|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jakiś bonus typu "reload" aby doładować konto?
Dla nowych warunki są nadal takie jak w pierwszym poście w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
To jakiś bonus typu "reload" aby doładować konto?
Dla nowych warunki są nadal takie jak w pierwszym poście w tym temacie. Chyba taka promocja z okazji ulepszenia strony, dla tych co już mieli kiedyś konto i korzystali ze starszej wersji (do tego nawiązują w opisie) Do czego to podochodziło żeby obracać po kursie 2.25 jeszcze 10 x  Nie długo będzie ako 5 i 20x totalny bez sens. 10x sam bonus czyli 5x bonus + depo, kurs (ako) 2.25 min muszą być 2 zdarzenia.Nie wiem co tu takiego strasznego, grasz za całość dubla którego byś normalnie postawił i radzisz sobie z obrotem albo masz z głowy.Zresztą nie chcesz to nie korzystasz, nikt cie nie zmusza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
ale sie zrobiłem z tym bonusem, zawsze było mozna grac single , a teraz skjlejki. 10 razy !!! nie do gry. no ale cóż juz wpłaciłem i trzeba grać ... na drugi raz juz nie wpłącę. Gorsze .że szykuje ni sie voucher... i jak będę taklie same warunki to tez nie do wyjęcia.. ale bukmacher utrudnia i tak ciężkie życie gracza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
przecież masz tam opcje anulowania bonusa, więc jaki masz problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486 |
no właśnie., anulowałem bonus, po co sobie zajmowac głowę sklejkami jak gram tylko single ??? Powodzenia innym, deblistom
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no 55zł to faktycznie kupa kasy, aż strach się bać wygrzebać dwa mecze za 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie kazdy ma 55, widzialem w mailu, ze mi chca dac 200
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Czy nadal mozna wyplacic nadwyzke ponad bonus+depozyt, nawet jesli sie nie dokonalo jeszcze obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
w regulaminie pisze że przed wypłątą należy obrócić bonus, więc róznie moga reagować (z racji ich tych nowości na stronie chyba jeszcze mało kto się o tym przekonał)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Jak anulujesz bonus to zabiora Ci wygrane z niego uzbierane, wiec juz nie ma tak jak kiedys, ze sam bonus mozna bylo anulowac i reszte wyplacic. Zrobili tak jak jest w betsafe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6 |
Uwaga betsson ma problemy techniczne. Zgineły mi pieniądze z konta a support nie potrafi od dwóch tygodzi wyjaśnić sprawy Oto ostatnia odp od Bettsson:
Pierwsze zgłoszenie w sprawie zostało wysłane 14 Maja, przypomnienia kolejno w dniach 17, 21, 22, 23, 25 Maja. Sprawa jest sprawdzana zarówno przez Dział Techniczny firmy Microgaming, jak i przez Dział Techniczny naszej firmy. Jak tylko będziemy posiadać dalsze informacje w tej sprawie od razu się z Panem skontaktujemy. Jest to problem techniczny dlatego też czas oczekiwania jest tak długi, za co serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że nie posiadamy dokładnej daty kiedy sprawa zostanie rozwiązana. Dział Techniczny dokłada wszelkich starań aby miało to miejsce najszybciej jak to możliwe. Życzymy Panu bardzo miłego dnia. Serdecznie pozdrawiam, Ewa Betsson Support.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2013
Posty: 2 |
jak masz jakieś konto na betsafe, to poszukaj czy tam moze nie masz tej kasy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa. Ciekawe, może próbują jakoś ujednolicić systemy komputerowe i bazę danych, tak by w przyszłości Betsafe i Betsson miały tylko różne "skórki" jeśli chodzi o design strony ale ten sam "silnik".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja natomiast nie mogę wogóle się za logowac na swoje konto gracza. Chociaż na 100%dobry login i hasło podaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa. Ciekawe, może próbują jakoś ujednolicić systemy komputerowe i bazę danych, tak by w przyszłości Betsafe i Betsson miały tylko różne "skórki" jeśli chodzi o design strony ale ten sam "silnik". Betsafe i Betsson już ma ten sam silnik, zmiany dotyczą tylko segmentacji rynków, tak np. Betsafe jest bardziej regionalny i posiada zakłady z puli "almost anything"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja natomiast nie mogę wogóle się za logowac na swoje konto gracza. Chociaż na 100%dobry login i hasło podaje. Zadzwonili do mnie. Wyszło na to że już na sony ericssony nie można korzystać z ich strony. Jeszcze w maju wiem że można było. Teraz już nie. Potrzeba lepsze telefony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
betsson rozdaje jakieś bonusy, ja dostałem 100% do 800zł 6x bonus po 1.5 więc warto sprawdzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2013
Posty: 7 |
Witam, Ostrzegam wszystkich przed graniem u tego buka.wczoraj miala miejsce nastepujaca sytuacja.postawilem wczoraj na live mecz 2bundesligi feurth kaiseslautern na feurth po kursie 2, 5 za 600pln.i tak bet do tej pory nie jest rozliczony, dzwonilem do supportu a gosc mi mowi ze zakladu nie ma w historii...no kurwa..wal jakich malo..reszte kasy jaka mialem wyplacilem na moneybookers I pieniedzy tez niema..dodam ze dopoki wplacalem kase bylo ok ale teraz gdy trafil sie bet wygrany na 1500pl problemy..tak wiec ostrzegam przex zlodziejami z betssona..omijajcie tego buka szerokim lukiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|