|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
American League
4.15 PM ET LA Angels (26-32, 14-18 away) Tampa Bay (24-35, 14-14 home) LAA: Weaver(2-0, 1.35 ERA) TAM: McClung(2-7, 6.21 ERA
7.05 PM ET Boston (33-23, 17-15 away) NY Yankees (35-22, 18-9 home) BOS: Schilling(8-2, 3.86 ERA) NYY: Wright(3-3, 4.12 ERA)
7.05 PM ET Toronto (32-25, 13-14 away) Baltimore (27-32, 18-16 home) TOR: Janssen(4-3, 3.26 ERA) BAL: Benson(6-4, 4.77 ERA)
7.05 PM ET Oakland (28-30, 13-15 away) Cleveland (28-29, 17-14 home) OAK: Blanton(5-5, 5.21 ERA) CLE: Byrd(4-4, 5.43 ERA)
8.05 PM ET Detroit (37-21, 20-8 away) White Sox (35-22, 21-8 home) DET: Verlander(7-3, 3.13 ERA) CHW: Contreras(5-0, 2.53 ERA)
8.10 PM ET Texas (31-26, 16-10 away) Kansas City (14-42, 8-16 home) TEX: Koronka(4-3, 4.87 ERA) KAN: Keppel(0-0, 0.00 ERA)
10.05 PM ET Minnesota (25-32, 9-23 away) Seattle (27-33, 18-16 home) MIN: Bonser(1-1, 4.50 ERA) SEA: Moyer(3-5, 3.76 ERA)
National League
2.05 PM ET Cubs (23-34, 11-20 away) Houston (28-31, 19-13 home) CHC: Marshall(3-3, 4.80 ERA) HOU: Sampson(0-0, 0.00 ERA)
3.05 PM ET Pittsburgh (22-37, 5-23 away) Colorado (28-30, 14-14 home) PIT: Perez(2-6, 5.98 ERA) COL: Fogg(3-4, 4.43 ERA)
3.35 PM ET Florida (20-36, 11-19 away) San Francisco (31-27, 16-13 home) FLA: Willis(2-6, 4.72 ERA) SFO: Wright(5-4, 4.20 ERA)
4.40 PM ET Philadelphia (31-27, 15-11 away) Arizona (34-24, 17-11 home) PHI: Madson(5-3, 6.04 ERA) ARI: Nippert(0-0, 0.00 ERA)
7.35 PM ET Washington (26-33, 16-20 away) Atlanta (29-30, 14-13 home) WAS: Ortiz(4-4, 5.05 ERA) ATL: Smoltz(4-3, 3.72 ERA)
8.05 PM ET San Diego (30-28, 15-12 away) Milwaukee (28-31, 19-12 home) SDG: Park(3-3, 4.26 ERA) MIL: Jackson(0-0, 0.00 ERA)
8.10 PM ET Cincinnati (34-24, 19-13 away) St. Louis (35-23, 21-12 home) CIN: Harang(6-4, 3.65 ERA) STL: Ponson(4-0, 2.93 ERA)
10.10 PM ET NY Mets (34-23, 15-12 away) LA Dodgers (33-26, 19-13 home) NYM: Glavine(8-2, 2.59 ERA) LAD: Perez(4-1, 6.05 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja dzisiaj SD - to już będzie III etap progresji, dzisiaj zapewne wejdzie, gdyz w ostatnim meczu dostali srogie lanie, a zauwazylem iz w MLB wyniki działają w systemie "na przekór" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
poza tym Cleveland - przełamanie + dobry kursik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
oj wyczaiłem na dziś kilka typków, które naprawde mi sie podobają!! Ale raczej nie zagram ich... a jak już to za raczej niewielkie stawki. Po prostu mam ochote na "dzień/noc bez stresu". Musze odreagować wczorajszą Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
....analize też sobie odpuszcze, bo niedługo wychodzę z domu i nie mam czasu wdawać sie w szczegóły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Colorado - Pittsburgh 1 /1,877/ sportingbet 5j Colorado (-1,5) - Pittsburgh 1 /2,69/ pinnacle 2j
Atlanta (-1,5) - Washinghton 1 /2,04/ pinnacle 5j Atlanta - bo myśle, ze po wczorajszym przełamaniu sie ,dziś zagrają koncertowo. Odblokowali się i powinni teraz rozjechać Waszki. A kursik w Pinnaclu w porównaniu z innymi bukami naprawde spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Arizona - Philadelphia under 10,5 /1,95/ baw 5j generalnie typowanie over/under idzie mi masakrycznie źle. No ostatnio może jest mały postęp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> niemniej jednak ten meczyk pasuje mi zajebiście underowo! To chyba bardziej przeczucie niż analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Linia - wysoko, kurs - wysoki. Dlatego biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jest tylko małe zamieszanie związane ze starterami... różne źródła, rózne dane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> mój typek jest "ważny" dla pary : Ortiz (ARI) i Madson (PHI)
Chicago WS over 4,5 /2,00/ pinnacle 4j typek z milości do Soxów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ostatnio strasznie sie męczą i licze, ze dziś nastąpi przebudzenie i zagrają piękny mecz. poza tym argumentacja taka jak do meczu Ari-Phi. Tzn. Linia tym razem "dziwnie nisko", a kursi "dziwnie wysoki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie to value bet. Jeeeeedziemy White Sox'i !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
