|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
przetestowałem wypłacalność betandwin. wczoraj po skasowaniu wygranej (trafiłem live, że Włosi drugą strzelą) wypłaciłem na MB ponad 1000 E i dzisiaj już jest. więc skoro wszystko gra, to kasa wróciła na konto w betandwin i teraz leci live korea-togo i czekam na bramkę dla Korei. oraz na czerwoną dla korei (@9,00). super są zakłady live.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
panowie zwracam honor - ryf i yaahoo !!! choć chyba przyznacie ,że "c" to czołowka nie jest!!! (co do reszty opinii swojej na temat betandwin nie zmieniam)) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jak dla mnie BAW jest ok niedawno dali bonus (ten list co duzo z nas otrzymala poczta) a teraz nastepny jest OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu. Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy. a rejestrowales sie ze specjalnego linku? Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcjami na tej stronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom...to bonus na 100% powinieneś dostać. Warunki przyznania bonusa: Do udziału uprawnione są tylko i wyłącznie te osoby, które jeszcze nie posiadają konta w betandwin i po raz pierwszy zarejestrują się w betandwin. ** 100%'owy bonus wypłacony będzie po Twojej pierwszej wpłacie między godz. 2005-07-01 08:00 (GMT +1), a godz. 2006-08-31 23:59 (GMT +1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 65 PLN. Jeśli wpłacona suma będzie niższa niż 65 PLN, użytkownik zostaje wykluczony z udziału w promocji. *** Dozwolone są wszystkie opcje płatnicze danego kraju oferowane przez betandwin. Udział w promocji biorą wyłącznie wpłaty dokonane między godz. 2005-07-01 08:00 (GMT +1) a godz. 2006-08-31 23:59 (GMT +1), w betandwin. Przy przelewach bankowych udział w promocji biorą tylko transakcje z datą wypadającą w wyżej wymienionym terminie wpłaty. **** Na pojedyncze konto przypada maksymalnie 140 PLN bonusu. Premia bonusowa jest przelewana podczas 24 godzin po wpłacie. ***** Przez wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w betandwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez betandwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe. ****** Akcja promocyjna trwa do: 2006-08-31 23:59 (GMT +1). Nigdzie nie pisze, że trzeba się rejestrować ze specjalnego linku. Tak więc pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na betandwin. Drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> dostają za to, że dotychczas odpowiedzieli na 1 maila a wysłałem do nich ok 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tu akurat Betandwin postąpił poprawnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jeśli klikasz na link promocyjny to wyświetla się info o promocji. Jeśli nie klikasz na ten link tylko inaczej znajdujesz się na ich stronie to nie zobaczysz żadnej informacji o tym bonusie. Tu akurat w 100% popieram Betandwin. ========== https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tu akurat Betandwin postąpił poprawnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeśli klikasz na link promocyjny to wyświetla się info o promocji. Jeśli nie klikasz na ten link tylko inaczej znajdujesz się na ich stronie to nie zobaczysz żadnej informacji o tym bonusie.
Tu akurat w 100% popieram Betandwin. Przez dłuższy czas opis promocji był na głównej stronie BAWu. Wtedy nie wchodząc na żadne linki można było poczytać o promocji, KTÓREJ REGULAMIN NIE ZMIENIŁ SIĘ OD TEGO CZASU . Tak więc mogłem wtedy przeczytać o bonusie i zapamiętać, że mam jeszcze czas do 31 sierpnia na jego realizację. Chcę go zrealizować właśnie teraz i nagle nie mogę, MIMO, ZE NIE MA ZMIAN W REGULAMINIE. Nadal Conradzie w 100 % popierasz tych oszustów ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nigdy nie widziałem info o promocji nie wchodząć na stronę przez link inny niż promocyjny.
