|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
murray 2 popisowe returny na koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ladnie murek - przygotowania do us open czas zaczac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Roger po tych kilkunastu latach gry zrobil sobie luzny wakacyjny rok w 2013 i juz kazdy uwaza ze grac nie umie  no tak, w 2014 wezmie sie za solidne granie zebys sie nie zdziwil, rafa tez mial w cholere wolnego i tez sie gadalo ze bedzie wtapial a wyszlo mu na dobre Co innego u 25latka a co innego u 34  ale wierz w co chcesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
zaraz po fed - nadal  lo fuckin shit to trżeba w kime isc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
rafa w takiej formie posklada rogera szybko chyba nigdy nie widzialem tak dobrze grajacego na hardzie rafy - serwis mu poprawili i latwiej mu sie gra rafa na uso 2010 - grał agresywnie, płasko, serwisem łoił jak typowy hardowiec - tamten rafa mi sie podobał najbardziej, nigdy chyba juz pozniej tak agresywnie nie grał, przeciwienstwo rafy baloniarza z ao czy nie mowiac o rg Na AO 2009 tez gral bardzo agresywnie i dosyc plasko i nawet mi sie wydaje, ze mecz z Verdasco w polfinale byl jednym z lepszych w histori tenisa, Verdi gral turniej zycia a Rafa po takim morderczym meczu w polfinale jeszcze ogral Ferdka, ktory gral wtedy "swoj" tenis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Jak taki gość bez dykcji może komentować? Publicznościo he he i co róż chrząka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ale takiego serwisu jak teraz to rafa nie mial nigdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wozna podejrzanie dobre h2h z aza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Berdych  Isner brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
po takim kursie zal nie sprobowac karoliny szczegolnie ze ostatnio aza to juz nie ta zawodniczka co miazdzyla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
ale takiego serwisu jak teraz to rafa nie mial nigdy na USO 2010 mial jak nie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
po takim kursie zal nie sprobowac karoliny szczegolnie ze ostatnio aza to juz nie ta zawodniczka co miazdzyla kudłaty ją zajeżdża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ale takiego serwisu jak teraz to rafa nie mial nigdy na USO 2010 mial jak nie lepiej no co ty dopiero ostatnio nieco zmodyfikowali mu uderzenie i przez to szybciej serwuje wczesniej jego serwis nie byl bronia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Roger po tych kilkunastu latach gry zrobil sobie luzny wakacyjny rok w 2013 i juz kazdy uwaza ze grac nie umie  no tak, w 2014 wezmie sie za solidne granie zebys sie nie zdziwil, rafa tez mial w cholere wolnego i tez sie gadalo ze bedzie wtapial a wyszlo mu na dobre Moze nie ze bedzie wygrywal jak przed laty, ale na pare zrywów jeszcze bedzie go na pewno stac. Dzis trudny pojedynek Rogera czeka, bowiem Rafa przygotowany jak po obozie w Zakopanem i łupie po Piracku wszystkich ktorzy natrafia mu sie na drodze. Nawet ostatnio to i na Bałtyku Jerzyka zrabował z wygranych, jest na fali trzeba przyznac i nie zanosi sie zeby ktos go nawet smiem twierdzic na USOpen podbił. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
na 2010 byl w wielkim sztosie i napierdalał 185 km/h regularnie,seta stracil dopiero w finale z djokiem i sam mowil ze bez takiego dobrego serwisu nie bylo by opcji zeby zgarnal szlema
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Malpiszon po 6:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Rafa zmuci Szwajcara w 2 setach,ide sie kimnąć powodzenia życze grającym  Habemus Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Czorna lamaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Lorenzi-Nasso ... jaka ustafka na liva ... szacun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Lorenzi-Nasso ... jaka ustafka na liva ... szacun  z 5:1 gość przegra 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|