Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#599283 10/06/2006 07:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
American League

1.20 PM ET
Cleveland (29-31, 11-16 away)
White Sox (37-23, 23-9 home)
CLE: Sabathia(5-2, 2.75 ERA)
CHW: Buehrle(6-4, 3.31 ERA)

1.20 PM ET
Oakland (30-31, 15-16 away)
NY Yankees (35-24, 18-11 home)
OAK: Saarloos(2-4, 5.04 ERA)
NYY: Mussina(8-1, 2.67 ERA)

2.10 PM ET
Tampa Bay (24-37, 10-22 away)
Kansas City (16-43, 10-17 home)
TAM: Fossum(1-2, 5.46 ERA)
KAN: Wood(3-1, 4.86 ERA)


4.07 PM ET
Detroit (38-23, 21-10 away)
Toronto (34-26, 20-11 home)
DET: Miner(0-1, 6.75 ERA)
TOR: Lilly(5-6, 4.50 ERA)

7.10 PM ET
Baltimore (28-34, 9-17 away)
Minnesota (27-33, 17-9 home)
BAL: Cabrera(3-2, 4.66 ERA)
MIN: Silva(2-7, 7.76 ERA)

8.05 PM ET
Texas (32-28, 17-12 away)
Boston (35-23, 17-8 home)
TEX: Rheinecker(2-0, 1.77 ERA)
BOS: Beckett(7-3, 5.27 ERA)

10.05 PM ET
Seattle (29-34, 10-17 away)
LA Angels (27-33, 12-15 home)
SEA: Meche(5-4, 4.52 ERA)
LAA: Lackey(4-3, 3.06 ERA)

National League

1.20 PM ET
Philadelphia (32-29, 16-13 away)
Washington (29-33, 12-13 home)
PHI: Lidle(4-5, 4.83 ERA)
WAS: Hernandez(5-5, 5.16 ERA)

4.05 PM ET
Atlanta (29-33, 15-19 away)
Houston (31-31, 22-13 home)
ATL: Hudson(5-4, 3.93 ERA)
HOU: Buchholz(3-5, 6.25 ERA)

4.05 PM ET
Pittsburgh (23-39, 6-25 away)
San Francisco (32-29, 17-15 home)
PIT: Snell(6-3, 5.26 ERA)
SFO: Lowry(2-3, 3.76 ERA)

6.10 PM ET
Cubs (24-36, 12-22 away)
Cincinnati (36-25, 16-12 home)
CHC: Zambrano(4-3, 3.09 ERA)
CIN: Claussen(3-6, 5.40 ERA)

7.05 PM ET
St. Louis (36-24, 15-11 away)
Milwaukee (29-33, 20-14 home)
STL: Marquis(8-4, 5.03 ERA)
MIL: Capuano(6-4, 3.31 ERA)

8.05 PM ET
LA Dodgers (34-27, 15-13 away)
Colorado (29-31, 15-15 home)
LAD: Tomko(5-4, 4.57 ERA)
COL: Jennings(3-6, 4.48 ERA)

9.40 PM ET
NY Mets (37-23, 18-12 away)
Arizona (34-27, 17-14 home)
NYM: Soler(1-1, 5.00 ERA)
ARI: Webb(8-0, 2.14 ERA)

10.05 PM ET
Florida (21-37, 12-20 away)
San Diego (32-29, 16-16 home)
FLA: Olsen(4-3, 5.60 ERA)
SDG: Hensley(4-4, 4.15 ERA)

Bonus: Unibet
#599284 10/06/2006 08:40
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
CO jest z ARIZONA ??? Wie ktoś ??
Jak myslicie czy dziś upora się z METSAMI bo ja już mam na nich 4 etap progresji sami wiecie co to znaczy ia do tego dziś jakiś niski kurs
Czy ten SOLER jest dobry ??

