|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Pytanie czy to mapka aktualnego oszusta czy domniemanie winy starego kolegi również ze Świdwina ? Bo jak to pierwsze to nie ma wątpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Goget jak zwykle wysoka forma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji.  dorośnijcie dzieciaki, bo chyba za dużo filmów, no chyba że to miał być zart to ok udał się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Przed chwilą żona wchodząc do pokoju pyta "z czego się tak śmieję"? Goget zajebiste. Wiersz też mega. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pytanie czy to mapka aktualnego oszusta czy domniemanie winy starego kolegi również ze Świdwina ? Bo jak to pierwsze to nie ma wątpliwości. Dla mnie sprawa o tyle jest jasna ze nawet jesli macie lewe adresy to przy wynajeciu kogo trzeba wydobeda oni informacje od tych 'lewych' ludzi komu sprzedali dowod, majac juz takie informacje sprawa jest banalnie prosta. Wiem ze to moze kosztowac kilka kawalkow ale dla zasady wolalbym wydac 5k i zalatwic sprawe jak trzeba niz byc wydymanym przez jakiegos moska na 500zl. Powodzenia i radze sie nie chwalic na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji. daj nr do przedstawiciela handlowego na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji. daj nr do przedstawiciela handlowego na priv. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji. daj nr do przedstawiciela handlowego na priv. luc wyślij pw, dogadamy się z tym nr...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
 haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
nakierowali mnie dopeiro teraz na ten temat,ja jebie czytam i niewierze  jak można z anonimowym gościem ubijać taki biznes pozatym co to za moda na handlowanie kontami na b365??niema innych buków  ?? boze czy ty to widzisz haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
A teraz dowcip: Po 42 stronach tematu nikt nie zauważył błędu ort. w temacie, a nawet nikt o tym nie wspomniał, to fascynacja tematem sprawiła taką kolej rzeczy, ot takie odwrócenie Ówagi autora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Dla mnie sprawa o tyle jest jasna ze nawet jesli macie lewe adresy to przy wynajeciu kogo trzeba wydobeda oni informacje od tych 'lewych' ludzi komu sprzedali dowod, majac juz takie informacje sprawa jest banalnie prosta. Wiem ze to moze kosztowac kilka kawalkow ale dla zasady wolalbym wydac 5k i zalatwic sprawe jak trzeba niz byc wydymanym przez jakiegos moska na 500zl. Powodzenia i radze sie nie chwalic na forum  Dla mnie sprawa też jest jasna, na tym forum jest banda dzieciaków, albo idiotów, nawet pojęcia nie macie jak takie rzeczy i sytaucaje wyglądają, wynajęcie kogo trzeba w tak komicznej i błachej sprawie to nawet nie jest żałosne ale już śmiechu warte, ten cały Pindool jeśli to czyta to pewnie niezły ma ubaw z was, ale ma rację bo z takiego idiotyzmu to można się jedynie śmiać. A z tym ostatnim zdaniem to rozjebałeś system, załatwić sprawa tak jak tyrzeba niż być wydymanym przez jakiegoś mośka na 500zł, a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów, pomijając już fakt że tacy ludzie jak już by się skonczyli śmiać oczywiście odmówili by co do tego jestem przekonany, ale co tam żyjcie sobie dalej w waszym wyimaginowanym świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
A teraz dowcip: Po 42 stronach tematu nikt nie zauważył błędu ort. w temacie, a nawet nikt o tym nie wspomniał, to fascynacja tematem sprawiła taką kolej rzeczy, ot takie odwrócenie Ówagi autora  a teraz dowcip numer 2: nie przeczytałeś owych 42 stron.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Goget rozjebał po całości, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Dla mnie sprawa o tyle jest jasna ze nawet jesli macie lewe adresy to przy wynajeciu kogo trzeba wydobeda oni informacje od tych 'lewych' ludzi komu sprzedali dowod, majac juz takie informacje sprawa jest banalnie prosta. Wiem ze to moze kosztowac kilka kawalkow ale dla zasady wolalbym wydac 5k i zalatwic sprawe jak trzeba niz byc wydymanym przez jakiegos moska na 500zl. Powodzenia i radze sie nie chwalic na forum  Dla mnie sprawa też jest jasna, na tym forum jest banda dzieciaków, albo idiotów, nawet pojęcia nie macie jak takie rzeczy i sytaucaje wyglądają, wynajęcie kogo trzeba w tak komicznej i błachej sprawie to nawet nie jest żałosne ale już śmiechu warte, ten cały Pindool jeśli to czyta to pewnie niezły ma ubaw z was, ale ma rację bo z takiego idiotyzmu to można się jedynie śmiać. A z tym ostatnim zdaniem to rozjebałeś system, załatwić sprawa tak jak tyrzeba niż być wydymanym przez jakiegoś mośka na 500zł, a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów, pomijając już fakt że tacy ludzie jak już by się skonczyli śmiać oczywiście odmówili by co do tego jestem przekonany, ale co tam żyjcie sobie dalej w waszym wyimaginowanym świecie. czy mówicie o "Panach bez karku co sie nigdy nieuśmiechają" ? :grin"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
A teraz dowcip: Po 42 stronach tematu nikt nie zauważył błędu ort. w temacie, a nawet nikt o tym nie wspomniał, to fascynacja tematem sprawiła taką kolej rzeczy, ot takie odwrócenie Ówagi autora  a teraz dowcip numer 2: nie przeczytałeś owych 42 stron. dopiero zauważył i się chciał pochwalić a nawet w filmie o tym Goget wspomniał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ten temat to ciekawa odskocznia i relaksik po przegranych inwestycjach w bukmacherkę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|