Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#59622 29/06/2004 19:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
ile wynosi minimalna wpłata do B&W przez Moneybookers ??

Bonus: Unibet
#59623 29/06/2004 19:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
1 ojro

#59624 29/06/2004 20:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
skoro 1 ojro jest wplata minimalna a ja wplacilem 10 zł to co jest nie tak ??!!
ludzie pomocy !!!!!!!

#59625 29/06/2004 20:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605

#59626 29/06/2004 22:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Roger06:
[qb]skoro 1 ojro jest wplata minimalna a ja wplacilem 10 zł to co jest nie tak ??!!
ludzie pomocy !!!!!!![/qb]
Czlowieku, ni trzes sie ak o 10 zlociszy. Niektorzy czekaja na wyplaty zedy kilku tysiecy (ja na przyklad) a w B&W maja jakies problemy widocznie. Cos mi sie wydaje ze te problemy sa zwiazane z pewnym remisem 2-2 ...

#59627 30/06/2004 00:30
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
spoko michauek kase mam nadzieje ze sie odzyska a propo tych 10 zl ja wczesniej wplacilem przez moneybookers 30 euro i czekalem na nie az 3 dni

#59628 30/06/2004 00:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Ja zauzylem ze wplacajac przez MB kasa jest dodawana automatycznie. Czy dien cz noc, czy wtorek czy niedziela, kasa jest zawsze od razu...

#59629 30/06/2004 02:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb]
@cyfron
Możesz coś więcej napisać o tej promocji...

#59630 30/06/2004 02:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cyfron:
[qb]ja wpłaciłem kilka dni temu 60 $ e-kartą i po kilkunastu sekundach mialem na koncie 120 $. Sam byłemm zaskoczony, że żadnego maila nie trzeba było wysyłać. Betandwin ma kurs wymiany 1E=1,24$ tak wiec maxymalny bonus cash-in wynosi 50 E lub 62 $[/qb]
@cyfron
Możesz coś więcej napisać o tej promocji...[/qb]
Dokładnie, też o to pytałem, poprosze info....

#59631 30/06/2004 04:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Juz sie skrajnie pogubilem

Jakie promocje oferuje betandwin?
Jakis cashback/% od bonusu/ coś w tym stylu?

pozdrawiam

#59632 30/06/2004 11:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment

#59633 30/06/2004 12:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
A ja dostalem info o bonusie 20% od depozytu

#59634 30/06/2004 13:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb]
30$ wpłacił i 30$ dostał ?

#59635 30/06/2004 13:36
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb]
30$ wpłacił i 30$ dostał ?[/qb]
Kolega wpłacił 50 Euro i dostał bonusa 30 Euro, czyli wynika z tego, że 30 Euro to maksymalny bonus.

#59636 30/06/2004 13:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Wczoraj kumpel sie rejestrowal i dostal 30$ bonusu. Ktos tu sieje ferment[/qb]
30$ wpłacił i 30$ dostał ?[/qb]
Kolega wpłacił 50 Euro i dostał bonusa 30 Euro, czyli wynika z tego, że 30 Euro to maksymalny bonus.[/qb]
czyli to jasno wynika z promocji, ktora jest juz kupe czasu...ktos tu faktycznie robi zamiszanie o nic....

#59637 30/06/2004 14:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
--> Betandwin [7]

#59638 30/06/2004 14:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
30$ wpłacił i 30$ dostał ?

Wplacil wiecej ale dostal tylko 30$. Wplata przez MB, bonus automatyczny

#59639 30/06/2004 14:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
ze przez moneybookers automatycznie to wiem bo wczesniej tak mialem ,tylko raz mi sie zdarzylo ze przez ich jakies problemy dopiero na moim koncie pojawil sie po 3 dniach po interwencji w supporcie

#59640 30/06/2004 15:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
okularki kupić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

--> Betandwin [7]

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1