Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Conrad #5937623 17/07/2013 15:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina.

Bonus: Unibet
lupus #5937697 17/07/2013 17:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by lupus
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina.

No bo trzeba przyznać, że jest to odludzie dla wielu osób. Ja w ogóle nie brałem ten Modlin pod uwagę, w ogóle mnie nie interesują linie stamtąd latające.

Wszystko rozbiega się o koszta, Modlin będzie musiał być znacznie oj znacznie tańszy aby przyciągnąć nawet tanie linie gdyż lotnisko w Warszawie jest zbyt dobrze położone. Co innego gdyby Okęcie było np. w takiej samej odległości od Warszawy jak Modlin ale po przeciwnej stronie miasta. Ale tak nie jest, Okęcie jest prawie w sercu miasta.

Conrad #5938072 18/07/2013 00:12
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
KTos zorientowany w temacie juz wczesniej komentowal plany Boeinga, moze i tym razem zechce cos napisac? smile

http://biznes.onet.pl/samolot-modulowy--rewolucja-w-podrozowaniu,18550,5544013,1,fotoreportaze-detal-galeria

Conrad #5938401 18/07/2013 02:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by lupus
Wizzair ogłosił, że nie wraca do Modlina.

No bo trzeba przyznać, że jest to odludzie dla wielu osób. Ja w ogóle nie brałem ten Modlin pod uwagę, w ogóle mnie nie interesują linie stamtąd latające.

Wszystko rozbiega się o koszta, Modlin będzie musiał być znacznie oj znacznie tańszy aby przyciągnąć nawet tanie linie gdyż lotnisko w Warszawie jest zbyt dobrze położone. Co innego gdyby Okęcie było np. w takiej samej odległości od Warszawy jak Modlin ale po przeciwnej stronie miasta. Ale tak nie jest, Okęcie jest prawie w sercu miasta.

ja tu widze drugie dno
dopiero co zlikwidowali polaczenie lodz - luton , chodz zawsze było duże oblozenie, pewnie chcą wyjść z lodzi , a wiadomo ze ta strona Polski raczej z modlina nie lata tylko z chopena więc zostając na chopenie mają dwie pieczenie

Conrad #5939279 19/07/2013 01:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
ale gdyby nie Modlin to Ryana by nie było w stolicy i okolicach smile

KeeP #5944246 24/07/2013 21:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
http://www.dinersclub.pl/strona/34/diners-club-lot

Karta niezbędna w podróży!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z promocji kart Diners Club LOT.

Wystarczy zamówić kartę, aby odebrać pierwszą pulę 2000 mil powitalnych.
Każdy, kto swoją nową kartą do 15 października 2013r. wykona co najmniej 3 transakcje otrzyma kolejne 2000 mil w prezencie!

Karta Diners Club LOT to:

- ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 1 000 000 USD! Obejmuje ono zarówno posiadacza karty, jak i podróżującą wraz z nim rodzinę,
- wejście do ponad 400 saloników lotniskowych,
- odprawa "Bussines Class check-in" przy lotach z Polski z biletem na rejs PLL LOT,

- zwiększanie ilości posiadanych mil premiowych i ich nieprzepadalność (jeżeli co miesiąc konto Miles & More jest zasilane milami wynikającymi z transakcji kartą).

A teraz pierwsza opłata roczna niższa o połowę.

============

Odprawa przy stanowiskach business class (czyli generalnie zero kolejek do check-in'u) oraz wstęp do lounge'u (czyli open bar z alkoholem) to dwa dobre atuty tej karty jeśli ktoś nie ma przynajmniej srebrnej karty Miles&More. star

Conrad #5944299 24/07/2013 22:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Dzisiaj taka reklama pojawiła się w wyborczej
http://twojenowelinie.com/
Jakieś pomysły co to może być? smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by qbasmuggy
Dzisiaj taka reklama pojawiła się w wyborczej
http://twojenowelinie.com/
Jakieś pomysły co to może być? smile

Ciekawe. smile Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi? cool

Conrad #5944418 25/07/2013 00:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by qbasmuggy
Dzisiaj taka reklama pojawiła się w wyborczej
http://twojenowelinie.com/
Jakieś pomysły co to może być? smile

Ciekawe. smile Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi? cool
Tanie chyba nie, bo piszą o lotniskach blisko centrum i bagażu w cenie. Też mi się wydaje że to może być LOT smile Takie odświeżenie wizerunku np. w związku z długo zapowiadanym przejęciem LOTu cool

Conrad #5944438 25/07/2013 00:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ciekawe czy ktoś przejmie LOT, bo w dzisiejszych czasach gdzie trudno funkcjonować w tej branży i generować jakikolwiek zysk nie widać zbyt wielkiej chęci na inwestycje.

A może LOT tworzy swoją własną tanią markę, ale nową, coś w stylu Eurolot?

Conrad #5946502 26/07/2013 21:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Niesamowite... i właściwy tytuł filmiku "When it's not your turn to die".


Conrad #5946513 26/07/2013 21:48
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
przecież to fake grin

Conrad #5946946 27/07/2013 03:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nawet bym uwierzył gdyby nie to lądowanie... laugh

Conrad #5947085 27/07/2013 05:37
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
w trakcie lotu zgubił nie tylko skrzydło, ale i kask. Ale rozrzutny ten pilot wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by qbasmuggy
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by qbasmuggy
Dzisiaj taka reklama pojawiła się w wyborczej
http://twojenowelinie.com/
Jakieś pomysły co to może być? smile

Ciekawe. smile Zmartwiło mnie trochę to o kanapkach i kawie jako pomysł na posiłek, czyli idąc tym tropem stawiałbym na jakieś tanie linie. A może LOT za tym stoi? cool
Tanie chyba nie, bo piszą o lotniskach blisko centrum i bagażu w cenie. Też mi się wydaje że to może być LOT smile Takie odświeżenie wizerunku np. w związku z długo zapowiadanym przejęciem LOTu cool

już rozgryzione...w EXIFach fotek jest źródło - LOT laugh

KeeP #5947486 27/07/2013 19:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
LOT jako LOT robi sobie ten marketing czy jakąś nową markę wprowadzają na rynek ("tanie linie")?

Conrad #5961903 09/08/2013 17:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #5962168 09/08/2013 20:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Leciał już ktoś tym 787 na dłuższej trasie?

Conrad #5970182 16/08/2013 02:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #5970515 16/08/2013 17:54
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
jak w GTA tongue

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1