|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Tv Rai2 podała iż piłkarze seriiB przyłączają się do strajku.Na obecną chwilę nie ma szans na żaden mecz w niedzielę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Jutro ukazuje się 1numer VIVA Futbol.Zawartość zapewne kolorowa ale do tego numeru ma być dołączony szalik reprezentacji Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Francuzka wersja Eurosportu w każdy piątek pokazuje mecz II ligii Francji.Aby oglądać to należy mieć cyfrę+,kartę seca,antenę skierowaną na Astrę.Jest tam też inny kanał sportowy w wersji francuskiejz dużą ilością live,piłka,rugby,kosz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ktoś zna link do dobrego serwisu sportowego w Norwegii który zawierałby info (tabele, wynki etc.) o piłce recznej kobiet w tym kraju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
HAJDUK SPLIT-WISLA KRAKOW
W Splicie nie zagrają z powodu kontuzji Grzegorz Niciński oraz Mirosław Szymkowiak. Nie poleci z nami także Olgierd Moskalewicz ze względów rodzinnych. Za żółte kartki nie będzie mógł wystąpić Arkadiusz Glowacki" - powiedział trener Wisły Franciszek Smuda.
Także Hajduk nie zagra w pełnym składzie.
Wiadomo już, że nie wystąpi w czwartek najlepszy napastnik Hajduka Mate Bilic, który został w poniedziałek sprzedany do Realu Saragossa.
Zabraknie ponadto podpory defensywy drużyny mistrza Chorwacji Igora Stimaca, ukaranego przez UEFA odsunięciem od 6 spotkań.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Urugwajczyk Nicolas Fernandez w Wiśle?
W poniedziałek przybył do krakowskiej Wisły na testy z Valencji Urugwajczyk Nicolas Fernandez. Jest napastnikiem, ma 25 lat, wywodzi się z klubu Huracan Montevideo.
W podstawowej jedenastce Valencji nie mieścił się ze względu na obowiązujący w Hiszpanii limit cudzoziemców w zespole.
Był testowany w Salzburgu. Do transferu jednak nie doszło ze względu na cenę postawioną przez Valencię.
Grał jako zawodnik wypożyczony w Victorii Bahia, a następnie w Universidad Las Palmas. Jeśli przejdzie pomyślnie testy w Wiśle dokonanie transferu będzie ułatwione - podkreśla rzecznik prasowy Andrzej Skowroński - bowiem Urugwajczyk jest dysponentem swojej karty, byłby to więc tzw. free transfer.
Kontynuując działania w tej sprawie - Wisła wysłała grupę trenerów do włoskiej Bresci.
Będą oni tam analizować możliwości ściągnięcia do Krakowa piłkarzy Serie A, stanowiących bezpośrednie zaplecze swych zespołów.
Polski rynek transferowy jest praktycznie wyczerpany - stwierdza A. Skowroński.
Oferta prezentowana na nim nie zaspokaja potrzeb tych drużyn, które starają się sprostać wymogom rywalizacji w europejskich pucharach. Kryzys ten pogłębia się w związku z bliskim już wejściem w życie w naszym kraju prawa Bosmana.
Biorąc to pod uwagę, Wisła Kraków podjęła próbę przetarcia nowych kierunków i zasad transferowych. Chodzi o pozyskanie takich piłkarzy z wielkich klubów europejskich, którzy prezentując wysoką klasę sportową, a z różnych względów nie mogą występować w pierwszej jedenastce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Mecz Andżi- Rangers,27.09 w Warszawie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka