|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Niech teraz któryś osiągnie tyle, co Roger! Z aktywnych tenisistów najbliżej ma Rafa Nadal ale to jeszcze długa podroż  nawierzchnie szybsze, przeciwnicy leszcze ---> dobrze mial ten Federer W zasadzie te 17 Szlemów samo się wygrało. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Niech teraz któryś osiągnie tyle, co Roger! Z aktywnych tenisistów najbliżej ma Rafa Nadal ale to jeszcze długa podroż  nawierzchnie szybsze, przeciwnicy leszcze ---> dobrze mial ten Federer W zasadzie te 17 Szlemów samo się wygrało.  przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa. Co to za bzdury że miał łatwiej? Takich rzeczy nie da się ocenić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Gdyby Fedex był młodszy teraz te 10 lat: na cegle i tak by nie miał szans z Grzebalcem na trawie i tak by wygrał z każdym tylko na hardzie byłaby róznica, wg mnie z Djokiem miałby spore problemy, ale myśle, że większość by wygrał, ale mecze mogłyby być ciekawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa. Co to za bzdury że miał łatwiej? Takich rzeczy nie da się ocenić nie bzdury, tylko nie miał takich wirtuozów jak djoko, nadal, murray, tylko rodików hewitów nalbandianów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
[/quote]
przesadził, ale zdecydowanie miał Federer ułatwione gdyż nie było równorzędnego zawodnika dla niego jak np w tej chwili są od niego już dużo lepsi nadal czy djoker, spokojnie by to samo osiągnęli, także nie ma co się spuszczać nad tymi tytułami, Królem tenisa bym nazwał Samprasa. [/quote]
samprasa? bez przesady , styl pierdolnij biegnij nie robic już na nikim wiekszego wrazenia , zreszta ten styl zabijał piekno tenisa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Lokoli @3.25  dzisiejszy sponsor Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli (Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli (Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Lokoli @3.25  dzisiejszy sponsor Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli (Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli (Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana   graty!!! ja cichaczem tez pogralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
w pierwszej 10 jest tylko 3 graczy ktorych mecze az chce sie ogladać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Mecir @8.5  dawaj, dawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
A właśnie czemu Roddick nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja z tego co mi wiadomo to nr 1 i triumfator 6 szlemów, odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ? Wawrinka większy talent? a w wynikach wielka czeluśc przepasci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Lokoli @3.25  dzisiejszy sponsor Laurent Lokoli wygra seta 1 Dennis Novak v Laurent Lokoli (Bieżący set - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 8.00 Wygrana Laurent Lokoli Dennis Novak v Laurent Lokoli (Mecz - Zwycięzca) 17/08/2013 Brak 5.25 Wygrana  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja Stachu talent ma ale nie ma jajec  po tej przegranej na AO z Djoko, gdzie zwial mu serb z widelca to nie moze sie pozbierac. Pokazuje to jakie glowy maja panowie Nadal, Djoko, bo Murray dopiero dwoch GS powachal i zaczyna ukladac w lepetynie... ale RF i PS jak dla mnie szacunek za to jak panowali nad sprawami w bani, bo wiemy ze to w niej wygrywa sie mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wszyscy mowia ze Fed to goat, samprasy nadale djoki lavery agassi a tronku powie ze nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
a kim jest djoko , typowy rzemieślnij jak murray w ich grze nie widać nawet cienia geniuszu , wyuczone zagrania powtarzane tryliard razy na treningach , nie to co w przypadku fedexa czy nadala . Swoją drogą sadze że np taki Wawrinka ma wiekszy talent od djoka czy mareja z tego co mi wiadomo to nr 1 i triumfator 6 szlemów, odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ? Wawrinka większy talent? a w wynikach wielka czeluśc przepasci. według mnie s&v jest najbardziej nudnym nieudolnym nie nadajacym sie do ogladania stylem, wiadomo kiedyś przynosił mase punktów, był efektywny ale gdyby nie odejscie od niego i wymiany takich tuz jak wspominany fedex to pewnie tenisem nawet bym się nie zainteresował . Stan ma wiekszy talent ale juz motoryka mu nie pozwala i z psychiką też nie jest najlepiej , zreszta widoczne to było podczas AO 2013 jak dymał djoka. Najlepszy mecz sezonu bez dwóch zdań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wszyscy mowia ze Fed to goat, samprasy nadale djoki lavery agassi a tronku powie ze nie  bo ja jestem sprite a wy pragnienie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Zresztą zauwazyłem pewną tendencje że gdy zapyta się w wywiadzie młodego zawodnika kto jest twoim idolem to praktycznie zawsze pada odpowiedz sampras , no bo co miałby powiedziec zawdonik ze jego idolem jest nadal albo fedex starszy o tam 2-5 lat , gdzie jeszcze jest mozliwosc spotkać się ze sobą na kortach? Tak było w przypadku Janowicza , jeszcze przed turniejem w paryżu gdzi bujał sie po podłej jakosci czelkach to mówił ze jego idolem jest Federer  a gdy już po turnieju w jednym z wywiadów pytany o idola odpowiedział Sampras
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Barrere 2:0 @3.6 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|