Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
tak jutro o 14 powtórka
rozwiazuja zagadke zabicia Igora... podobno zabił go Weksler
a rzeczywiscie był taki wątek
KArol "grazyna ręce mi wykręcają" Weksler pewnie ma cos z tym wspolnego
VIDEO
Jaki Weksler.Zabil go Ferdas Kiepski vel ojciec Igora vel Grabowski
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ej, wlasnie sobie zdalem sprawe, ze gimbazy nie bedzie teraz
Chuj, sam mam taki przejebany plan lekcji, ze dramat - w piatek do 17:30 :/
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
dawno nieśledziłem w sumie,o czym byl dzisiejszy odcinek
?
Ciekawy jestem czy gdzieś można znaleźć pierwszy odcinek Klanu
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
dawno nieśledziłem w sumie,o czym byl dzisiejszy odcinek
?
Ciekawy jestem czy gdzieś można znaleźć pierwszy odcinek Klanu
Chyba Ipli jest calosc,podobnie jak PM.
Przynajmniej tak bylo kiedys
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Ej, wlasnie sobie zdalem sprawe, ze gimbazy nie bedzie teraz
Chuj, sam mam taki przejebany plan lekcji, ze dramat - w piatek do 17:30 :/
Dalej chodzisz do szkoly ? W takim razie gdy sie rejestrowales,obstawiales nielegalnie.Bandycki wybryk !
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Ej, wlasnie sobie zdalem sprawe, ze gimbazy nie bedzie teraz
Chuj, sam mam taki przejebany plan lekcji, ze dramat - w piatek do 17:30 :/
a ja codziennie o 6:00 mam wf i matme, czaisz? musze biegac i myśleć, tyle ze 24 dnia miesiaca mi bulą kase, a Ty jak spedzasz życie?
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Poszło szybciej niż myślałem http://vod.pl/klan,84015,w.html
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
widac, ze nie graja
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ile ja bym dal kasy zeby wrocily chociaz czasy Technikum
a teraz nie ma zmiłuj się... trzeba zapierdalac z predkoscia blyskawicy po klawiaturze, bo jak nie wyrobie normy to ciao i nara
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
nie, nabija posty na mecz.pl
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jakies prognozy lub chociazby nadzieja na gre ?
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
nie, nabija posty na mecz.pl
tak, ewidentnie.. to jest moj zyciowy cel, dobic do 10 k postow w max. 4 lata od rejestracji.. poki co marnie mi idzie, ale wszystko przede mna
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
deszcz powoli przestaje padać. lekko kropki jeszcze. dziś powinni jeszcze pograć.
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
czyli wg tego o 17 ma przestac padac u nich,dobre i to
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dziekuje
chyba mi sie czekac nie bedzie chcialo
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
ile ja bym dal kasy zeby wrocily chociaz czasy Technikum
a teraz nie ma zmiłuj się... trzeba zapierdalac z predkoscia blyskawicy po klawiaturze, bo jak nie wyrobie normy to ciao i nara
lepsze to niz robota na zmywaku;
[
Linked Image ]
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ej, wlasnie sobie zdalem sprawe, ze gimbazy nie bedzie teraz
Chuj, sam mam taki przejebany plan lekcji, ze dramat - w piatek do 17:30 :/
Dalej chodzisz do szkoly ? W takim razie gdy sie rejestrowales,obstawiales nielegalnie.Bandycki wybryk !
Tak, teraz mam 27 lat i jestem wiecznym uczniem. Dobrze mi z tym, moge sie nazywac - mimo wieku - pelnoprawnym gimbusem.
Ej, wlasnie sobie zdalem sprawe, ze gimbazy nie bedzie teraz
Chuj, sam mam taki przejebany plan lekcji, ze dramat - w piatek do 17:30 :/
a ja codziennie o 6:00 mam wf i matme, czaisz? musze biegac i myśleć, tyle ze 24 dnia miesiaca mi bulą kase, a Ty jak spedzasz życie?
WF i Matma to byly najlepsze przedmioty w szkole, obok jezykow
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
ile ja bym dal kasy zeby wrocily chociaz czasy Technikum
a teraz nie ma zmiłuj się... trzeba zapierdalac z predkoscia blyskawicy po klawiaturze, bo jak nie wyrobie normy to ciao i nara
To samo mam, chociaz od 9 lutego prowadze calkiem beztroskie zycie - pol roku leczylem wiezadlo krzyzowe w kolanie, teraz je w zasadzie wyleczylem, ale do pracy jeszcze nie wroce (jazda autem w dluzszym wymiarze sprawia mi bol) i dzisiaj mi dali swiadczenie rehabilitacyjne na pol roku (liczy sie od konca zwolnienia czyli w moim przypadku od 12 sierpnia) czyli mam opierdaling do 12 lutego
przyszlego roku , ale ja tyle nie wytrzymam na bank.
Link skopiowany do schowka