#599285 10/06/2006 08:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Arizona ma problem bo zostal wykryty doping u jednego z zawodikow. Polecam odpuscic bo nastroje nie sa najlepsze.

#599286 10/06/2006 09:27
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Arizona ich pyknie dzis na pewno.........

#599287 10/06/2006 10:37
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
Yankeesi oraz Atlanta to wyglada najpewniej na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#599288 10/06/2006 16:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
A jak oceniacie szanse White Sox? Kurs (1.95@GameBookers) bardzo zachęcający.

#599289 10/06/2006 16:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
typek wyłącznie z miłości do CWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

chicago ws - cleveland 1 /2,00/ pinnacle 2j

PS. Yankees powinni dziś wygrać, kursik mnie zniechęca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> a też trzeba zauważyć, ze Oakland ostatnio naprawde dobrze się spisuje!

#599290 10/06/2006 18:43
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
Dobra kurs na ARIZONE spada tzn pewnie cos jest na rzeczy niewiem jak wy ale chyba niewiele osób na nich stawia ja musze dziś 4 etap progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS dlaczego nikt na nich nie stawia przecież maja 5 porażek z rzędu i dziś dobrego pitchera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#599291 10/06/2006 19:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja stawiam tzn mam zamiar ale strona SP nie dziala, wiec jestem, ze tak powiem udupiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#599292 10/06/2006 20:02
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
na arizonę - ja też postawiłem - III etap progrsji
ale kurs mnie roz------a
skończyłem progresję na cubs - ale zcykałem i mało zarobiłem a szkoda kursik całkiem, całkiem
i to jest piękno baseball - nie wiadomo kiedy,gdzie i po
jakim kursie
pozdro dla grających

#599293 10/06/2006 21:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
ja gram na arizone i jestem pewien ze dzisiaj wygra tak jak ostatnio bylem pewny atlanty:)) i sie wszyscy na atlancie oblowili:)) gram z handicapem -1,5 po kursie 2,25. go go go arizona

#599294 10/06/2006 22:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Philadelphia-Washington
6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,73j

Detroit-Toronto
5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,40j

Oakland-N.Y. Yankees
5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -7j

Tampa Bay-Kansas City
9-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,60j
---
Bilans typów MLB 143W-105L-6R +36,85j

Na nocke jeszcze poszło:
NYM-ARI under 9 1.80/1j
BAL-MIN over 10.5 2.00/1j
MIL 1.76/1j

#599295 10/06/2006 23:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
chicago ws - cleveland 1 /2,00/ pinnacle 2j 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dziś się skończyło na jednym typku, w końcu nie ma sensu grać czegoś na siłe. Choć w meczu milky-cardinals pachnie mi overkiem (linia 9, kurs 1,952), ale to jednak odpuszczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bilans
13-4-1 +23,31

#599296 10/06/2006 23:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Seattle-L.A. Angels
4-1
Meche (4-4, 4.87)- Lackey (3-3, 3.36)
Hernandez (4-6, 5.78)- Weaver (3-7, 6.64)
Zagrałem jeszcze na wygraną gospodarzy, bo wczoraj przegrali ale mieli 8 hitów (goście mieli 7) i wystawili dzisiaj swojego pitchera numer jeden. LAA 1.59/2j

#599297 11/06/2006 09:47
Dołączył: May 2006
Posty: 545
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 545
Quote
chicago ws - cleveland 1 /2,00/ pinnacle 2j 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dziś się skończyło na jednym typku, w końcu nie ma sensu grać czegoś na siłe. Choć w meczu milky-cardinals pachnie mi overkiem (linia 9, kurs 1,952), ale to jednak odpuszczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bilans
13-4-1 +23,31

