|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ale Ginciu chyba wyjdzie z tego cały ....w temacie głównym Luc Nilis i Luis Suarez mu pomagają  i co na chatę mu we trójkę wjadą?  atak niezły musisz przyznać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
w sumie nie pomyslalem o odzyskiwaniu hasla, w sensie gosc ktory sprzedal ci konto zglasza sie np: ze skanami kwitow do supportu i nawijka, ze ktos mu sie wlamal na skrzynke pocztowa
nic to, nie moja brocha
ja bym jednak wolal konto na wlasnego chomika niz obca, nie daj boze zbyt kumata, obca osobe i slusznie Ale trust me zawsze ten co sprzedal konto ma wiecej papierow i do konta jesli bedzie chcial sie dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
ma ktoś livescore do 3 norweskiej chodzi o mecz Fk Tonsberg 2 - Tollnes???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Rooney ma grać w wyjściowej 11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Chelsea bez napastnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Malouda na 2 nawet nie wiedzialem ze do Trabzonu przelew zrobil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chelsea:
Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Ramires, Lampard, De Bruyne, Oscar, Hazard, Schurrle
Subs:
Manchester United:
De gea - Jones, Ferdinand, Vidić, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Rooney, Welbeck - Van Persie
Subs: Lindegaard, Smalling, Büttner, Anderson, Giggs, Young, Kagawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Ale Ginciu chyba wyjdzie z tego cały ....w temacie głównym Luc Nilis i Luis Suarez mu pomagają  i co na chatę mu we trójkę wjadą?  atak niezły musisz przyznać  taa bandziory pierwsza liga  ale tak szczerze to takiemu Pindolowi czy innemu kindybałowi to przydałby się za taki nr porządny wpierdol to może na przyszłość czegoś by się nauczył
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
w sumie nie pomyslalem o odzyskiwaniu hasla, w sensie gosc ktory sprzedal ci konto zglasza sie np: ze skanami kwitow do supportu i nawijka, ze ktos mu sie wlamal na skrzynke pocztowa
nic to, nie moja brocha
ja bym jednak wolal konto na wlasnego chomika niz obca, nie daj boze zbyt kumata, obca osobe i slusznie Ale trust me zawsze ten co sprzedal konto ma wiecej papierow i do konta jesli bedzie chcial sie dostanie wystarczy zwykły reset hasła i już gość co ma maila ma nowe hasło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Chelsea:
Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Cole, Ramires, Lampard, De Bruyne, Oscar, Hazard, Schurrle
Subs:
Manchester United:
De gea - Jones, Ferdinand, Vidić, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Rooney, Welbeck - Van Persie
Subs: Lindegaard, Smalling, Büttner, Anderson, Giggs, Young, Kagawa noto trza pobierać ``jedynkę``
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Mysle ze Chelsea dzis jest w stanie wygrac. I skarci Diabły i za kare wysle ich do Nieba  Ronney to myslami o transferze to w sumie i moze mu sie nie chciec za bardzo dzis. Tak wogole odchodzi czy zostaje, bo saga trwa i trwa jak z Lewym a to raczej na dobre i klubowi i jemu nie wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
W sumie Rooney dobry pilkarz, ale trudno go wyobrazic sobie w innym klubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368 |
Mysle ze Chelsea dzis jest w stanie wygrac. I skarci Diabły i za kare wysle ich do Nieba  Ronney to myslami o transferze to w sumie i moze mu sie nie chciec za bardzo dzis. Tak wogole odchodzi czy zostaje, bo saga trwa i trwa jak z Lewym a to raczej na dobre i klubowi i jemu nie wyjdzie ostatnie wieści głoszą że może odejść ale tylko poza wyspy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
aferki jak zwykle, a Bitek jedzie na kanary  ciekawe co też wyjdzie na światło dzienne po jego wyjeździe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Ale Ginciu chyba wyjdzie z tego cały ....w temacie głównym Luc Nilis i Luis Suarez mu pomagają  i co na chatę mu we trójkę wjadą?  atak niezły musisz przyznać  taa bandziory pierwsza liga  ale tak szczerze to takiemu Pindolowi czy innemu kindybałowi to przydałby się za taki nr porządny wpierdol to może na przyszłość czegoś by się nauczył o wiele bardziej przydalby sie test na IQ przy formularzu rejestracji przy niskim wyniku powinien na zarejestrowana skrzynke poleciec mail o tresci "sa spore szanse, ze zostaniesz wyruchany - ostrzegamy"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
aferki jak zwykle, a Bitek jedzie na kanary  ciekawe co też wyjdzie na światło dzienne po jego wyjeździe  To juz wiadomo skad kasa na Kanary  Jest pierwszy podejrzany, na dolki go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
4 dnia pobytu planuje skroic konto vindomowi, siodmego pod noz idzie fech
intensywnie mysle tez o scornerowanym koncie Toma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
4 dnia pobytu planuje skroic konto vindomowi, siodmego pod noz idzie fech
intensywnie mysle tez o scornerowanym koncie Toma ale jak to Fech pod nóż ?? Pindola chcesz mu usunąć ?:D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|