Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#597336 12/06/2006 18:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Czyli jestem w pierwszej 100!!!

Bonus: Unibet
#597337 12/06/2006 18:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Koszulek dla pierwszych graczy bylo wyslanych ponad 300, dodatkowo 50 rozdalem na zlocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[Linked Image]

#597338 12/06/2006 19:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Banik mam takie z pozoru dziwne pytanie: jakies 1,5 tygodnia przed ta przesyłka dwonił do mnie ktos(Polak) z Betssona pytajac o drobne szczególy. Teraz zastanawiam sie czy to ktos nie byl z US. Coś wiesz na temat Polish Support?

#597339 12/06/2006 19:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
musze przyznac, ze ten buk jest do bani!! min wplata 40PLN a juz wyplata 80PLN!! chodzi wolno, o wiele wolniej niz GB, SB, BAW. oferta z tenisa 30 min przed meczami!! co to ma byc!! lipa, wyplacam kase i spadam z tego buka, zenada!!

#597340 12/06/2006 19:27
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
musze przyznac, ze ten buk jest do bani!! min wplata 40PLN a juz wyplata 80PLN!! chodzi wolno, o wiele wolniej niz GB, SB, BAW. oferta z tenisa 30 min przed meczami!! co to ma byc!! lipa, wyplacam kase i spadam z tego buka, zenada!!

unibet min . wplata 50zł wyplata 75zł
betandwin wplta 10 euro wyplata 30 euro

Wiec nie rozumiem w czym problem? dotatkwo niedlugo betsson uruchomi wyplaty zwrotne poprzez przelwy24
Co do ofert na tenisa zgadzam sie zdecydowanie za pozno dzis zostala wystawiona oferta.

#597341 12/06/2006 19:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Banik masz zapełnioną skrzynkę.Pozatym nie sądzisz chyba że jestem taki naiwny...

#597342 12/06/2006 20:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jesli nie podasz mi loginu to nie sprawdze nic.

#597343 12/06/2006 21:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Ale przecież ja chcę się tylko dowiedzieć czy jest możliwe aby ktoś z Polskiego supportu w taki właśnie sposób mógł się kontaktować.

#597344 12/06/2006 21:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jest mozliwe, ale zeby to skorygowac , czy rzeczywiscie dzwonil ktos do Ciebie z betsson musilabym znac Twoj login...

#597345 12/06/2006 21:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
Banik ile się czeka u was na wypłate do moneybookers środków zleciłem wypłate w niedziele o 23??, buk dobry tzn giełda extra !!!! , ale ile mam czekać na swoją kase co ???

#597346 12/06/2006 22:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
jesli dales w niedziele wieczorem , otrzymasz jutro o 10.00 na MB

#597347 13/06/2006 06:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Jaka marża obowiązuje na giełdzie zakładów? Bo nie mogę nigdzie znaleśc tej informacji?

Ponawiam tez pytanie odnosnie pokera. Czy można otrzymać wcześniej mniejszy bonus niż 1 wpłate na pokera ?

#597348 13/06/2006 06:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Czy promocja 123+123 jest wciąz aktualna???

#597349 13/06/2006 07:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
ponawiam moje pytanie:

Gdzie są zakłady live, bo nie mogę ich zlokalizować na stronie betssona??

Pozdrawiam,

Pooggoo

#597350 13/06/2006 09:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
jest 10:54 nie mam środków na moneybookers !!!

#597351 13/06/2006 09:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
witaj banik wplacilem wlasnie z mb 123 zł pisales ze promocja trwa do meczu z niemcami czy ja musze sie przypomniec o tego bonusa czy bedize mi przyznany bo jak na razie nie jest

#597352 13/06/2006 09:37
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
bez kitu to jest smiech na sali te kursy w betsson:

Brazylia - Chorwacja 1,25 (unibet 1,38 chociazby)
Korea - Togo 1,75 (wszedzie kolo 2)

dramat a kursow na koszykowke hiszpanksa dalej nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#597353 13/06/2006 09:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
ok dopisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#597354 13/06/2006 09:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam z Niemiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na giedzie dla poczatkowych graczy jest ustalona prowizja 4%. Z tego co wiem mozna zrelizowac bonus wczesniej , ale (jako ze poker to dzialka innej osoby ) upewnie sie jeszcze dzisiaj. Promocja 123+123 jest aktualna, z tymye aktualnie obwowizuje dodakwo Happy Hours , podwojenie do 333zl (333+333)
Zaklady live dostepne na gieldzie, na tradycyjnych zakladach maja pojawic sie lada dzien.
Jakobsiu sadze ze w ciagu najblizszych godzin bonus zostanie Ci przyznany

Borinho wyslij mi swoj login na priva sprawdze co jest grane.

#597355 13/06/2006 09:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
bez kitu to jest smiech na sali te kursy w betsson:

Brazylia - Chorwacja 1,25 (unibet 1,38 chociazby)
Korea - Togo 1,75 (wszedzie kolo 2)

dramat a kursow na koszykowke hiszpanksa dalej nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na gieldzie odpowiednio korea 2.04 , Brazylia 1.39
Co do koszykowki heh...zaraz im przypomne...

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1