Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#59602 25/06/2004 16:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w [email]b@w[/email] i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb]
Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.

Bonus: Unibet
#59603 26/06/2004 13:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w [email]b@w[/email] i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb]
Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.[/qb][/QUO
wystarczy strona ze zdjeciem i wszystkimi danymi czy tez strna z miejscem zameldowania chodzi mi oczywiscie o stary dowód??

#59604 26/06/2004 20:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Dokonalem przelewu kasy z MB do B&W.

1. Jak dlugo trzeba czekac na przelew?
2. Czy mam im wyslac maila z podanym numerem przelewu?

#59605 26/06/2004 22:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał maxima:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]jakis miesiac temu gralem w [email]b@w[/email] i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???[/qb]
Skad dowodu tozsamosci jest wymogiem przy pierwszej wyplacie.[/qb][/QUO
wystarczy strona ze zdjeciem i wszystkimi danymi czy tez strna z miejscem zameldowania chodzi mi oczywiscie o stary dowód??[/qb]
no siemanko maxima....mysle, ze support nie bedzie robil problemow jesli przeslesz strone ze zdjeciem, choc nie daje 100% gwarancji..

#59606 27/06/2004 01:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
nadal nie otrzymalem odpowiedzi z [email]b@w[/email] o mojej wyplacie ktora zrealizowalem we wtorek ,wczesniej przysyali od razu maila gdzie mam poslac skan a teraz wogole nic ,support tez nie odpowiada na moje maile ,ile najdluzej musieliscie czekac na wyplate kaski z tego buka bo mi zalezy na czasie bo chce to kaska dalej obracac a [email]b@w[/email] uniemozliwia mi to

#59607 28/06/2004 13:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
witam czy nr tel do polskiego supportu jest to ten za granice co jest u nich podany na stronce ???

#59608 28/06/2004 17:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]nadal nie otrzymalem odpowiedzi z [email]b@w[/email] o mojej wyplacie ktora zrealizowalem we wtorek ,wczesniej przysyali od razu maila gdzie mam poslac skan a teraz wogole nic ,support tez nie odpowiada na moje maile ,ile najdluzej musieliscie czekac na wyplate kaski z tego buka bo mi zalezy na czasie bo chce to kaska dalej obracac a [email]b@w[/email] uniemozliwia mi to[/qb]
a po co ci maja pisac o co ..potwierdzac wyplate ?? Skoro dokonales wyplaty to lada moment bedzie kasa na koncie i sie nie przejmuj czlowieku..jesli chcesz dalej obracac to po jaki c*** wyplacales ja..? Ehhh

#59609 28/06/2004 17:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
luno ja wyplate zlecilem tydzien temu do tej pory nie ma kaski na koncie a nawet jeszcze nie dostalem maila zeby przeslac im skan dowodu ,a na moje maile ktore sle od 4 dni nadal zero odpowiedzi ,a kaska potrzebna do obracania ale na nowych uzytkownikow ,z kaska mogl bym poczekac ale w czwartek wyjezdzam i jest mi potrzebna

#59610 28/06/2004 18:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]luno ja wyplate zlecilem tydzien temu do tej pory nie ma kaski na koncie a nawet jeszcze nie dostalem maila zeby przeslac im skan dowodu ,a na moje maile ktore sle od 4 dni nadal zero odpowiedzi ,a kaska potrzebna do obracania ale na nowych uzytkownikow ,z kaska mogl bym poczekac ale w czwartek wyjezdzam i jest mi potrzebna[/qb]
no to smialo ich w takim ukladzie zalewaj mailami..

#59611 28/06/2004 20:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb]
Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#59612 28/06/2004 21:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??

#59613 28/06/2004 22:10
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??[/qb]
jezeli Cie interesuje to ja tydzien temu

#59614 28/06/2004 22:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
No nie, raczej dni takie jak ostatni czwartek, piatek, dzisiaj, weekend...

#59615 29/06/2004 01:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał barrney:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb]
Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Oj nie chyba juz tego nie ma...byla to czasowa promocja z tymi 5 euro i z tego co mi wiadomo wysylali info z dodaniem tej kasy do konta gracza - ludziom, ktorzy albo nie grali tam wogole albo tez stosunkowo dawno...

a tak btw dostal ktos info o cashbacku z betandwin do kwoty 50 euro ???

#59616 29/06/2004 15:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał barrney:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Jakie promocje są traz w Betandwin?

a) darmowe 5 euro
b) promocja od depozytu 30 + 30 euro[/qb]
Czesc Wam , ta promocja z tymi darmiwymi 5E jest jesczze aktualna?? Nie wiecie przypadkiem, bo zarejestrowalem sie dzisiaj i narazie nie mam tej kaski za friko.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Oj nie chyba juz tego nie ma...byla to czasowa promocja z tymi 5 euro i z tego co mi wiadomo wysylali info z dodaniem tej kasy do konta gracza - ludziom, ktorzy albo nie grali tam wogole albo tez stosunkowo dawno...

a tak btw dostal ktos info o cashbacku z betandwin do kwoty 50 euro ???[/qb]
dzieki za info i pozdrawiam

#59617 29/06/2004 15:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $

#59618 29/06/2004 16:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb]
Dodają 50E/62$ ? Co to za promocja? Jakie sa jej zasady?

Prosze o info.

#59619 29/06/2004 16:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb]
Cyfron napisz cos wiecej bo nie kumam...za 60 dolarow dostales drugie 60 $ wiecej ?
Przeciez jest 20% cashback (w zwiazku z informacja od nich).

Czekam na odpowiedz,

#59620 29/06/2004 18:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
panowie mam problem .mianowicie wczoraj wplacilem symboliczna sumke przez moneybookers na betandwin , bylo to tylko 10 zł bo tyle mi zostalo na koncie w moneybookers , chcialem sprobowac sil u innego buka i przelalem te 10 zł wczoraj w nocy.pisalo ze pienaidze sa zaksiegowane.a tak naprawde nic nie ma , jest 0.00 PLN !!!!!!!!!!! pomozcie czemu nie ma tam pieniedzy??

#59621 29/06/2004 19:03
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Czy w ciagu ostatnich kilku dni ktos dostal odpowiedz na jakiegokolwiek maial od supportu??[/qb]
Ja od 16 czerwca kiedy to nie uznali mojego wygranego kuponu wysłałem 4 maile do supportu (polskiego i anglojęzycznego) i nic.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1