Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Conrad #5873138 21/05/2013 23:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jakiś bonus typu "reload" aby doładować konto?

Dla nowych warunki są nadal takie jak w pierwszym poście w tym temacie.

Bonus: Unibet
Conrad #5873407 22/05/2013 02:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Conrad
To jakiś bonus typu "reload" aby doładować konto?

Dla nowych warunki są nadal takie jak w pierwszym poście w tym temacie.
Chyba taka promocja z okazji ulepszenia strony, dla tych co już mieli kiedyś konto i korzystali ze starszej wersji (do tego nawiązują w opisie)

Originally Posted by oli
Do czego to podochodziło żeby obracać po kursie 2.25 jeszcze 10 x smirk

Nie długo będzie ako 5 i 20x

totalny bez sens.
10x sam bonus czyli 5x bonus + depo, kurs (ako) 2.25 min muszą być 2 zdarzenia.Nie wiem co tu takiego strasznego, grasz za całość dubla którego byś normalnie postawił i radzisz sobie z obrotem albo masz z głowy.Zresztą nie chcesz to nie korzystasz, nikt cie nie zmusza.

Conrad #5873869 22/05/2013 19:17
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
ale sie zrobiłem z tym bonusem, zawsze było mozna grac single , a teraz skjlejki. 10 razy !!! nie do gry. no ale cóż juz wpłaciłem i trzeba grać ... na drugi raz juz nie wpłącę. Gorsze .że szykuje ni sie voucher... i jak będę taklie same warunki to tez nie do wyjęcia.. ale bukmacher utrudnia i tak ciężkie życie gracza frown

Conrad #5873899 22/05/2013 19:29
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
przecież masz tam opcje anulowania bonusa, więc jaki masz problem?

Conrad #5873900 22/05/2013 19:34
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 486
no właśnie., anulowałem bonus, po co sobie zajmowac głowę sklejkami jak gram tylko single ??? Powodzenia innym, deblistom

Conrad #5873940 22/05/2013 19:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no 55zł to faktycznie kupa kasy, aż strach się bać wygrzebać dwa mecze za 1.50 laugh

Conrad #5874402 23/05/2013 00:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie kazdy ma 55, widzialem w mailu, ze mi chca dac 200

Conrad #5876118 24/05/2013 17:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Czy nadal mozna wyplacic nadwyzke ponad bonus+depozyt, nawet jesli sie nie dokonalo jeszcze obrotu?

Conrad #5876172 24/05/2013 17:51
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
w regulaminie pisze że przed wypłątą należy obrócić bonus, więc róznie moga reagować (z racji ich tych nowości na stronie chyba jeszcze mało kto się o tym przekonał)

Conrad #5876471 24/05/2013 22:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Jak anulujesz bonus to zabiora Ci wygrane z niego uzbierane, wiec juz nie ma tak jak kiedys, ze sam bonus mozna bylo anulowac i reszte wyplacic. Zrobili tak jak jest w betsafe.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 6
Uwaga betsson ma problemy techniczne.
Zgineły mi pieniądze z konta a support nie potrafi od dwóch tygodzi wyjaśnić sprawy Oto ostatnia odp od Bettsson:

Pierwsze zgłoszenie w sprawie zostało wysłane 14 Maja, przypomnienia kolejno w dniach 17, 21, 22, 23, 25 Maja.

Sprawa jest sprawdzana zarówno przez Dział Techniczny firmy Microgaming, jak i przez Dział Techniczny naszej firmy. Jak tylko będziemy posiadać dalsze informacje w tej sprawie od razu się z Panem skontaktujemy. Jest to problem techniczny dlatego też czas oczekiwania jest tak długi, za co serdecznie przepraszamy.
Jednocześnie informujemy, że nie posiadamy dokładnej daty kiedy sprawa zostanie rozwiązana. Dział Techniczny dokłada wszelkich starań aby miało to miejsce najszybciej jak to możliwe.
Życzymy Panu bardzo miłego dnia.



Serdecznie pozdrawiam,
Ewa
Betsson Support.

Conrad #5880190 27/05/2013 22:29
Dołączył: May 2013
Posty: 2
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 2
jak masz jakieś konto na betsafe, to poszukaj czy tam moze nie masz tej kasy ...

Conrad #5880293 27/05/2013 23:06
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa.

szuwi1 #5886718 01/06/2013 18:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by szuwi1
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa.

Ciekawe, może próbują jakoś ujednolicić systemy komputerowe i bazę danych, tak by w przyszłości Betsafe i Betsson miały tylko różne "skórki" jeśli chodzi o design strony ale ten sam "silnik".

Conrad #5886924 01/06/2013 20:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja natomiast nie mogę wogóle się za logowac na swoje konto gracza. Chociaż na 100%dobry login i hasło podaje.

Conrad #5886931 01/06/2013 20:11
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by szuwi1
Dokladnie, wczoraj mialem jakies problemy z kontami Betsafe i Betsson. Zagrawyalem na Betsson i zjadalo mi z konta Betsafe i odwrotnie. Dziwna sprawa.

Ciekawe, może próbują jakoś ujednolicić systemy komputerowe i bazę danych, tak by w przyszłości Betsafe i Betsson miały tylko różne "skórki" jeśli chodzi o design strony ale ten sam "silnik".

Betsafe i Betsson już ma ten sam silnik, zmiany dotyczą tylko segmentacji rynków, tak np. Betsafe jest bardziej regionalny i posiada zakłady z puli "almost anything"

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Sphinx
Ja natomiast nie mogę wogóle się za logowac na swoje konto gracza. Chociaż na 100%dobry login i hasło podaje.

Zadzwonili do mnie. Wyszło na to że już na sony ericssony nie można korzystać z ich strony.
Jeszcze w maju wiem że można było. Teraz już nie. Potrzeba lepsze telefony

Conrad #5929871 09/07/2013 20:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081


Wpłać 400PLN i graj za 800PLN!

Podwajamy Twój pierwszy depozyt! Środki mogą być obrócone w Zakładach Sportowych, Kasynie, Grach i Zdrapce.

Wpłać 400PLN i graj za 800PLN.
worek Dodatkowo otrzymaj 100 darmowych spinów na Starburst w Kasynie. poker

star Oto jak otrzymać bonus:

1. Zarejestruj się i zaloguj na Betsson.

2. Złóż depozyt i przejdź do sekcji Moje Konto/Bonusy, aktywuj swój bonus! dobrze

Conrad #5962325 09/08/2013 22:36
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
betsson rozdaje jakieś bonusy, ja dostałem 100% do 800zł 6x bonus po 1.5 więc warto sprawdzić

Conrad #5966949 13/08/2013 21:30
Dołączył: Aug 2013
Posty: 7
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 7
Witam,
Ostrzegam wszystkich przed graniem u tego buka.wczoraj miala miejsce nastepujaca sytuacja.postawilem wczoraj na live mecz 2bundesligi feurth kaiseslautern na feurth po kursie 2, 5 za 600pln.i tak bet do tej pory nie jest rozliczony, dzwonilem do supportu a gosc mi mowi ze zakladu nie ma w historii...no kurwa..wal jakich malo..reszte kasy jaka mialem wyplacilem na moneybookers I pieniedzy tez niema..dodam ze dopoki wplacalem kase bylo ok ale teraz gdy trafil sie bet wygrany na 1500pl problemy..tak wiec ostrzegam przex zlodziejami z betssona..omijajcie tego buka szerokim lukiem

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1