|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Aro ty jak nie o pindolu to o Hagim jestem za a nawet przeciw trzeba pietnowac takie zachowania a nie sie posmiac i przechodzic nad tym do porzadku dziennego ....ale trzeba miec jakies argumenty zeby tak kogos atakowac, ten kolo sam nie wie z kim mial do czynienia.Dziwne,ze nikt nie docztal tego,ze jak napisalem temu klientowi, ze mnie z kims pomylil to juz zamkna temat i nic nie pisal. Tego widocznie juz nikt nie doczytal... zalosne. nie dziw sie ludziom, ze naskoczyli, skoro tak jak piszesz, sam ginciu nie wiedzial kto dokladnie go opedzlowal niestety ale jak czytam kolejne posty gincia z tematu w tio to dochodze do bardzo smutnego wniosku, ze ... krotki pindol trafil na megaidiote i wrecz grzechem byloby takiego nie opindolic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
na weeb.tv idzie obejrzeć ManU? si który kanał? canal plus sport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
(z gory przepraszam za obraze ale nazwalem rzecz po imieniu)
ku przestrodze dla tych mniej rozgarnietych badz naiwnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Aro ty jak nie o pindolu to o Hagim jestem za a nawet przeciw trzeba pietnowac takie zachowania a nie sie posmiac i przechodzic nad tym do porzadku dziennego ....ale trzeba miec jakies argumenty zeby tak kogos atakowac, ten kolo sam nie wie z kim mial do czynienia.Dziwne,ze nikt nie docztal tego,ze jak napisalem temu klientowi, ze mnie z kims pomylil to juz zamkna temat i nic nie pisal. Tego widocznie juz nikt nie doczytal... zalosne. nie dziw sie ludziom, ze naskoczyli, skoro tak jak piszesz, sam ginciu nie wiedzial kto dokladnie go opedzlowal niestety ale jak czytam kolejne posty gincia z tematu w tio to dochodze do bardzo smutnego wniosku, ze ... krotki pindol trafil na megaidiote i wrecz grzechem byloby takiego nie opindolic Podobno Okazja czyni zlodzieja, ale ja wychodze z zalozenia ze rabujemy buki, a nie siebie nawzajem... Ten caly Gincio powinnien przeprosic za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Aro ty jak nie o pindolu to o Hagim jestem za a nawet przeciw trzeba pietnowac takie zachowania a nie sie posmiac i przechodzic nad tym do porzadku dziennego ....ale trzeba miec jakies argumenty zeby tak kogos atakowac, ten kolo sam nie wie z kim mial do czynienia.Dziwne,ze nikt nie docztal tego,ze jak napisalem temu klientowi, ze mnie z kims pomylil to juz zamkna temat i nic nie pisal. Tego widocznie juz nikt nie doczytal... zalosne. nie dziw sie ludziom, ze naskoczyli, skoro tak jak piszesz, sam ginciu nie wiedzial kto dokladnie go opedzlowal niestety ale jak czytam kolejne posty gincia z tematu w tio to dochodze do bardzo smutnego wniosku, ze ... krotki pindol trafil na megaidiote i wrecz grzechem byloby takiego nie opindolic i to są rozumiem okoliczności łagodzące dla krótszego Pindola? miał frajera to go wyrzeżbił? jak np pożycze od kolegi pieniądze czy cokolwiek a on o tym zwyczajnie zapomni to jakbym mu nie oddał to mnie by to usprawiedliwiało? nie nie, zawsze wychodze z założenia że ktoś kto jest równy w porządeczku będzie fair wobec drugiej osoby, takim też jest ''człowiekiem'' kto nie jest ten jest ... bo gówno zawsze śmierdzi, trzeba mieć to na uwadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
niektórzy mawiają gapowe się płaci.. ale tez jestem zdania że trzeba tępić taki zachowania CHELSEA  CHELSEA  CHELSEA  CHELSEA  CHELSEA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja krotkiego pindola w ogole nie bronie, zwykla lachudra
ale ta sytuacja kojarzy mi sie z kradzieza, w ktorej zlodziej zwinal samochod z kluczykami w srodku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Po co w ogole od kogos kupowac konto na b365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mourinho jak zwykle musi pajacowac - tym razem chce udowodnic, ze bez maty chelsea w ogole nie traci na jakosci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
juan pewnie wejdzie w 75`.. albo zaraz po stracie bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Po co w ogole od kogos kupowac konto na b365? bo na swoim ma sie limity
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Po co w ogole od kogos kupowac konto na b365? na prawdę się nie domyślasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja krotkiego pindola w ogole nie bronie, zwykla lachudra
ale ta sytuacja kojarzy mi sie z kradzieza, w ktorej zlodziej zwinal samochod z kluczykami w srodku trafna metafora
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Po co w ogole od kogos kupowac konto na b365? bo na swoim ma sie limity Po co w ogole od kogos kupowac konto na b365? na prawdę się nie domyślasz ? To ludzie sa tak naiwni?, zeby takie cos robic? Jest przeciez duzo innych myków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
mourinho jak zwykle musi pajacowac - tym razem chce udowodnic, ze bez maty chelsea w ogole nie traci na jakosci Jak zaoferuje Mata + cash za Rooneya to Unt wezmie Mate z pocalowaniem w reke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja bym w życiu nie oddał maty nawet za wazze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wellbeck okazja ale zagotowany
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|