Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Conrad #5964399 11/08/2013 04:52
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
buk to w sumie nie jest przechowalnia pienędzy, raz dowolnym kursem i tyle.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by W8inG4DeatH
Wpłaciłem tam kasę ok. tysiaka, jednak tak się złożyło, że nic nie grałem, bo gdzie indziej były lepsze kursy i teraz chciałem wypłacić, dostałem anulowanie wypłaty z mailem, że jak wpłaciłem to muszę za to grać.
Jestem w szoku. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Np w Unibecie robiłem tak wiele razy.
Normalnie to chyba jakiś żart. Nie dość, że gówniana oferta, to jeszcze takie chwyty stosują.
Duży minus.


Miałem tak samo kiedyś w bet-at-home. Wpłaciłem sporo, ale jakoś szybko zadecydowałem że wypłacę i pogram gdzie indziej. Zmusili mnie do obrócenia przed wypłatą. Sporo wtedy na tym straciłem, ale odesłali mnie do regulaminu, w którym był punkt o konieczności obrotu przed wypłatą. Nie czytałem przed wpłatą i to był mój błąd.

Conrad #5964458 11/08/2013 07:07
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
to było obrócić po 1.01 na live, w czym problem smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ja zagrałem kilkadziesiąt singli małą stawką i straciłem na tym ze 20% tego co wpłaciłem, ale to było najrozsądniejsze co mogłem wtedy zrobić. Grać w pokera jeszcze nie umiałem, a w ten sposób też mogłem to obrócić.

Bałbym się zaryzykować całości, połowy, czy nawet jednej dziesiątej tego co wpłaciłem, na jednym, dwóch, trzech, czterech, czy dziesięciu zdarzeniach po kursie 1,01 z prawdopodobieństwem trafienia średnio adekwatnym do kursu np. 93%.

Mało jest bramek w 90 minucie?

Conrad #5964467 11/08/2013 07:48
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
są inne sposoby jeśłi granie po 1.01 jest ryzykowne, to można na ruletce obrócić 1x, grając czerwone, czarne + plus odpowiednią stawkę na 0, i tracimy tylko 1/36 tego co postawimy smile obrócić to nie problem.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
No tak, ale ja wtedy byłem zielony, miałem pierwszy raz w życiu normalną pracę, dostałem kartę kredytową. Bet-at-home akurat się mocno reklamował. Jak zdałem sobie sprawę, że niepotrzebnie wpłaciłem tam tyle hajsu, nie wiedziałem co zrobić i doszedłem do wniosku, że obrócę trochę singlami, może jeszcze zarobię, ale straciłem. Przynajmniej nie wszyskto. Najpierw chciałem to przerzucić gdzie indiej, później wypłaciłem co zostało i cieszyłem się, że tyle mam.

Możliwe, że na ruletce, czy blackjacku grająć płasko wyszedłbym lepiej, bo 20% to spora strata, no ale szkoda mi było wtedy tego hajsu. Generalnie żałowałem, że wpłaciłem.

Conrad #5964477 11/08/2013 08:08
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Dużo kasy wpłacić do takiego dna jak Bet-at-home - świetny pomyśł, szczególnie patrząc na marże to ja nie wyobrażam sobie żeby tam wyjsć na +, pomijając już biedną ofertę, no ale fakt speców od marketingów mają na najwyższym poziomie smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wtedy mieli speców. Nie wiem jak teraz. Expekt, też miał kiedyś lepszy marketing. Ja byłem zachwycony po przejściu tam z ziemniaka 10 lat temu, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że są lepsi od nich, po drugie, że przegiąłem z wpłatą, której bez obrócenia nie mogę wypłacić.

Ten Twój konkretny przykład z ruletką nie wiem czy jest możliwy. Da się obstawić wszystko od 0 do 36 i wypłacić kasę? Wątpię smile

Pawcias #5964483 11/08/2013 08:16
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Pawcias
Ja byłem zachwycony po przejściu tam (bet-at-home)

Pawcias #5964489 11/08/2013 08:26
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by Pawcias
Ten Twój konkretny przykład z ruletką nie wiem czy jest możliwy. Da się obstawić wszystko od 0 do 36 i wypłacić kasę? Wątpię smile

Da sie przecież warunek czyli ten obrót 1x zrobiony, tym bardziej że przecież tracisz na tym 1/36 kapitału, więc buk w tym przypadku nie stracił a nawet zyskał więc wszystko w porządku smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
W8inG4DeatH powinien się wczytać w regulamin. Gdybym mógł będąc w podobnej sytuacji, wtedy na bet-at-home zrobić coś takiego, na pewno bym zrobił. W kasynie konieczny obrót przed wypłatą może być na przykład dziesięciokrotny.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by W8inG4DeatH
Najlepsze, że żadnej konretnej informacji, jaki obrót mam zrobić czy co. Tylko po prostu jakaś notka z regulaminu, że wpłacone środki trzeba użyć, czy coś.

