Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#599465 10/06/2006 18:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
Ktos zna/ ma konto u buka:

http://www.bet1128.com

Maja bardzo zachecajace kursy na handicapy azjatyckie , na under/over i nie tylko. Niestety buka kompletnie nie; znam jesli ktos ma troche informacji o nim, lub juz gral u niego niech skrobnie

Bonus: Unibet
#599466 22/06/2006 10:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
oprócz azjanów nie widzę dobrych kursów.
Jest za to promocja 50E/30Ł. ale nie mogę znaleźć dokładniejszych termsów

#599467 22/06/2006 10:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237

#599468 22/06/2006 10:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
O co chodzi dokladnie w tje promocji ?
Wplaca sie 30 Euro i dostaje 2 tyle. Ale kiedy mozna wyplacic cala sume 60 euro ?

#599469 22/06/2006 10:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
30 euro to free bet nie jest wypłacalne musisz zagrać za 30Ł lub 50 euro. Zysk z zakładu jest twój stawka wraca do nich

#599470 22/06/2006 10:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Oni Ci dają 50 euro na stawke i potem zabierają a to co ugram jest Moje. Tak?
To nie musze dokonywać żadnych wpłat aby dostać tą stawke??
Jak można wypłacać??

Pozdrawiam.

#599471 22/06/2006 10:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
mam tam konto od dwoch tygodni nic nie dostalem nawet jak maila napisze sie nie polecam zakladac tam konta nie oplaca sie maja jedna promocje na pol roku :/:/:/ pozdro

#599472 22/06/2006 10:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wydaje mi się że trzeba wpłacić równowartość Free beta

#599473 22/06/2006 10:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dandi wpłacałeś tam kasę??

#599474 22/06/2006 11:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Freebeta dostajesz, jezeli wpłacisz 50 euro, wszystko dokładnie jest tutaj opisane: http://ad.bet1128.com/betbrain/tanc.html

#599475 22/06/2006 11:25
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
tak mialem tam kase dosc dlugo wyplacilem prawie tyle samo co weplacilem nie podoba mi sie oferta niekiedy live jest a bardzo dlugo podliczaja zaklady wiec <da bani> pozdro

#599476 22/06/2006 16:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
zarejestrowalem sie ale zadnego majla nie dostalem od wielu h:-/

#599477 06/07/2006 06:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wpłaciłem, postawiłem, dostałem free beta 50euro.
Czy ktoś wie czy muszę zagrać za całe 50Euro, czy mogę postawić kilka mniejszych zakładów?

#599478 31/07/2006 11:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
wypłacał już ktoś ? warto tam trochę pograć ?

#599479 01/08/2006 08:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dzisiaj zleciłem wypłatę, ale mam cykora w http://www.bookmakersreview.com/Sportsbooks_Ratings_sorted_Alphabetically/
ma ocenę 2RW a to chyba słabo. Co znaczą te litery RW ktoś wie ?

#599480 01/08/2006 10:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
RW = rating watch (czyli należy obserwować ocenę bo może ulec zmianie). Bet1128 to dawny Paradisebet. Wszelkie komentarze od grających mile widziane. Ocena rzeczywiście dosyć niska ale należy dodać, że identyczną ma w wyżej wymienionym serwisie bet-at-home, który - przynajmniej dla mnie - jest już wypróbowanym solidnym bukiem.

#599481 01/08/2006 10:20
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
dzięki

#599482 02/08/2006 07:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
minęło prawie 24 h i nie ma ani pieniedzy ani zadnego znaku życia od nich (po za tym że dostałem kolejny newsletter)

Czy ktoś od nich wypłacał na Moneybookers i ile to trwało??
Potrzebne były jakieś interwencje?

Wysłałem już kilka e-meili, ale na razie cisza.

Live chat nie działa po wpisaniu danych i wysłaniu okienko się zamyka.

Może trzeba wysłać im skany dokumentów?

#599483 02/08/2006 09:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
załapałem się na live czat.
przepraszają i tłumaczą że mieli problemy z bazą.
Mam czekać jeszcze 24 godziny.
Live czat najwyraźniej dopiero działa po 11

#599484 02/08/2006 10:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
pieniądze trafiły na moneybookers.
Nawet im skanów nie wysyłałem.
W gruncie rzeczy dużo dłużej czekałem na pieniądze w Baw i betssonie.
w godzinę po rozmowie na live pieniądze na MB.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1