Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#596305 15/06/2006 21:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Kurde, skorzystałem pare dni temu ze skromnego bonusa 20euro (mam u nich konta od dawna). Zrobiłem już obrót (6 razy całość, no nie?), uzbierało się dosyć zysku i boję się teraz wypłacić, a przydusiły mnie wydatki i potrzebowałbym troche gotówki.

Z BAW nigdy jakoś problemów nie miałem, ale czytając ten wątek mam obawy.. :/

Bonus: Unibet
#596306 15/06/2006 22:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeśli nie robiłeś wałków i obróciłeś zgodnie z regulaminem to śmiało. Nie powinno być problemów. Też mam konto w Baw i nie ma żadnych problemów...

#596307 16/06/2006 01:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
yahoo może i masz u nich konto 2 lata ,ale zacznij wygrywać i wypłacaj reuglarnie to w najlepszym przypadku limit 5 zl a co najczesciej się zdarza zwrot depozytu.

#596308 16/06/2006 01:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
yahoo może i masz u nich konto 2 lata ,ale zacznij wygrywać i wypłacaj reuglarnie to w najlepszym przypadku limit 5 zl a co najczesciej się zdarza zwrot depozytu.

ja BAW uzywam do zabawy i kontrowania innych zakladow na live...wiec wychodze na malutki plusik u nich...tak 200-300 zeta na miesiac, limity mam, ale nie az tak bardzo niskie

#596309 16/06/2006 10:49
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam
wyslalem pieniadze przelewem w poniedzialek do tej pory ich nie mam jeszcze na swoim koncie czy ktos dluzej czekal ? czy juz mam zaczac ich zasypywac emailami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#596310 16/06/2006 11:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197
haha kolejne przekrety baw.
po 5 dniach od meczu torino-mantova nagle odjeli mi kase z konta bo podobno byla czerwona kartka w regulaminowym chociaz livescore mowi inaczej..
smieszni sa:/


LINK:
http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=italy_play_off&game=156700

#596311 16/06/2006 11:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
haha kolejne przekrety baw.
po 5 dniach od meczu torino-mantova nagle odjeli mi kase z konta bo podobno byla czerwona kartka w regulaminowym chociaz livescore mowi inaczej..
smieszni sa:/


LINK:
http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=italy_play_off&game=156700

na livesocre.com jest duzo bledow, sprawdz na bardziej zaufanych stronach np. tutaj... http://www.gazzetta.it/

#596312 17/06/2006 09:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197
wie ktos czy realizuja wyplaty w sobote?na mb.

#596313 17/06/2006 20:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
nie realizuja

#596314 17/06/2006 21:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Czasami nawet w tygodniu trzeba poczekać dwa dni

#596315 17/06/2006 21:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 312
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 312
Włochy - USA (Ile goli strzeli team 2?) bez goli 1 gol

nie rozumiem tego rozliczenia,czy team 2 strzelił gola? nie,team drugi nie strzeił gola, strzelił go piłkarz z pierwszego teamu:)

#596316 17/06/2006 21:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!!

#596317 17/06/2006 21:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
ja mam u nich konto kilka ładnych lat..ostatnio ojebali mnie na 90 euro - źle policzyli wykopy z bramki w meczu Korea - Togo..niestety nie miałem jak się bronić bo nie nagrałem meczu a na torrentach jescze nie było. o 2 wykopy za mało. wszystko liczyłem i jestem pewny że racja po mojej stronie..baw robi wałek za wałkiem..na mb wypłacali prawie tydzien

#596318 17/06/2006 21:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Może inaczej... nie popieram naiwniaków, którzy bez linku promocyjnego myślą, że i tak skorzystają z promocji, która w ogóle wtedy nie widnieje na stronie.



Mam nadzieję Conradzie, że pisząc to nie chciałeś nikogo obrazić, wszak nie wypada aby administrator forum dawał innym zły przykład...napisze tylko, że po wysłaniu im 10 maili przyznali mi wkońcu bonusa, mimo, że nie rejestrowałem się z linku promocyjnego. Tak więc najwyraźniej nie jestem naiwniakiem...

#596319 17/06/2006 22:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
MAM na sprzedaz bon do BAW o wartości 7 zł chętnych zapraszam na priv lub GG

#596320 17/06/2006 22:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
przed chwilą dostałem na maila newsletter z betandwin - nie powiem troszke rozbawił mnie jego tytuł
Quote


Quote
Wlochy - USA: kurs za wygrana Wlochów - 1.40. Mozna zarobic!


Nie powiem rychło w czas go przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596321 18/06/2006 09:52
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
czy przy wypłacie na moneybookers wymagają wysłania kopii dowodu??

#596322 18/06/2006 09:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
czy przy wypłacie na moneybookers wymagają wysłania kopii dowodu??

przy pierwszej wypłacie jest to konieczne

#596323 18/06/2006 19:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Betandwin chce ode mnie również kopii dowodu przed pierwszą wypłatą na konto. Jak wy wypłacaliście, to wysyłaliście im tylko scan tej strony ze zdjęciem, czy również scan tej strony z adresem?

#596324 18/06/2006 19:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
obie strony trzeba

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1