|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co na dzis Panowie z 2-3 mecze ciekawe  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
olivetti w 3 meczach kwali 60 asow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
dzis odpuszczam same smierdzac mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Sorki mam pytanie , grałem w bet365 Obstawiłem na zawodniczkę nr 1 , że wygra 2:0 w setach . Zawodniczka nr 1 wygrała pierwszego seta. Później przegrała drugiego seta i w trzecim przy stanie 3:0 dla zawodniczki nr 2 skreczowała zawodniczka nr 1 czy w takim wypadku zakład jest unieważniony i będzie zwrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Wstępnie taka tasiemka na 1 dzień USO: R Haase wygra min. 1 seta 1.05 I-C Begu (+8.5) 1.05 S Stephens (-2.5) 1.07 R Harrison (+12.5) 1.04 J Tipsarevic (-3.5) 1.06 V Williams wygra min. 1 seta 1.25 F Verdasco wygra min. 1 seta 1.07 J Hampton 1.07 N Davydenko 1.16 F Lopez 1.12 M Rybarikova 1.11 C Vandeweghe wygra min. 1 seta 1.16 N Li 1.05 L Robson wygra min. 1 seta 1.16 A Radwanska (-5.5) 1.16 R Gasquet (-3.5) 1.14 gdzie mina? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Wstępnie taka tasiemka na 1 dzień USO: R Haase wygra min. 1 seta 1.05 I-C Begu (+8.5) 1.05 S Stephens (-2.5) 1.07 R Harrison (+12.5) 1.04 J Tipsarevic (-3.5) 1.06 V Williams wygra min. 1 seta 1.25 F Verdasco wygra min. 1 seta 1.07 J Hampton 1.07 N Davydenko 1.16 F Lopez 1.12 M Rybarikova 1.11 C Vandeweghe wygra min. 1 seta 1.16 N Li 1.05 L Robson wygra min. 1 seta 1.16 A Radwanska (-5.5) 1.16 R Gasquet (-3.5) 1.14 gdzie mina?  Denko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
olivetti mi sie bardzo podoba i chyba tylko to
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Voegele,Verdasco,Robredo,Robert,Vandeweghe  nooo .....OSTROŻNIE z tym Verdasco....dla mnie to dzis DODIG znacznym FAWORYTEM 1 spotkania US OPEN  // no i ten ROBERT nie widze go w tym kuponie....Olivetti-ego wcale nie można przekreślac w tym spotkaniu a nawet powiem wiecej NALEŻY sie z nim liczyc bo serwis i return ma całkowicie przyzwoity......  z tym returnem to nie przesadzaj.....choc robert to nie jest nikt kogo mozna sie obawiac i albanczyk samym serwisem moze go zrobic,ale warunek jest taki ze serwis musi wchodzic bo z gry to nie ma opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Sorki mam pytanie , grałem w bet365 Obstawiłem na zawodniczkę nr 1 , że wygra 2:0 w setach . Zawodniczka nr 1 wygrała pierwszego seta. Później przegrała drugiego seta i w trzecim przy stanie 3:0 dla zawodniczki nr 2 skreczowała zawodniczka nr 1 czy w takim wypadku zakład jest unieważniony i będzie zwrot ? wtopa, postawiłeś, że po 2 setach będzie 2:0 a było 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Voegele,Verdasco,Robredo,Robert,Vandeweghe  nooo .....OSTROŻNIE z tym Verdasco....dla mnie to dzis DODIG znacznym FAWORYTEM 1 spotkania US OPEN  // no i ten ROBERT nie widze go w tym kuponie....Olivetti-ego wcale nie można przekreślac w tym spotkaniu a nawet powiem wiecej NALEŻY sie z nim liczyc bo serwis i return ma całkowicie przyzwoity......  z tym returnem to nie przesadzaj.....choc robert to nie jest nikt kogo mozna sie obawiac i albanczyk samym serwisem moze go zrobic,ale warunek jest taki ze serwis musi wchodzic bo z gry to nie ma opcji dla mnie i robert i verdi wygraja po 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Sorki mam pytanie , grałem w bet365 Obstawiłem na zawodniczkę nr 1 , że wygra 2:0 w setach . Zawodniczka nr 1 wygrała pierwszego seta. Później przegrała drugiego seta i w trzecim przy stanie 3:0 dla zawodniczki nr 2 skreczowała zawodniczka nr 1 czy w takim wypadku zakład jest unieważniony i będzie zwrot ? wtopa, postawiłeś, że po 2 setach będzie 2:0 a było 1:1 To czemu mi przed chwilą rozliczyli na plus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Sorki mam pytanie , grałem w bet365 Obstawiłem na zawodniczkę nr 1 , że wygra 2:0 w setach . Zawodniczka nr 1 wygrała pierwszego seta. Później przegrała drugiego seta i w trzecim przy stanie 3:0 dla zawodniczki nr 2 skreczowała zawodniczka nr 1 czy w takim wypadku zakład jest unieważniony i będzie zwrot ? wtopa, postawiłeś, że po 2 setach będzie 2:0 a było 1:1 pewnie nie plus tylko zwrot To czemu mi przed chwilą rozliczyli na plus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
W kazdym buku zaklady na dokladne sety w tym przypadku zwrot. Tylko handi -1,5 seta bylaby wtopa np w Unibecie. a w bet365 to juz w ogole wszytko zwrot przy kreczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wynika to z tego, ze zeby zaklad byl przegrany inny musi byc wygrany. Tak jak w przypadku handi setowego moze tu wygrac +1,5 seta, bo set zostal wygrany, tak w przypadku doladnego wyniku nie sposob wskazac wyniku wygranego, bo mecz nie zakonczyl sie zadnym dokladnym wynikiem, takze nie moze byc mowy o rozliczeniu zakladu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Tomic Lopez F. Coco Cetkovska
mocno :books:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
Voegele,Verdasco,Robredo,Robert,Vandeweghe  nooo .....OSTROŻNIE z tym Verdasco....dla mnie to dzis DODIG znacznym FAWORYTEM 1 spotkania US OPEN  // no i ten ROBERT nie widze go w tym kuponie....Olivetti-ego wcale nie można przekreślac w tym spotkaniu a nawet powiem wiecej NALEŻY sie z nim liczyc bo serwis i return ma całkowicie przyzwoity......  z tym returnem to nie przesadzaj.....choc robert to nie jest nikt kogo mozna sie obawiac i albanczyk samym serwisem moze go zrobic,ale warunek jest taki ze serwis musi wchodzic bo z gry to nie ma opcji Powiem szczerze że tu nie widzę żadnego ALBAŃCZYKA...ale grę dwóch FRANCUZÓW notabene ŻABOJADÓW  ale może z racji tego że tu sie rozstrzyga pomiedzy dwoma francuzami to i zapewne STYL gry bedzie bardzo podobny, dlatego uznaje ten mecz za NIEBYŁY i nie biorę go pod uwagę....bo konfrontacje dwóch zawodników z tych samych państw czasem kończą się różnie, jeden drugiego puści, albo nie puści....a tamten co go nie puścił sie śpuści i rakietę upuści....i bedzie po KUPONIE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
człowiek livescore'a nie zdażył włączył, a Tomic już zabrejkował. po hcp (-5) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Jego imie Albano chłopie Albano
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kuwa pierwszy raz widzę żeby Radwa wygrała gema serwisem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|