde) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
wynik, a przede wszystkim gra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
1 Vitesse Vitesse v Petrolul Ploiesti (Wynik końcowy) 08/08/2013 Brak 5.50 Odbędzie się 2 Standard Liege - Powyżej 1.5 Standard Liege v Xanthi (Gole dla drużyny gospodarzy) 08/08/2013 Brak 2.62 Odbędzie się 3 Club Brugge - Powyżej 1.5 Club Brugge v Śląsk Wrocław (Gole dla drużyny gospodarzy) 08/08/2013 Brak 1.72 Odbędzie się Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty Treble 1 100,00 100,00 2.493,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Plaku to ma fryz jak Lovrencis - oby nie zjechal w takim tempie jak wegier
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|