Skad wziales ten bilans skoro pare dni temu przeklinales cale MLB i wszystkie druzyny z osobna ze wjebales tyle siana i to najbardziej poj** sport i konczysz z tym ****** na **** czas? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#599298 11/06/2006 11:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
GOSU, no nie da się ukryć, że wszystko co napisałeś to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie wiem czy jesteś w tym dziale "przejezdem" ,czy też intensywnie interesujesz się się tym sportem. Mogę powiedziec jedno: MLB to nałóg! I było tak jak mówisz, jeszcze przed kilkoma dniami przeklinałem ten sport, udupiłem duuuuużo kaski (jak na moje) i sam przed sobą przysięgałem, ze tego gó%^&%^na już nie dotkne! Ale chyba 90% kolegów, którzy obstawiają MLB tak ma! zwłaszcza po tycho ostatnich tygodniach, kiedy była totalna kaszana. Wieczorkiem/nocą trafia się przykładowo 1 na 6 meczy! i tak pare razy z rzędu! mówie sobie: "KONIEC!!!". Ide o 5-tej nad ranem "lulu". Wstaje o 12-tej, jestem cały poddenerwowany wydarzeniami sprzed paru godzin. ALe powoli powoli po takim zonku dochodze do siebie. 14-ta - obiadek... po posiłku już jestem "ochłonięty" i nie myśle o wydarzeniach ostatniej nocy. i wtedy zaczyna się cały proces... którego epilogiem jest to, ze z niecierpliwością czekam na kolejne mecze!!! Biore się za analize, i pełen wiary w sukces czekam co się będzie działo!! Tak jak wcześniej napisałem , to jest najprawdziwszy nałóg! Nie potrafie sobie odmówić obstawienia meczyków! zreszta wiele osób tak ma w związku z MLB. Czarna noc - dość z tym badziewiem. A następnej nocy znów wielki entuzjazm i wiara w zwycięstwo "naszych" drużyn! ja już nie potrafie odpuścić MLB, mimo iż po serii porażek jestem pewien, ze juz NIGDY tego nie tkne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

co do bilansu. sam jestem zdziwiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ale tłumacze to przede wszystkim najzwyczajniejszym (a tak potrzebnym w typowaniu baseballa) szczęściu! Mam ostatnio dobre dni, ot cała sprawa. Wcześniej był zonk za zonkiem! Po prostu mam takiego fuksa, ze odkąd zacząłem podawać typki na forum, to wiele meczy zaczęło pięknie wchodzić. ALe to tylko dobra passa, której sam sie nie spodziewałem! z czasem to wszystko się "wyrówna". Dziś i jutro zalicze wtopy i może nawet zjade z bilansem w okolice "zera" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> tak, tak!! to całkiem realne, bo taki jest ten sport! w moim przpadku to już norma, ze albo mam zajebistą nocke i trafiam 5/6 ,albo jest masakryczna kicha i trafiam 1/5 bądź nawet 0/5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ostatnio idzie mi dobrze i tylko się z tego cieszyć, ale wiem, ze ta seria "plusów" w każdej chwili moze zostać przerwana. Dlatego jakby co ,to odradzam granie moich typków!! wole szczerze powiedzieć jaka jest prawda ,bo nie chce później kogoś mieć na sumieniu. Obecny bilans to przede wszystkim szczęście! Zresztą taka ilość typków w żadnym razie nie moze być miarodajna. Znawcami MLB są dla mnie m.in. Ghost, amkwish , Don Juan ja jedynie kocham ten sport, a on ostatnimi dniami kocha mnie. cała filozofia ostatnich sukcesów!

Ale się rozpisałem i pewnie 80% nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ... tak już mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrówka i udanych typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ps. zaraz obiadek a później analiza dzisiejszych meczy MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak ja lubie niedziele... kiedy to mecze są o tak zwanej 'normalnej' porze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ps2. Ale ta Arizona odpierdziela syf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> porażka z kretesem. Kiedy się zalicza jedynie 2 hity na cały mecz , to trzeba być naprawde.... eh... szkoda gadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#599299 11/06/2006 11:43
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
HEJ rockeman !!!
jak możesz powiedz mi ile kasy udupiłeś już na MLB ile najwięcej bo ja wczoraj udupiłem na ARIZONIE 370 zł w sumie i niemam juz jak podbic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem załamany też mam chęć rzucić to w diabły gram od kilku tygodni zz początku dszło nieźle z 300 zł zrobiło sie 475 miałem dojść do 500 izrobic troche przerwy gdy trafiłem na tą przeklętą arizonę i co z 470 została 100
MAM pytanie jal sie odbić czy grac 100 na arizone czy zacząć od nowa czy wogóle to odpuścić ????

