Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 69 1 2 36 37 38 39 40 68 69
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by aaa666
Originally Posted by Napoleon
Niech teraz któryś osiągnie tyle, co Roger! Z aktywnych tenisistów najbliżej ma Rafa Nadal ale to jeszcze długa podroż smile

nawierzchnie szybsze, przeciwnicy leszcze ---> dobrze mial ten Federer

W zasadzie te 17 Szlemów samo się wygrało.
laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Skiper
Originally Posted by aaa666
Originally Posted by Napoleon
Niech teraz któryś osiągnie tyle, co Roger! Z aktywnych tenisistów najbliżej ma Rafa Nadal ale to jeszcze długa podroż smile

nawierzchnie szybsze, przeciwnicy leszcze ---> dobrze mial ten Federer

W zasadzie te 17 Szlemów samo się wygrało.
laugh laugh laugh

przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by tronk
przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa.
Co to za bzdury że miał łatwiej? Takich rzeczy nie da się ocenić

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Gdyby Fedex był młodszy teraz te 10 lat:
na cegle i tak by nie miał szans z Grzebalcem
na trawie i tak by wygrał z każdym
tylko na hardzie byłaby róznica, wg mnie z Djokiem miałby spore problemy, ale myśle, że większość by wygrał, ale mecze mogłyby być ciekawe.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Domel
Originally Posted by tronk
przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa.
Co to za bzdury że miał łatwiej? Takich rzeczy nie da się ocenić

nie bzdury, tylko nie miał takich wirtuozów jak djoko, nadal, murray, tylko rodików hewitów nalbandianów

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10


[/quote]

przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa. [/quote]

samprasa? bez przesady , styl pierdolnij biegnij nie robic już na nikim wiekszego wrazenia , zreszta ten styl zabijał piekno tenisa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel
Lokoli @3.25 shocked
dzisiejszy sponsor galy
Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana
Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana
hura

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by Azazel
Lokoli @3.25 shocked
dzisiejszy sponsor galy
Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana
Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana
hura

aplauz graty!!! ja cichaczem tez pogralem wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
w pierwszej 10 jest tylko 3 graczy ktorych mecze az chce sie ogladać

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Mecir @8.5 gwizdek dawaj, dawaj boks

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
A właśnie czemu Roddick nie gra

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Sensei65
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja

z tego co mi wiadomo to nr 1 i triumfator 6 szlemów, odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ?

Wawrinka większy talent? a w wynikach wielka czeluśc przepasci.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by Azazel
Lokoli @3.25 shocked
dzisiejszy sponsor galy
Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana
Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli
(Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana
hura

dobrze2

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by Sensei65
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja

Stachu talent ma ale nie ma jajec laugh po tej przegranej na AO z Djoko, gdzie zwial mu serb z widelca to nie moze sie pozbierac. Pokazuje to jakie glowy maja panowie Nadal, Djoko, bo Murray dopiero dwoch GS powachal i zaczyna ukladac w lepetynie... ale RF i PS jak dla mnie szacunek za to jak panowali nad sprawami w bani, bo wiemy ze to w niej wygrywa sie mecze.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wszyscy mowia ze Fed to goat, samprasy nadale djoki lavery agassi



a tronku powie ze nie laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Sensei65
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja

z tego co mi wiadomo to nr 1 i triumfator 6 szlemów, odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ?

Wawrinka większy talent? a w wynikach wielka czeluśc przepasci.
według mnie s&v jest najbardziej nudnym nieudolnym nie nadajacym sie do ogladania stylem, wiadomo kiedyś przynosił mase punktów, był efektywny ale gdyby nie odejscie od niego i wymiany takich tuz jak wspominany fedex to pewnie tenisem nawet bym się nie zainteresował . Stan ma wiekszy talent ale juz motoryka mu nie pozwala i z psychiką też nie jest najlepiej , zreszta widoczne to było podczas AO 2013 jak dymał djoka. Najlepszy mecz sezonu bez dwóch zdań

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Roger #17
wszyscy mowia ze Fed to goat, samprasy nadale djoki lavery agassi



a tronku powie ze nie laugh

bo ja jestem sprite a wy pragnienie cool


laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Zresztą zauwazyłem pewną tendencje że gdy zapyta się w wywiadzie młodego zawodnika kto jest twoim idolem to praktycznie zawsze pada odpowiedz sampras , no bo co miałby powiedziec zawdonik ze jego idolem jest nadal albo fedex starszy o tam 2-5 lat , gdzie jeszcze jest mozliwosc spotkać się ze sobą na kortach? Tak było w przypadku Janowicza , jeszcze przed turniejem w paryżu gdzi bujał sie po podłej jakosci czelkach to mówił ze jego idolem jest Federer smile a gdy już po turnieju w jednym z wywiadów pytany o idola odpowiedział Sampras

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Barrere 2:0 @3.6 gwizdek

Strona 38 z 69 1 2 36 37 38 39 40 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka, betowiec), 980 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1