Może inaczej... nie popieram naiwniaków, którzy bez linku promocyjnego myślą, że i tak skorzystają z promocji, która w ogóle wtedy nie widnieje na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
Wielki minus dla Betandwin. zarejestrowalem sie ze specjalnego linku ktory znajduje sie w dziale Promocje u bukmacherów / Betandwin (140zł GRATIS!!!). niestety bonusu nie otrzymalem. Support twierdzi ze jest to spowodowane brakiem rejestracji przez link promocyjny. oczywiscie wplacilem wymagana kwote zaakceptowalem warunki promocji i nic. na moje wyjasnienia dotyczace linku z ktorego sie zarejestrowałem i prosby o dopisanie bonusu suppport juz nie raczy odpowiedziec. zastanawiam sie po co umieszczony jest specjalny baner w dziale "Promocje u bukmacherów / Betandwin (140zł GRATIS!!!)" skoro Betandwin twierdzi ze jest on nie prawidłowy i nie przysluguje bonus. I tu prosba do Conrad o usuniecie baneru skoro jest on bez uzyteczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Info o bonusie się wyświetla automatycznie po kliknięciu na link. Może nie zarejestrowałeś się bezpośrednio po kliknięciu na niego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
Info o bonusie się wyświetlilo, byly warunki promocji ktore zaakceptowlem. wplate dokonalem zaraz po zarejestrowaniu i spokojnie czekalem na bonus, ale bonusu brak. support teraz milczy i ja juz stracilem nadzieje na otrzymanie bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Info o bonusie się wyświetlilo, byly warunki promocji ktore zaakceptowlem. wplate dokonalem zaraz po zarejestrowaniu i spokojnie czekalem na bonus, ale bonusu brak. support teraz milczy i ja juz stracilem nadzieje na otrzymanie bonusa. jaka metoda wplacales? kiedy ostatnio korzystalem z bonusu come back, w oknie gdzie pokazane sa metody wplaty przy moneybookers nie bylo znaczka, ze wplaty ta metoda objete sa promocja, sprawdzales czy byl tam znaczek przed wplata? wplacilem przez netellerka i bonus automatycznie dopisany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
wplaty dokonalem przez moneybookers. czy byl znaczek przy tej metodzie? szczerze powiem ze nie wiem. support odpisal mi jedynie ze blad tkwi w linku promocyjnym, nic nie wspominal o metodzie jaka dokonalem wplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wplaty dokonalem przez moneybookers. czy byl znaczek przy tej metodzie? szczerze powiem ze nie wiem. support odpisal mi jedynie ze blad tkwi w linku promocyjnym, nic nie wspominal o metodzie jaka dokonalem wplaty. czyli juz wiesz dlaczego nie dostales bonusu, przez swoja nie uwage, na to wyglada, ze BAW nie przyznaje juz bonusow przy wplatach przez MB, na przyszlosc polecam poczytac troche regulaminy i popatrzec dla jakich metod przysluguje bonus, bo jest to wyraznie zaznaczone....a co do odpowiedzi supportu to oni pewnie sami nie wiedza co i jak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zrobie sobie konto na BAW na zmyslone dane i sprawdze czy jest znaczek...za 10 minut odpowiem co i jak, bo musze zmienic IP i cookies oproznic, zebym bloka na swoim koncie nie dostal za posiadanie wiecej niz jednego konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
musze Cie jednak przeprosic, wplaty przez MB rowniez podlegaja bonusowi, czyli albo nie chca Ci przyznac bonusu "bo tak", albo nie zaznaczyles opcji "zgadzam sie z regulaminem promocji sing-up" albo rzeczywiscie ze zlego linka sie zarejestrowales...ja Ci napewno nic nie pomoge, jedynie mozesz zasypywac support mailami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
dziekuje yaaho ze zadales sobie tyle trudu. kilka maili napisalem, caly czas czekam na odpowiedz. zobacze co z tego wyniknie i z jakim skutkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Wyślij im swoje dane, godzine rejestracji [jak masz stałe IP to też wyślij] i zapytaj się z skąd masz przekierowanie na formularz rejestracyjny. Łatwo na to odpowiedzieć, tylko czy komus tam sie bedzie chciało, zapytaj o pomoc Conrada, wkońcu z jego referala wszedłeś, powinien pomóc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Napisze mi ktos dlaczego ten zakład który wkleiłem jest przegrany ?? Przypominam iz w meczu było 12 rzutów rożnych a oni mi zaliczyli zakład jako przegrany ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
ja tez mam ten sam problem BAW sie pomyli zamiast zrobic mniej/wiecej roznych w 1 pol zrobili na czas regulaminowy i przegrali teraz sami nie wiedza co zrobic!! A ZA BLEDY SIE PLACI!!! tak jak w sklapach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niech placa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|