|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
http://www.e-tennis.tv/ kanał 7, jakby ktoś chciał oglądać Paulę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Moser 5-2 już z tym przereklamowanym Fanselovem czemu przereklamowanym? już 5:4 raczej przeszacowanym, bo kursy powinny być bardziej nieco bardziej wyrównane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Gimeno-Traver -5.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Fischer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ouanna +1.5 gema chodziło po głowie, ale teraz zwątpiłem i chyba odpuszczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
reister 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Moser 5-2 już z tym przereklamowanym Fanselovem czemu przereklamowanym? już 5:4 raczej przeszacowanym, bo kursy powinny być bardziej nieco bardziej wyrównane. słusznie....przeszacowanym , na Mosera było 2,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
TDB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
De Bakker break na farcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
To co zrobił bemelmans przy siatce przy stanie 30:40 to niewytłumaczalne :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Bakker to bierze ten turniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
jak mnie ten reister prowokuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Flavia ma 100 razy lepiej poukładane w głowie niż kulfon ale duzo gorsze skille Wiadomo, znowu wszystko bedzie zalezalo od dyspozycji dnia i czy dla Flavi to juz nie bedzie "too much to handle". W ostatnich meczach naprawde imponuje spokojem i tym jak rozgrywa punkty i waznych momentach. Wiadomo trzeba zawsze troszke szczescia jak podczas meczu z Halep kiedy oddychajac rekawami przerwali mecz i mogla zregenerowac sily. Dzisiaj wypoczeta i z bojowym nastawieniem nie ma nic do stracenia  a wiemy jak sie gra bez presji... Aza pokonujaz SW ( w co nie moglem uwierzyc, ani nie wierzylem przed meczem ze jest w stanie cos wskorac) sama "lekko" ukrecila na siebie bata, bo presja jest wieksza. A zeby stanac znowu oko w oko z SW najpierw trzeba pokonac solidnie grajaca Flavia. Jak AZA bedzie sie gibala przy swoich serwisach gemowych to zycze jej powodzenia i mam nadzieje ze Flavia bedzie grala to co do tej pory... solidnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bakker to bierze ten turniej... Himeno bierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Gicquel izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198 |
zobaczie jak Kania sie zachowuje na korcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Flavia ma 100 razy lepiej poukładane w głowie niż kulfon ale duzo gorsze skille Wiadomo, znowu wszystko bedzie zalezalo od dyspozycji dnia i czy dla Flavi to juz nie bedzie "too much to handle". W ostatnich meczach naprawde imponuje spokojem i tym jak rozgrywa punkty i waznych momentach. Wiadomo trzeba zawsze troszke szczescia jak podczas meczu z Halep kiedy oddychajac rekawami przerwali mecz i mogla zregenerowac sily. Dzisiaj wypoczeta i z bojowym nastawieniem nie ma nic do stracenia  a wiemy jak sie gra bez presji... Aza pokonujaz SW ( w co nie moglem uwierzyc, ani nie wierzylem przed meczem ze jest w stanie cos wskorac) sama "lekko" ukrecila na siebie bata, bo presja jest wieksza. A zeby stanac znowu oko w oko z SW najpierw trzeba pokonac solidnie grajaca Flavia. Jak AZA bedzie sie gibala przy swoich serwisach gemowych to zycze jej powodzenia i mam nadzieje ze Flavia bedzie grala to co do tej pory... solidnie  Nie przesadzajmy. Różnica w grze i umiejętnościach jest ogromna. Penetta nikogo wyjątkowego nie ograła. Azarenka ma ostatnio na rozkładzie sarenke. Jak dla mnie azarenka powinna spokojnie wygrać. Zwłaszcza , że w finale będzie czekać , sarenka a ostatnio azarence idzie z czarną , więc tym bardziej chciała awansować do finału. Rozmowa czy flavia ma szanse czy nie są bez sensu , bo różnica pomiędzy nimi jest naprawdę duża i dzisiaj raczej nie będzie decydować dyspozycja dnia. Nawet jeśli flavia zagra mecz życia to i tak będzie musiała liczyć na bardzo złą grę Białorusinki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
reister co za chory czub znowu oddaje od razu przewage, 9 dfow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
reister co za chory czub znowu oddaje od razu przewage, 9 dfow wstrzymaj wytrysk, ogarnie w koncu gra z wiekszym od sie pussym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
zobaczie jak Kania sie zachowuje na korcie  co robi konkretnie bo nie mam możliwości oglądać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|