7.3. Wpłaty na Twoje konto Expekt powinny być współmierne z grą. Dlatego też, jeśli zajdzie podejrzenie nadużycia (na przykład, gdy wpłacona kwota nie została w odpowiednim stopniu wykorzystana na grę, a gracz zażąda wypłaty wcześniej wpłaconej kwoty lub gdy Expekt będzie podejrzewał, że gracz nadużywa kursu wymiany i korzysta z jego zmian), Expekt zastrzega sobie prawo, zgodnie z własnym uznaniem, do anulowania całej wypłaty bądź jej części, do pobrania należnych kosztów z nią związanych oraz do zamknięcia konta Expekt na czas nieokreślony. Expekt zastrzega sobie również prawo do zażądania odpowiedniego potwierdzenia wpłaty oraz dodatkowych kopii dokumentu tożsamości przed rozpoczęciem przetwarzania jakiejkolwiek wypłaty.

W tym niejasnym punkcie regulaminu jest problem.

Pawcias #5964500 11/08/2013 08:54
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by Pawcias
W kasynie konieczny obrót przed wypłatą może być na przykład dziesięciokrotny.

Nigdy w życiu, Jeśli nie bierzesz żadnego bonusa od depozytu, to oczywiście 1x wystarczy, większośc bukmacherów wypłaca kase nawet bez obrotu pobierając opłatę manipulacyjną np: 5%

Jeśli zrobisz obrót 1x to nikt łaski nie robi że wypłaci kase, zresztą ja już tak robiłem wielokrotnie u różnych buków więc wiem o czym pisze.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nigdy nie mów "nigdy".

Kolejny punkt regulaminu Expekt też jest ciekawy:

7.4. W obowiązku gracza leży niezwłoczne poinformowanie Działu Obsługi Klienta, jeżeli środki zostały wpłacone na konto gracza w wyniku pomyłki. Jeżeli środki zostaną zaksięgowane w wyniku błędu, nie będą one dostępne do użycia. Środki taki zostaną zamrożone i wstrzymane od wypłaty. Zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia jakichkolwiek transakcji dokonanych przy ich użyciu.

Tułmaczone translatorem z angielskiego tongue

Conrad #5964511 11/08/2013 09:11
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
A co ten punkt regulaminu ma wspólnego z tym jak wpłacić i wypłacić kase od buka?, nic nie ma wspólnego.

Po co translator skoro regulamin masz również po Polsku.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by deathguard
A co ten punkt regulaminu ma wspólnego z tym jak wpłacić i wypłacić kase od buka?, nic nie ma wspólnego.

7.4. W obowiązku gracza leży niezwłoczne poinformowanie Działu Obsługi Klienta, jeżeli środki zostały wpłacone na konto gracza w wyniku pomyłki.

W8inG4DeatH mógłby to wykorzystać.

Zastanawiam się czy oni nie tłumaczyli tego na polski translatorem. Skopiowałem z ich strony, ale ze względu na literówkę w tym punkcie stwierdzam, że to jednak nie translator.

Conrad #5973600 18/08/2013 20:37
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Wypłacał ktoś na MB albo Neteller po tych zmianach u nich?

W jakim czasie kasa była na koncie od momentu zlecenia?

Conrad #5979738 23/08/2013 21:33
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Live chat Expekta :D "Twój czas oczekiwania w przybliżeniu wynosi 30 min. Dziękujemy."

Rekord? Oczywiście mówię o dostępności w środku dnia.

Conrad #5984016 27/08/2013 17:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Expekt nie daje na tenis opcji hc, over/under? cos sie zmienilo (i to akurat jak wplacilem) ? ?
napisali mi ze nie przeiwduje na us open takich zdarzen?!

Conrad #5984025 27/08/2013 17:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Pozmieniało się strona i oferta prawie identyczna jak w Betclik.
Tam też nie ma hc i over/under.

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1