|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Gra czy rzeczywistość? [ Linked Image] [ Linked Image] PES 2014
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Potrzebna jest szybka bramka na 2:2 ... Nasze szanse oceniam na praktycznie 0... Jak można stracić tak frajersko 2 bramki. Zwłaszcza ta druga , który patafian się tak chciał kiwać , że stracił piłkę i poszła kontra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Zobaczymy kto strzeli następną bramkę. Mam nadzieję, że Legia, to jeszcze chociaż jakieś emocje będą. Tego, że rumuni wbiją w końcu gola nr3, to jestem pewien. Kręcą tymi obrońcami jak chcą. A ten Pivoccari wszystkie długie piłki zgarnia bo obrońcy go nie kryją  to mnie zadziwia. pilka leci 10 sekund a ten wloch sobie przyjmuje na luzie, nikt go nie atakuje. niezla taktyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
e tam pierdolicie... moj znajomek z Krosna przyjezdzal na LM wic troche mial ... jakies 350km do nas z Nowego Targu jeżdzą ... [ Linked Image] tylko żee flaga jest w gdańsku  nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu z flagą jeździli ...co z tego, że flaga w Gdansku.kto tak nie robi ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
No to w 2 połowie (L) nie biegamy a Gramy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
skoro cyganie mogli w 10 min 2 to czemu nie legia 2 w 45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
LED kiedy demo a kiedy full?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
LED kiedy demo a kiedy full? Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
lepiej sie klocic na forum o oczywisty spalony niz byc na meczu swojej ukochanej druzyny  przynajmniej mam taką drużynę i nie podniecam się meczami Realu i Barcelony na quasi... a dla Twojej wiadomości ignorancie niektórzy ludzie już skończyli chodzenie do szkoły, mają pracę, rodzinę tudzież masę innych obowiązków i wtorkowy wieczór niekoniecznie jest idealnym terminem na około 500kilometrowy wyjazd na mecz... za to jest idealnym terminem na budujace dyskusje na mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy znasz przepisy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy proponuję się założyć z kimś czy był spalony czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ile to Legia miała zarobić za awans?  Najśmieszniejsze, że połowa mediów już prawie księgowała ten szmal. Ciekawe, czy wzorem tego forum wyjdzie "letki plus"? Jak to jest, że Legia gra ciągle tragicznie pierwsze połowy? Ile tam było do zgarnięcia, 40 mln? 20 mln na awans Rumunów przed meczem i 'letki plus' będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu  ktory ze spalonego dla rumunow?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Ile to Legia miała zarobić za awans?  Najśmieszniejsze, że połowa mediów już prawie księgowała ten szmal. Ciekawe, czy wzorem tego forum wyjdzie "letki plus"? Jak to jest, że Legia gra ciągle tragicznie pierwsze połowy? Ile tam było do zgarnięcia, 40 mln? 20 mln na awans Rumunów przed meczem i 'letki plus' będzie  ok 8 mln euro za awans + 1 mln za kazda wygrana w grupie lub 500 tys za remis
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy  moim zdaniem tez powinni uznac bo to przeciez kucharczyk strzelil!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|