Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 83 1 2 47 48 49 50 51 82 83
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Trinker set smile Ognia po mecz !!! Cos Panowie polecaja na dzisiaj...??

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by ms84
Originally Posted by Hellraiser
Ja też tego nie rozumiem, ale jednak to się sprawdza w 80-90% jak nie lepiej że jednak na weekend uciekają i to na Szlem, może chociaż się łudzą że mogą sie przygotować, wygrać jeden mecz i mają taką kase jakby mieli się męczyć na jakimś zapyziałem challu.

Pamiętam że grałem tak rok temu został Schoorel z kwalifikantó w Piątek we Francji grał z Ouanną wygrał pierwszego seta, wtopił mecz wybrałem jedynie ten mecz i mi się sprawdziło, bo czekałem aż ktoś zostanie w Piątek.

w Niemczech jedynie Huta ma kwale, dzisiaj ogra tego Jankowicza to zobacze z kim gra jutro i moze cykne przeciwko.

co do Violi tutaj ma w ogóle inną strefe czasową dla europejczyka, a jeszcze musi przyjąć jeszcze inną, poznać nawierzchnie już nie mówie co można porobić w Nowym Jorku.

Są i tacy co lecą na weekend pobawić się w Nowym Jorku wziąć kwitek za kwale i żyją dalej.

dokladnie ... nie jada tam z mysla by wygrac szlema grin tylko by choc wygrac jeden mecz w kwalach ... a skoro mysla o wygraniu tego jednego meczu to zeby jako tako nie byc wyjebanym z kapci to chociaz trzeba tam sie pojawic ze dwa dni przed, dla kazdego grajka szlem to cos ekstra, niektorzy zabieraja rodziny ze soba, ukochane, jada poimprezowac, poruchac kwalifikantki ... niektorzy kwalifikantow laugh w kazdym badz razie jakis polsmieszny czelek, w ktorych bedzie taki zawodnik gral jeszcze n-razy, jest niczym do mozliwosci sprobowania zakwalifikowania sie do szlema, aczkolwiek na pewno nie kazdy tak mysli; osobiscie dzisiaj tak lapalem porazke Dzumhura ... i np w jego przypdaku (o ile puscil bo wybiera sie do NY) zarobil na wyjazd bo po wygraniu I seta 6:1 kursy na Karatseva byly mega smile

oczywiscie trzeba miec pojecie i myslec w tym wszystkim ... zawodnik, ktory w czelkach zaliczal cfy, pfy, finaly bedzie mial na takiego czelka wyjebke ... a zawodnik, dla ktorego final czelka bedzie osiagnieciem sezonu juz nie koniecznie bedzie tna wala ...

no dokładnie, coś w ten deseń właśnie pisałem.

piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tomecky
Originally Posted by Hellraiser
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??

te 180 postów w ciągu 3 lat to chyba wrzuciłeś same takie pochwały dzięki swojemu jadowi i frustracji, co?

nie każdemu dogodzisz, nawet jeśli Ci się nie podoba to jeśli grasz razem z moją stronką jesteś do przodu, typy za darmo zawsze opisane, choć stronka młoda to zarabiasz na typach 4free.

czego chcieć więcej, ale zawsze znajdzie się taki tomecky co coś nie pasuję

gdzie masz te stronke ?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tomecky
Originally Posted by Hellraiser
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??

te 180 postów w ciągu 3 lat to chyba wrzuciłeś same takie pochwały dzięki swojemu jadowi i frustracji, co?

nie każdemu dogodzisz, nawet jeśli Ci się nie podoba to jeśli grasz razem z moją stronką jesteś do przodu, typy za darmo zawsze opisane, choć stronka młoda to zarabiasz na typach 4free.

czego chcieć więcej, ale zawsze znajdzie się taki tomecky co coś nie pasuję

chłopie jak można pisać o takim drewnie jak Becker, posiadającym w swoim repertuarze zagrań jedynie potężny serwis i solidny fh że to wielki talent laugh

o slajsie i 2bh nie wspomne , bo widze że gościa nigdy na oczy nie widziałeś i piszesz jakieś bajki na jego temat , tylko nie rozumiem po co??

Akurat z typem się nie zgodze a granie go grubo to jest przesada konkretna wg mnie. Pavlasek ma zdecydowanie większy wachlarz zagrań , jest bardziej regularny no i serwismenami ma dodatni bilans ale powodzenia zycze smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Sasnovich połam na seta dla wujka.

Dołączył: May 2013
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 104
co jest grane we Włoszech? dopiero teraz drugi kort uruchomili a na kamerce widać ze trzeci kort cały zalany to chyba deble nie pograją dzis? ale organizacja!

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
dziala wam oferta i live w betsson lub betsafe?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Kudry 1 set @7 gwizdek odłamuj...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
dzisiaj pojedynek drwalów aplauz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Sensei65
dzisiaj pojedynek drwalów aplauz

Federer R. (Sui)

Haas T. (Ger)

rzeczywisce laugh wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Sensei65
dzisiaj pojedynek drwalów aplauz
kogo? laugh chyba drwali...

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tomecky
Originally Posted by Hellraiser
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??

te 180 postów w ciągu 3 lat to chyba wrzuciłeś same takie pochwały dzięki swojemu jadowi i frustracji, co?

nie każdemu dogodzisz, nawet jeśli Ci się nie podoba to jeśli grasz razem z moją stronką jesteś do przodu, typy za darmo zawsze opisane, choć stronka młoda to zarabiasz na typach 4free.

czego chcieć więcej, ale zawsze znajdzie się taki tomecky co coś nie pasuję

Podaj adres tej strony.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by Sensei65
dzisiaj pojedynek drwalów aplauz
kogo? laugh chyba drwali...

możliwe smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by Sensei65
dzisiaj pojedynek drwalów aplauz
kogo? laugh chyba drwali...

możliwe smile

raonic win

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by pindoool
Doberek... koniec wakacji... na poczatek Trinker @2.50 4/10 OGNIA!!!

GSM smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Kudry @4.33 gwizdek

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by pindoool
Doberek... koniec wakacji... na poczatek Trinker @2.50 4/10 OGNIA!!!

GSM smile

gdzie zes sie opalał ? grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Kurdra i Zopp niezłe gówno grają smile

Zopp serwisem go zabija , Kudra lepiej w wymianach , ale błędy szkolne

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Quinzi

1st: *1-0 => 1-6
2nd: *2-0 => 2-6

:-)

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Sasnovicz znowu zaczyna lodeiros.

Strona 49 z 83 1 2 47 48 49 50 51 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11, betowiec), 2,519 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1