|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Raonic to bierze nie ma bata moj bet dnia w postaci gulbisa jeśli nie wejdize to tylko przez głupote łotysza tak se tłumacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał Już bardzo długo tak gra. Ale fakt, kiedyś "normalnie" uderzał, jak wszyscy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał haha ale to naprawde śmiesznie wygląda, ale dobrze , widac ze mniej na pałe teraz wali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Raonic to bierze nie ma bata moj bet dnia w postaci gulbisa jeśli nie wejdize to tylko przez głupote łotysza Podobnej mysli jestem! Jednak bym rzekł mniej wiecej tak: - Gulbis przegra mecza, nie ma bata... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
gulbis jak smiesznie lewą ręke podnosi przy FH , wida ze ktos nad nim pracował ostatnio, dawniej tak nie uderzał Sledzilem jego mecze na poczatku roku i tak samo uderzal  ha to ja wyjątkowo na jego streamy nie trafialem w tym roku jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Na Li brawo za TB, ale popraw gre przy wlasnym podaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje, podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje, podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną Przecież już w tym roku bardzo dobrze grał. A Delray Beach i Indian Wells świetnie pogrywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to bedzie taki safin tylko z ta roznica ze nawet nie zblizy sie do nr 1 i do wygrania szlema
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale widac zmiane stylu gulbisu, duzo mniej walenia na pałe i proby konczneia przy pierwsze lepszej okazji, wiecej pograc probuje, podba mje sie ten łotewski talenciak, moze cos z niego jeszcze wycisną Przecież już w tym roku bardzo dobrze grał. A Delray Beach i Indian Wells świetnie pogrywał  ja wiosne w atp przespalem, inne zajecia :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
zawsze gulbisa lubilem, wszechstronny, takiego jorgusia choc tez talent to jednak juz cieżej oko znosi bo duzo bardziej jednowymiarowy i główie walenie na jeden strzał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć. niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem,  Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć. niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu) "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Przy swoim Rao jedzie jak z gównem, więc w końcu też połamie, a nawet jeśli nie to w TB ze swoim serwisem powinien ogarnąć. niebylbym taki pewien,Rao jest w tragicznej formie,a z kolei żulba w wybitnej,widzialem hajlajty z meczu z murrayem(a tylko 2 razy pamietam zeby murray gral tak swietnie,raz z bogo w mastersie i drugi raz z youngiem w mastersie swego czasu) "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem  zajrzales do lustra i wystarczy,po co ci internet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem,  Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek.  gdzie tam Jurek na stałe druga dziesiątka a ten to ok 40 będzie się kręcił, jak Rosol czy Hanescu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
jaki tytuł na wp: "WTA Toronto: świetna forma Agnieszki Radwańskiej!"  oni chyba meczu nie widzieli dzisiejszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Pospisil sobie jak Jurek w Paryżu ranking zrobił jednym turniejem,  Tylko czy pociągnie dalej tak jak Jurek.  gdzie tam Jurek na stałe druga dziesiątka a ten to ok 40 będzie się kręcił, jak Rosol czy Hanescu albo Klizan najlepsze porównanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
murek grał źle ale nie tak źle jak z słynnych wtop z ggl, youngiem czy bogo tam wystarczalo mu pilke pare razy przebic by zepsul, gulbis jednak musial troche sie wysilic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|