Nie radzę jednak tam grać okazuje się że nie mozna wypłacic tych 50euro , mozna je tylko przegrać.
Przegrałem pierwsze 50 euro, dostałem free beta 50 euro,
zagrałem zakładów za 50 euro, mój bilans byl 180 euro.
Pozwolono mi wypłacić 80 euro. Kiedy ponowiłem prośbę o wypłatę pozostałych 100 euro, odmówiono mi twierdząc że nie spełniłem wymagań i że 50 euro musi pozostać na moim rachunku.
Czyli te pieniądze mogę tylko przegrać (sticky bonus ) ewentualnie liczyć na kolejne wygrane.
Tak mi sie wydawało, ze to "kredyt na granie" ale nie do wypłaty.
Czyli jak sie zdarzy "nieszczęście" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wygram w Bet1128, to nie zabierają tych 50 EUR i dopisuja do konta całą wygraną.
tzn. jak mam na koncie FB(50) i zagram za 50 po kursie 1,5
to saldo bedzie 75 a nie 25(sama wygrana).
Czyli można przegrac po kursie 2,1 a niekoniecznie szukać
kursów w okolicach 7,0 :-)
To duża róznica przegrac FB a dostać wygraną.
Ja grasz sure 2,0-2,0 to nic nie tracisz a może sie udać przegrać.
Mnie promocje typu "rozdajemy cudze" nie przeszkadzajÄ….