Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 46 1 2 20 21 22 23 24 45 46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by walczak
Ekipy ze Szczecina biora 4-5 tysiecy za taka operacje pod podany adres. Troche drogo, ale gwarantuja podobno fotki z akcji.
laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
uwajaj uwajaj bo źnów cię toś w uja zrobić

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
fotki z akcji to jak kreca mu pindola laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tzw ekipa remontowa ze Szczecina laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Pindol teraz większe przekręty robi:


Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów

dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta

Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów

dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta

Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.

W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Fognini
a zdajesz sobie w ogóle sprawę jakie konsekwencje prawne grożą za takie rzeczy, pewnie nie, to zajrzyj do KK i się zastanów

dobra Pindol, kazdy zalatwia sprawy po swojemu, mozna tez isc do kosciola i sie pomodlic o nawrocenie oszusta

Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.

W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue

to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
poza tym niech ktos znajdzie teraz temat o slynnym s.p. mgr

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Experto
fotki z akcji to jak kręca mu pindola laugh
robiłem w branży to wiem że mogą mu ukręcić ale watę cukrową na spawarce jeśli potrafią, nie ma w Polsce takiego paragrafu żeby zedrzeć dług od winowajcy przymusem (o ile nic nie posiada) wszelkiego rodzaju wymuszenia i przymusy tudzież napaście oraz wjazdy na chatę traktowane są przez KK jako przestępstwo, czyli jeśli ktoś Cię najedzie możesz go pozwać, o ile go znasz ooo ... tego najeźcę zaiste tongue mowa oczywiście o zasadach litery prawa smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
lucmacher, w sumie nic nie mam do pindola bo znalazl frajerow i wydymal, ale bez jaj jesli ktos cie dyma na kase i ty bys chcial wg prawa postepowac? przeicez on wg prawa nie postepuje

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by tronk
to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow
niby tak,ale czasem w Polsce nie trzeba dowodów zeby kogos udupić,niestety ale prawda grin

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by tronk
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Fognini
Ale dobrze sobie pewnie zdajesz sprawę że tacy ludzie jak Ty i inni którzy tutaj dużo krzyczą co jedynie Mikołaja moga opierdoli.ć

Nie jestem żaden Pindol ale śmieszy mnie takie pisanie bzdur, jesli się nie ma o tym pojęcie, robiłes kiedyś coś takiego ? czy oszukany ma jakiś papier na to i potrafi udowodnić że ten delikwent wisi mu kase ? bo wbrew pozorom bez tego niczego nie załatwisz nawet u tych bez szyi, na słowo to sobie wiesz co możesz, to teraz sobie wyobraź sytację że Pindol ma twój adres wynajmuje takich ludzi i mówi im że wisisz im 100 tysi albo 500 tysi, wszystko jedno smile Wytęż umysł i pomyśl jak by to wyglądało, jak by to było takie proste jak tu sie niekórym wydaje.

Z Modleniem to może nie jest najlepszy pomysł ale można wyciągnać wnioski na przyszłośc i unikać tego typu problemów z oszustami.

W sumie jak czytam,coś tam racji masz .+ Sytuacja typu jakby teraz ktoś tego całego pindola uskodził,a psy czytały to forum i ten temat dosc dokladnie od poczatku. Troche wjebanie sie na mine jakby nie było tongue

to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow
to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow [/quote] niedawno rozjebali mafie 200 osobową, myślisz że psy to takie debile jak z opowieści na demotach?

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by tronk
[quote=vamos rafa]
to zaden dowód, wpadają w kominiarach, robią porządek z tą kur.. pindolem, dowodów brak, zeby kogos skazac naprawde trzeba miec mocne dowody np swiadkow

Wam wam chodzi o jakiegoś gówniarza którzy zrobił kogoś na pare złotówek, czy o porachunkach gangów ? Bo czytając takie rzeczy to nie wiem już o co chodzi.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie wiem jak teraz ale takie zlecenie to chyba Bazyl kiedys przyjal grin

Jeden przed wjazdem ekipy mecz.pl sam sie wykluczyl, wiec nie ma zartow.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
lucmacher@

dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Experto
lucmacher, w sumie nic nie mam do pindola bo znalazl frajerow i wydymal, ale bez jaj jesli ktos cie dyma na kase i ty bys chcial wg prawa postepowac? przeicez on wg prawa nie postepuje
słuchaj, jeśli myślisz mózgiem to masz małe szanse na taką wpadkę jak ten kolo, sory że to napisze ale duża ilosc ludzi to debile i mozna ich doić, robilem w branzy to wiem, http://www.forum-kredytowe.pl/f135/policja-sciga-oszusta-widziales-go-43886.html to moja sprawa, przeczytajcie posta ktorego napisal jakis debil ktory nie wie co to podstawiona osoba

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by tronk
lucmacher@

dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko
@ tronk
temat byl taki ze psiarnia 3 miesiace mnie trzymala na wolnosci, wiedzieli gdzie chodzilem (komórka) z dokładnością do 2 metrów, Policja to nie tylko cepy z pałami, lecz także ludzie z IQ > 140 ktorzy siedzą i myślą, kiedyś gadałem z kolesiem ktory mówił że do policji przyjmują całkiem jebniętych ktorymi mozna kierowac i doskonale inteligętnych ktorzy będą kierowali, nie załuję ze wpadlem bo wiele mnie to nauczylo i wiem że więcej takiego bledu nie popelnię, a na czym mamy sie uczyc jak nie na bledach? nawet nie czytam co napisalem bo nie bylem dobry w wypracowań smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by tronk
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.
no i ja jestem za tym zeby bo dojebali, jak nie psy to twarda, mocna pięść smile

Strona 22 z 46 1 2 20 21 22 23 24 45 46

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1