|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 74 |
Mam pytanie odnosnie tipexa, otóz czy wie ktos co daje wykupienie u nich abonamentu? Wiem ze w podstawowej wersji nie ma tam kilku bukow (np. bet&win) czy w platnej sa one dostepne i co dostajemy w zamian za bodajze 100$ rocznie.
Z gory dzieki za info!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
100 to jest zdaje się za miesiąc. Masz wieksza ilośc buków i szybciej aktualizowane kursy w stosunku do bezpłatnej wersji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał szerra: [qb]Mam pytanie odnosnie tipexa, otóz czy wie ktos co daje wykupienie u nich abonamentu? Wiem ze w podstawowej wersji nie ma tam kilku bukow (np. bet&win) czy w platnej sa one dostepne i co dostajemy w zamian za bodajze 100$ rocznie.
Z gory dzieki za info![/qb] w bezplatnej wersji strony tipex.com sa kursy z B&W ( Playit) pozdrawiam kanion
|
|
|
Link skopiowany do schowka