|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Kurde, skorzystałem pare dni temu ze skromnego bonusa 20euro (mam u nich konta od dawna). Zrobiłem już obrót (6 razy całość, no nie?), uzbierało się dosyć zysku i boję się teraz wypłacić, a przydusiły mnie wydatki i potrzebowałbym troche gotówki.
Z BAW nigdy jakoś problemów nie miałem, ale czytając ten wątek mam obawy.. :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeśli nie robiłeś wałków i obróciłeś zgodnie z regulaminem to śmiało. Nie powinno być problemów. Też mam konto w Baw i nie ma żadnych problemów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
yahoo może i masz u nich konto 2 lata ,ale zacznij wygrywać i wypłacaj reuglarnie to w najlepszym przypadku limit 5 zl a co najczesciej się zdarza zwrot depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yahoo może i masz u nich konto 2 lata ,ale zacznij wygrywać i wypłacaj reuglarnie to w najlepszym przypadku limit 5 zl a co najczesciej się zdarza zwrot depozytu. ja BAW uzywam do zabawy i kontrowania innych zakladow na live...wiec wychodze na malutki plusik u nich...tak 200-300 zeta na miesiac, limity mam, ale nie az tak bardzo niskie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam wyslalem pieniadze przelewem w poniedzialek do tej pory ich nie mam jeszcze na swoim koncie czy ktos dluzej czekal ? czy juz mam zaczac ich zasypywac emailami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
na livesocre.com jest duzo bledow, sprawdz na bardziej zaufanych stronach np. tutaj... http://www.gazzetta.it/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 197 |
wie ktos czy realizuja wyplaty w sobote?na mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Czasami nawet w tygodniu trzeba poczekać dwa dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 312 |
Włochy - USA (Ile goli strzeli team 2?) bez goli 1 gol
nie rozumiem tego rozliczenia,czy team 2 strzelił gola? nie,team drugi nie strzeił gola, strzelił go piłkarz z pierwszego teamu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332 |
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
ja mam u nich konto kilka ładnych lat..ostatnio ojebali mnie na 90 euro - źle policzyli wykopy z bramki w meczu Korea - Togo..niestety nie miałem jak się bronić bo nie nagrałem meczu a na torrentach jescze nie było. o 2 wykopy za mało. wszystko liczyłem i jestem pewny że racja po mojej stronie..baw robi wałek za wałkiem..na mb wypłacali prawie tydzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Może inaczej... nie popieram naiwniaków, którzy bez linku promocyjnego myślą, że i tak skorzystają z promocji, która w ogóle wtedy nie widnieje na stronie. Mam nadzieję Conradzie, że pisząc to nie chciałeś nikogo obrazić, wszak nie wypada aby administrator forum dawał innym zły przykład...napisze tylko, że po wysłaniu im 10 maili przyznali mi wkońcu bonusa, mimo, że nie rejestrowałem się z linku promocyjnego. Tak więc najwyraźniej nie jestem naiwniakiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
MAM na sprzedaz bon do BAW o wartości 7 zł chętnych zapraszam na priv lub GG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
przed chwilą dostałem na maila newsletter z betandwin - nie powiem troszke rozbawił mnie jego tytuł Wlochy - USA: kurs za wygrana Wlochów - 1.40. Mozna zarobic! Nie powiem rychło w czas go przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
czy przy wypłacie na moneybookers wymagają wysłania kopii dowodu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
czy przy wypłacie na moneybookers wymagają wysłania kopii dowodu?? przy pierwszej wypłacie jest to konieczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509 |
Betandwin chce ode mnie również kopii dowodu przed pierwszą wypłatą na konto. Jak wy wypłacaliście, to wysyłaliście im tylko scan tej strony ze zdjęciem, czy również scan tej strony z adresem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|