#599300 11/06/2006 11:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
ta arizona tez mnie juz wkur... wie ktos co sie dzieje z ta druzyna??? adik pisal ze wykryto doping u jednego. ale to nie powinno miec az takiego wplywu na cala druzyne. zeby przegrac 6 meczow z rzedu w mlb to sie w glowie nie miesci. new york tez nie moze wygrywac wiecznie. kurs na arizone jest 2,75 czyli zajebisty w porownaniu z wczorajszym 1,6. jak ma ktos jakies dane co sie stalo to niech napisze. nie mozliwe ze nagle zapomnieli jak sie gra przeciez swego czasu mieli bilans 34-22!!!
zastanawiaja mnie takze yankesi. 3 porazki z rzedu z przecietnym oakland. kurs tez wyzszy niz wczoraj bo 1,73. co sadzicie o tych meczach?? wczoraj poplynalem 300 na pieprzonej szwecji dlatego dzisiaj chce sie troche odbic a nie chcialbym przegapic przelamania takich serii. pozdrawiam

#599301 11/06/2006 12:15
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
ja już [....] niewiem do dupy niedawno millwaukee teraz arizona chyba dzis tez na nich nie gram wystarczająco straciłem na nich zreszto 100 wiele nie narucham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozatym myśle że dziś też dostaną i dopiero może z SF się odbiją -ja odpuszczam -a Yankees powinni wygrać są za dobrzy nie to co arizona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POZDRAWIAM i życze powodzenia wszystkim graczom zwłaszcza tym którzy mają wtopy na takich łajzach jak millwauke czy arizona
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA!!!

Last edited by Feher; 12/06/2006 15:40.
#599302 11/06/2006 13:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
chłopaki, doradzać to ja Wam nie będę, bo każdy musi sam podejmować decyzje. Mogę podejmować odpowiedzialność za własne działania i kiedy wtopie, to jestem zły sam na siebie. Nie chciałbym mieć nikogo na sumieniu mówiać : "zrób to i to", "postaw za tyle i tyle, na tych a nie tamtych". Mogę jedynie podzielić się jakimśtam swoim doświadczenie, bo w bukmacherce troszke już siedze. Podstawowa rzecz, którą po latach w końcu zrozumiałem jest to, żeby w razie zonka nie próbować się szybko odegrać! Coś takiego w 80-90% przypadków kończy się klęską. Cholernie trudno zwalczyć taką potrzebe, ale tak trzeba (wg mnie). Bardzo ważną i cenną rade otrzymałem w zeszłym roku od Lipi'ego. Zaliczłem akurat paskudną serie przegranych. Czego nie tknąłem okazało się być bublem. Koleś doradził mi wtedy, że jeśli tak się źle dzieje, to najlepiej, żebym zrobił sobie przerwe w obstawianiu za kase, że trzeba sobie odpuścić ryzykowanie pieniążków. przy tym jednocześnie nie rezygnować z analizy! dalej mialem śledzić mecze, typować, choć tym razem tylko na papierze. Zrobiłem tak , i to się naprawde dobrze sprawdziło! Bardzo polecam coś takiego, jeśli ktoś akurat jest w dołku. Proponuje również coś, o czym właśnie wspomninał mi wówczas Lipi. Trzeba znaleźć sposób gry najlepszy dla siebie, ten ,który przynosić nam będzie najlepsze efekty. Przcież jest tyle róznych szkół gry! U jednego lepiej sie sprawdzi progresja, u innego płaska stawka, a jeszcze u kogoś trzeciego granie dubli, tripli, albo jakies rozpisy 3 z 7 etc.

