|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Słaby ten chłopaczek... Van Der Duim/Westerhof 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Vika bezproblemowo lyknie Ane ? ( nie widzialem Ivanovic ani raz w turnieju )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Vika bezproblemowo lyknie Ane ? ( nie widzialem Ivanovic ani raz w turnieju ) czy ja wiem czy bez problemowo ? ostatnio było problemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Vika bezproblemowo lyknie Ane ? ( nie widzialem Ivanovic ani raz w turnieju ) czy ja wiem czy bez problemowo ? ostatnio było problemowo. tamten mecz ogladalem, dziwny przebieg faktycznie mial
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no właśnie lepiej chyba na live lub odpuścić bo nie warto po takim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Vika bezproblemowo lyknie Ane ? ( nie widzialem Ivanovic ani raz w turnieju ) czy ja wiem czy bez problemowo ? ostatnio było problemowo. Jezeli mialbym obstawiac ten mecz to suma sumarum wygra go Vika, bo Ivanovic nie jest w stanie zagrac dwoch rownorzednych setow na wysokim poziomie. Pytanie czy urwie jednego czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a chcialem ostro przylozyc - moze faktycznie poogladam chwile
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718 |
Może i łyknie, przynajmniej powinna, ale grać to @1,15 to naprawdę desperacja
To ja już wolę pokibicować Ivanovic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
"POSSIBLE THUNDERSTORMS" Moze byc ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Może i łyknie, przynajmniej powinna, ale grać to @1,15 to naprawdę desperacja
To ja już wolę pokibicować Ivanovic na 2-0 ciut wiecej a przy jako takiej stawce zysk moze byc calkiem ladny, ale moze na live cos lepszego sie zlapie, czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ana +6 @ 1.69 w Pinku wygląda śmiało, także walcz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Może i łyknie, przynajmniej powinna, ale grać to @1,15 to naprawdę desperacja
To ja już wolę pokibicować Ivanovic na 2-0 ciut wiecej a przy jako takiej stawce zysk moze byc calkiem ladny, ale moze na live cos lepszego sie zlapie, czekam Kurs pewnie w granicach 1.50, na over 3.5 seta w meczu Juzny-Hewitt podobny kurs, a wydaje mi sie, ze to duuuzo bardziej prawdopodobne niz 2-0 Viki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Może i łyknie, przynajmniej powinna, ale grać to @1,15 to naprawdę desperacja
To ja już wolę pokibicować Ivanovic na 2-0 ciut wiecej a przy jako takiej stawce zysk moze byc calkiem ladny, ale moze na live cos lepszego sie zlapie, czekam Kurs pewnie w granicach 1.50, na over 3.5 seta w meczu Juzny-Hewitt podobny kurs, a wydaje mi sie, ze to duuuzo bardziej prawdopodobne niz 2-0 Viki  jak Hewitt bedzie na silach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Lucic robi roznice  Hsieh/Peng 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Wczoraj puściłem taśmę i czesc spotkan juz poszla z deszczem pa pa, ale ostaly sie dane mecze wiec czemu nie Victoria Azarenka 1.10 Makarova / Vesnina 1.42 S. Williams / V. Williams 1.11 Nestor / Mladenovic 1.28 Hsieh / Peng 1.71 Matkowski / Peschke 2.00 S. Gonzalez / Spears 2.45 Soares / Medina Garrigues 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wczoraj puściłem taśmę i czesc spotkan juz poszla z deszczem pa pa, ale ostaly sie dane mecze wiec czemu nie Victoria Azarenka 1.10 Makarova / Vesnina 1.42 S. Williams / V. Williams 1.11 Nestor / Mladenovic 1.28 Hsieh / Peng 1.71 Matkowski / Peschke 2.00 S. Gonzalez / Spears 2.45 Soares / Medina Garrigues 1.90 Bracia jutro graja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
I tak 80% ludzi grające taśmy włoży to na podbicie jak Freda z Bredo, Freda ze Stachem, Nadala z Darcisem, Radwe z Makarową itp, itd. Przecież taki kurs nie może nie wejść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Wczoraj puściłem taśmę i czesc spotkan juz poszla z deszczem pa pa, ale ostaly sie dane mecze wiec czemu nie Victoria Azarenka 1.10 Makarova / Vesnina 1.42 S. Williams / V. Williams 1.11 Nestor / Mladenovic 1.28 Hsieh / Peng 1.71 Matkowski / Peschke 2.00 S. Gonzalez / Spears 2.45 Soares / Medina Garrigues 1.90 Bracia jutro graja  raczej nie ma to większego znaczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dawno nie ogladalem kobiecych debli i chyba szybko nie obejrze ponownie, bo kalecza strasznie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|