i jeszcze typkek który mi chodził po głowie to: Baltimore - Toronto over 10,5 /1,91/ baw z tym,ze ten mecz traktuje jako ciekawostke. Takiej wysokiej lini po tak niskim kursie chyba jednak nie warto grać, choć "widzi mi się tu ten overek" ,ale bez większego przekonania. Poza tym z tym meczem też są schizy odnośnie startera Toronto. Niby ma grać Janssen, ale spotkałem się również z inną opcją... No bet, ze wskazaniem na overka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ps. no nic, idę odpicować sie na randke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a po powrocie wielkie kibicowanie Rockies !!! Fajnie, ze dziś tak wcześniej grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> GO GO GO GOOOOOO Colorado!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
ps. no nic, idę odpicować sie na randke a po powrocie wielkie kibicowanie Rockies !!! Fajnie, ze dziś tak wcześniej grają GO GO GO GOOOOOO Colorado!!! Tezdam Colorado $ mam nadzieje ze puszcza chlopakow na jakiejs amerykanskiej stacji i bedzie mozna sie po emocjonowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
ja dziś daje po 20 zł na SD ARZIZONE NO i St.LOUIS to jest start progresji na te trzy drużyny Wczoraj zacząłem z colorado atlantą houston i toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wsystko do przodu więc dziś te trzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />/on/
Jak Cie smieszą takie "picki" to jest odpowiedni temat do tego w dziale "To i owo".
Natomiast tego tematu nie zaśmiecaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />/off/
Last edited by amkwish; 07/06/2006 17:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Dalej jadę z progresjami, obie na trzecim poziomie BOS 1.77/5j SD 1.91/5j
oraz singielek na HOU 1.77/1j ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
CZEŚĆ co typerzy sądzą o drużynie toronto w tym sezonie , bo mam ochotę grać na nich progresję cały czas. w tamtym roku mieli dobry początek póniej siedli , ale w tym jadą równo i nie zwalniają po za tym kursy są dobre na nich. do tej pory moje ulubione to st louis,atlanta,boston,chicago w.s , ale te kursy 1,5 - przy progresji to zabójswo dzięki za info - dorzućcie jeszcze typy na overki -
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Houston trafione więc na noc poszły jeszcze Washington-Atlanta Ortiz (4-4, 5.05)- Smoltz (4-3, 3.72) Zagrałem w tym meczu under 8,5 bo widzę to tak: - Smoltz ostatnio rzuca bardzo dobrze i ma mnóstwo SO. Będzie grał jak najdłużej aby closerzy ATL mieli jak najwięcej szans na utrzymanie dobrego wyniku. Już bodaj 4 razy zepsuli jego pracę i przegrali wygrany mecz. - Ortiz po fatalnym początku sezonu miał bilans 0-4, jedno z przegranych spotkań odbyło się w ATL. Ostatnio jednak znalazł formę i zanotował 4 win z rzędu, czas więc na rehabilitacje. under 8,5 2.00/1j
oraz na przełamanie 6win Cincinnati - STL 1.91/1j --- Bilans typów MLB 128W-98L-5R +26,09j
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Colorado - Pittsburgh 1 /1,877/ sportingbet 5j 16-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Colorado (-1,5) - Pittsburgh 1 /2,69/ pinnacle 2j 16-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Atlanta (-1,5) - Washinghton 1 /2,04/ pinnacle 5j 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Arizona - Philadelphia under 10,5 /1,95/ baw 5j 3-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chicago WS over 4,5 /2,00/ pinnacle 4j 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
bilans: 3-2-0 + 3,53
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Boston-N.Y. Yankees zwrot San Diego-Milwaukee 6-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,55j Chi. Cubs-Houston 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,77j Washington-Atlanta under 8,5 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1j Cincinnati-St. Louis 7-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j --- Bilans typów MLB 131W-99L-6R +31,41j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja dzisiaj SD - to już będzie III etap progresji, dzisiaj zapewne wejdzie, gdyz w ostatnim meczu dostali srogie lanie, a zauwazylem iz w MLB wyniki działają w systemie "na przekór" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
poza tym Cleveland - przełamanie + dobry kursik i elegancko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|