ja osobiście zrozumiałem, ze progresja jest nie dla mnie. Dlatego, ze w moim przpadku ma miejsce coś naprawde mega dziwne i wręcz matematycznie "nierealnego". Ja trafiam 8 typów z rzędu !!!!, a póxniej nagle zaliczam 6-7 wtop pod rząd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> nie muszę chyba mówić, ze progresja w takim wypadku byłaby zgubna. Zresztą... z matematyką nie wygramy! Mi też kiedyś się wydawało (a nawet byłem przekonany!), ze nie trafienie 5 razy z rzędu kursu 1,9-2,00 jest niemożliwe! nie dopuszczałem nawet takij myśli. a życie pokazało, ze coś takiego w się zdarza ! i to wcale nierzadko! sam nie mam jakiegoś określonego planu gry... ostatnio jakoś wyszlo tak, ze jade singlami a stawki dobieram wg. pewności jaka mi towarzyszy przy wyborze danego typku.

cholernie ważna wg mnie sprawą jest umiejętność uczenia sie na własnych błędach. Praktycznie każdą porażke staram sie sobie wyjaśniać. Zostanawiam sie co było powodem, ze postawiłem na dany mecz i jak to sie przełożyło na rzeczywisty przebieg gry. i moze kilka takich moich bardzo ogólnikowych teorii jakie mi sie nasunęły po zaliczonych wtopach. Po pierwsze nie stawiać na nazwiska! mam tu na myśli starting pitchera! całą mase razy przejechałem się na takim obstawianiu w stylu: "w cubsach narzuca Maddux to wygrają". Błąd, błąd i jeszcze raz błąd! aha, z tym madduxem, to była taka sytuacja, ze on ostatnich kilka meczy zagrał totalnie słabych , a ja na niego i jego team postawiła mając na wzlgędzie to, ze spisywał sie dobrze na samym początku sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Teraz to aż sam mi się chce śmiać z tego, ze tak sie wygłupiłem... Ale co tu dużo gadać, sam sobie byłem winny. Inną rzeczą jakiej się nauczyłem w tym sezonie to taka, zeby w ciemno nie stwiać na drużyne, która "powinna wygrać" bo przegrała ostatnie 4 mecze (wcześniej tak robiłem). Uwazam, ze do każdego meczu należy podchodzić tak obiektywnie oceniając siłe druzyn i szanse poszczególnych z nich na wygraną. jasne że czynnik jakim jest seria wygranych bądź przegranych jest istotny, ale na pewno nie najważniejszy. Milky czy Ariozna. Mamy tu dwie szkoły, bo jedni powiedzą, ze już najwyższy czas przerwać serie porażek, a inni (między innymi ja) podchodzą do tego w taki sposób, ze dana ekipa moze po prostu być w zapaści! moze w tym należy upatrywać dobrego typka? Arizona "musi" wygrać, a tymczasem w przeostatnim meczu zgarnąłem metsów po kursie 1,97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> co mamy dalej? wczoraj narzuca z ich strony webb (8-0). Kiedy wygrać jak nie teraz?! i co? przegrai z kretesem! jak można oddać zaledwie 2 hity w całym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jeszcze inną sprawa jest to, że od jakiegoś tygodnia z przymrużeniem oka traktuje mecze które gra "połowa forum". Te zbiorowe pewnieki niesłychanie często zawodzą, i czasem nawet nie zabieram sie za analize takich spotkań.

i znów się rozpisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no nic, zabiram sie za tą analize dzisiejszych meczyków. Zaczyną się za 3,5 godzinki, a ja tak na dobrą sprawę jeszcze specjalnie się im nie przyjrzałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1