|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
na jutro tylko dubel boredo 1.45 tipsar 1.45 nadaje sie do uderzenia......jeszcze mysle ze kiri moze dac rade ale to jednak odpuszczam ze wzgledu ze simona jednak forme ma od wielu tygodni wysoka i nie ma co na sile sie pchac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Mam pytanie nie związane z tematem - otóż mam system windows 8 i chciałem pograć w herosów II. Ściągnąłem obraz ISO zainstalowałem przez program otwieram grę i wyskakuje błąd : Direct draw error 522 Może ktoś kuma co mam zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
powiem tak - szkoda zycia i pieniedzy  nara i kanepi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Da gdzies rade 16pln wplacic przez mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
florek przestań sie bawić z bambo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
ale Kerber gra piły  jest w formie i aż żałuję, że nie dałem tego na głównym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Mam pytanie nie związane z tematem - otóż mam system windows 8 i chciałem pograć w herosów II. Ściągnąłem obraz ISO zainstalowałem przez program otwieram grę i wyskakuje błąd : Direct draw error 522 Może ktoś kuma co mam zrobić ? Stare gry nie idą z nowymi systemami, zainstaluj WIndowsa 98.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Mam pytanie nie związane z tematem - otóż mam system windows 8 i chciałem pograć w herosów II. Ściągnąłem obraz ISO zainstalowałem przez program otwieram grę i wyskakuje błąd : Direct draw error 522 Może ktoś kuma co mam zrobić ? Stare gry nie idą z nowymi systemami, zainstaluj WIndowsa 98. Na xp działało... Ja chcę grać !!! Niech mi ktoś pomoże !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Mam pytanie nie związane z tematem - otóż mam system windows 8 i chciałem pograć w herosów II. Ściągnąłem obraz ISO zainstalowałem przez program otwieram grę i wyskakuje błąd : Direct draw error 522 Może ktoś kuma co mam zrobić ? Stare gry nie idą z nowymi systemami, zainstaluj WIndowsa 98. Bredzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
ale slaba ta kanepi matko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Kanepi nie jest słaba, to Kerber jest taka dobra wszystko wraca, wali po kątach, serwuje, dawno Anqeliki w takiej dyspozycji nie widziałem i zastanawiam się czy to jakiś nagły przypływ formy czy po prostu chwilowy dzień dziecka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
nie jest slaba tylko dziewczyna w lipcu i prawie caly sierpien nie rozegrala zadnego meczu,w dodatku kto widzial kerber z bouchard to wie ze forme podlapala na uso
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
prosze was jest po prostu mega slaba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Mam pytanie nie związane z tematem - otóż mam system windows 8 i chciałem pograć w herosów II. Ściągnąłem obraz ISO zainstalowałem przez program otwieram grę i wyskakuje błąd : Direct draw error 522 Może ktoś kuma co mam zrobić ? Stare gry nie idą z nowymi systemami, zainstaluj WIndowsa 98. Bredzisz To co mogę zrobić /
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
prosze was jest po prostu mega slaba poza tym w wta nie wygrywa lepszy tylko przegrywa wieksze dno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
prosze was jest po prostu mega slaba w 1 secie tak, teraz gra dobrze, ale Kerber rewelacyjnie wręcz wszystko wraca, świetnie się broni, atakuje trafia mocno pod linię, prawie w ogóle błędów nie robi Kanepi musi walić z całej siły pod samą linię, żeby skończyć, a wiadomo jak to ciężko zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
florian po co tobie 4 set
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
dobra....przejechałem sie na tym ZJEBANYM meczu....noo ale sami wiecie jak gra FLOREK...potrafi przegrac wygrany mecz....i to jeszcze w ostatnim decydujacym secie..... noo szkoda mi było nie spróbowac tym bardziej że buuki takimi ZNIZKAMI drastycznymi na ODDS PORTAL lubią robic ludzi w CIULA.....dlatego przyszło mi do głowy ze skoro nie jest to FRANCUZ to może NIESPODZIANKĄ okaże sie YOUNG ....ehhh
ALE JUTRO BEDĄ WSZYSTKIE OCZY SKIEROWANE NA MECZ RYŚKA GASQETA z RUSKIEM TURSNOVEM , który to przeżywa swoją drugą młodośc....!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|