|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Monaco Jarko Łamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
+ mecz Puig po win i 2-0 Nara po 2-0 (@1.75 przy 4*-5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz boze znowu miniecie na rakiete fishowi przy bp jak odda na 4-6 to nie uwierze ze czysto graja, fish jest fatalny a ten mu znowu oddaje sam marnujac kazda szanse i to w smieszny sposob
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
i teraz sie pewnie jarko zesra
3 razy mogl juz mecz skonczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Monaco brejk ! ;)  po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz boze znowu miniecie na rakiete fishowi przy bp jak odda na 4-6 to nie uwierze ze czysto graja, fish jest fatalny a ten mu znowu oddaje sam marnujac kazda szanse i to w smieszny sposobbla, bla, bla.. jak co mecz dla Ciebie. Musisz dojść po prostu do wniosku,że jesteś chujowym typerem, a nie doszukiwać się ustawek i innych śmierdzących meczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz boze znowu miniecie na rakiete fishowi przy bp jak odda na 4-6 to nie uwierze ze czysto graja, fish jest fatalny a ten mu znowu oddaje sam marnujac kazda szanse i to w smieszny sposob bla, bla, bla.. jak co mecz dla Ciebie. Musisz dojść po prostu do wniosku,że jesteś chujowym typerem, a nie doszukiwać się ustawek i innych śmierdzących meczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Vangozzi kolejny fixer 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz boze znowu miniecie na rakiete fishowi przy bp jak odda na 4-6 to nie uwierze ze czysto graja, fish jest fatalny a ten mu znowu oddaje sam marnujac kazda szanse i to w smieszny sposob 32/2013 ATP Montreal (CAN) Hard Filip Peliwo Jarkko Nieminen 3-6 7-5 3-1 ret. [Stats] First od tego meczu mam dosc Nieminena co mnie powiozl to mala bania, drugim byla miazga, ze on tego nie dociagnal wtedy... Fish 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
bp jarek lam bo zwolam komisje, wyjatkowo smierdzi to co robisz boze znowu miniecie na rakiete fishowi przy bp jak odda na 4-6 to nie uwierze ze czysto graja, fish jest fatalny a ten mu znowu oddaje sam marnujac kazda szanse i to w smieszny sposobja sie zgadzam, jarko mial szanse na 3:0 w tym secie i jakos latwo poszly .. ciagle mam wrazenie jakby tutaj fish mial wygrana zapisana przed meczem bla, bla, bla.. jak co mecz dla Ciebie. Musisz dojść po prostu do wniosku,że jesteś chujowym typerem, a nie doszukiwać się ustawek i innych śmierdzących meczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
pindol jak stawiam na jarka przed meczem po kursie 2.5 a w trakcie meczu na rybe bylo wiecej niz @11 to wyglada mi na to ze byl to genialny typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Monica Puig rowniez po 2:0 @3,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
To zagraj na Fisha i USO z Dominikany oglądaj, a nie ciągłe sapanie o ustawianych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
32/2013 ATP Montreal (CAN) Hard Filip Peliwo Jarkko Nieminen 3-6 7-5 3-1 ret. [Stats] First od tego meczu mam dosc Nieminena co mnie powiozl to mala bania, drugim byla miazga, ze on tego nie dociagnal wtedy... Fish  ile mial bo nie ogarniam, ale tu jest szok ze fish jeszcze jest w grze, ogladasz masz na rybe - sam powiedz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Monica Puig rowniez po 2:0 @3,25  Wczoraj Klara grała fatalnie - Puig powinna gładko - 6-3 6-2 - coś takiego widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
pindol jak stawiam na jarka przed meczem po kursie 2.5 a w trakcie meczu na rybe bylo wiecej niz @11 to wyglada mi na to ze byl to genialny typ To w takim razie teraz nie powinno Cię to już interesować, bo bez znaczenia jak się skończy, Ty powinienś wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Vrljic Puig 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 417
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 417 |
To zagraj na Fisha i USO z Dominikany oglądaj, a nie ciągłe sapanie o ustawianych meczach. :lol:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|