Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 67
Originally Posted by Iwdakuno
Sprawdźcie maile.

To nie żart!


to public oferta przecież a nie do odbiorców maila tongue

800 PLN BONUSU NA ZAKŁADY SPORTOWE

Kod bonusu: BET13

Oferta na rozpoczęcie sezonu: Już teraz odbierz bonus!

Uwaga fani sportu: na rozpoczęcie sezonu bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] daje Ci do 800 PLN! Nie sądzisz, że to świetny początek na pierwsze mecze Bayernu, Dortmundu, Man United, Barçy i wielu innych?
W ten prosty sposób odbierzesz bonus:

Zarejestruj konto gracza (jeśli jeszcze go nie posiadasz) i dokonaj wpłaty [affiliates.bet-at-home.com].
W zarządzaniu kontem kliknij "Skorzystaj z bonusu".
Podaj kod bonusu BET13 i gotowe!
To wszystko. Do konta gracza dopiszemy dodatkowo 50% wpłaconej kwoty (do maksymalnie 800 PLN).

Regulamin promocji
Akcja bonusowa jest ważna od 8 do 26 sierpnia 2013 (od i do godziny 12:00 CEST). Podstawą do ustalenia wysokości bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w danym czasie do momentu zrealizowania kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego brana jest pod uwagę data księgowania przelewu.
Kod bonusu to "BET13" i musi on zostać wpisany do 26 sierpnia w zakładce "Skorzystaj z bonusu". Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie będzie już możliwe.
Maksymalna kwota bonusu wynosi 800 PLN. W przypadku wpłaty powyżej 1600 PLN do konta gracza bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] zostanie dopisana kwota bonusu 800 PLN.
Jeżeli podczas rejestracji konta gracza na bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] nie została wybrana waluta PLN, kwota bonusu może się różnić. Decydującym jest tu pochodzenie gracza.
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 2.00 w zakładach sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 9600 PLN.
Bonus zostanie przyznany tylko wtedy, jeśli w czasie trwania promocji nie nastąpiło zlecenie wypłaty z konta gracza.
Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe i zakłady na żywo. Pozostałe produkty bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] są wyłączone z oferty.
Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź "balance betting", bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
Klienci z następujących krajów są wyłączeni z tej akcji: Armenia, Białoruś, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Litwa, Łotwa, Meksyk, Norwegia, Serbia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.
Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych, dostępnych na www.bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com]. bet-at-home.com [affiliates.bet-at-home.com] zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by sick_mp
Originally Posted by Iwdakuno
Sprawdźcie maile.

To nie żart!


to public oferta przecież a nie do odbiorców maila tongue

Kurcze nie zauważyłem i myślałem,że jestem jednym z wybranych szczęśliwców wink
Minusem jest fakt iż w czasie promocji nie można wypłacić kasy z konta aż do jej zakończenia tj: 26.08 ,bo bonus przepadnie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
Nie rozumiem tego obrotu wpłace 1600 dadzą 800 ale nie obróce go 4 razy w 90dni tylko np 2 razy. To co pół bonusa zabiorą czy wszystko czy jak.
Mało dokładny ten regulamin. Poza tym wpłaciłem z 300 29.07 to też bedzie sie liczyło nie pisza od kiedy

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Zmienili całkowicie szatę graficzną strony.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
no juz jakiś czas temu grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Stasiu
no juz jakiś czas temu grin

Widać,że rzadko tam zaglądam wink

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Zawsze mają wypłaty na MB w 5 minut, czy po prostu trafiłem w dobry moment ??? Gdyby nie ta gigantyczna marża to całkiem sympatyczny buczek by był ...

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
realizują wypłaty w weekendy?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Wydaje się ,że tak. Mnie zrealizowali wypłatę w niedzielę,ale było to w maju tego roku.

Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2012
Posty: 68
jak w czwartek rano napisali ze : zlecenie wypłaty zostało opracowane i obecnie przelew oczekuje do realizacj"
to najprawdopodobniej kiedy srodki powinny byc na koncie bankowym. orientuje sie ktos jak to teraz u nich wyglada?

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
PUUAB-HJL5F-7RMX6-AANES-GML6JT

UR3YB-LN146-1D2CZ-K4RTZ-RSFBFX

Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
witam jakby ktoś miał na zbyciu jeden bon, to niech wyśle na priv z góry dziekuje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63

może ktoś skorzysta?

GFVMM-NLV41-Z2TP1-M6ABY-W3SMDJ

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Nieźle jakiś Polak przygarną 600 tys.....

http://scr.hu/1i7u/pdrag

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by oksbogusz
może ktoś skorzysta?

GFVMM-NLV41-Z2TP1-M6ABY-W3SMDJ
skad miales ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
przyszedł mi na e-mail

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jak ogarniajacy dojcza, podpowie czy to czasem nie tylko dla szwabow?
Zeby pozniej problemow nie bylo.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
kod to kod wiec pewnie zero lipy

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Mimo wszystko - ktoś ogarnia dojcza? tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
dział to jeszcze?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1