Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 48 1 2 38 39 40 41 42 47 48
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by tyson
Originally Posted by deathguard
Raonic to bierze nie ma bata
moj bet dnia w postaci gulbisa jeśli nie wejdize to tylko przez głupote łotysza

tak se tłumacz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by tyson
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał

Już bardzo długo tak gra.

Ale fakt, kiedyś "normalnie" uderzał, jak wszyscy. smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by tyson
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał
haha ale to naprawde śmiesznie wygląda, ale dobrze , widac ze mniej na pałe teraz wali

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by tyson
Originally Posted by deathguard
Raonic to bierze nie ma bata
moj bet dnia w postaci gulbisa jeśli nie wejdize to tylko przez głupote łotysza

Podobnej mysli jestem! Jednak bym rzekł mniej wiecej tak: - Gulbis przegra mecza, nie ma bata... hmm

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by tyson
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał
Sledzilem jego mecze na poczatku roku i tak samo uderzal smile
ha to ja wyjątkowo na jego streamy nie trafialem w tym roku jeszcze

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Na Li brawo za TB, ale popraw gre przy wlasnym podaniu smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje,
podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by tyson
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje,
podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną

Przecież już w tym roku bardzo dobrze grał. A Delray Beach i Indian Wells świetnie pogrywał smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
to bedzie taki safin tylko z ta roznica ze nawet nie zblizy sie do nr 1 i do wygrania szlema

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by tyson
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje,
podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną

Przecież już w tym roku bardzo dobrze grał. A Delray Beach i Indian Wells świetnie pogrywał smile
ja wiosne w atp przespalem, inne zajecia :]

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
zawsze gulbisa lubilem, wszechstronny,
takiego jorgusia choc tez talent to jednak juz cieżej oko znosi bo duzo bardziej jednowymiarowy i główie walenie na jeden strzał

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by deathguard
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć.
niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem, wink

Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek. smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by deathguard
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć.
niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu)

"Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

wink

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by deathguard
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć.
niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu)

"Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

wink
zajrzales do lustra i wystarczy,po co ci internet

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by Gaske
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem, wink

Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek. smile

gdzie tam
Jurek na stałe druga dziesiątka

a ten to ok 40 będzie się kręcił, jak Rosol czy Hanescu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749
Likes: 10
jaki tytuł na wp: "WTA Toronto: świetna forma Agnieszki Radwańskiej!" laugh oni chyba meczu nie widzieli dzisiejszego

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by W8inG4DeatH
Originally Posted by Gaske
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem, wink

Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek. smile

gdzie tam
Jurek na stałe druga dziesiątka

a ten to ok 40 będzie się kręcił, jak Rosol czy Hanescu

albo Klizan
najlepsze porównanie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
murek grał źle ale nie tak źle jak z słynnych wtop z ggl, youngiem czy bogo tam wystarczalo mu pilke pare razy przebic by zepsul, gulbis jednak musial troche sie wysilic

Strona 40 z 48 1 2 38 39 40 41 42 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,357 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1