|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,529
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,529 |
siema.czy juz bylo rozlosywane z kim zagraja druzyny ktore wyjda z danej grupy w euro 04?chodzi mi o to czy bylo juz losowanie ze np zwyciezca grupy A zagra z druga druzyna grupy D?jesli tak to prosze o to aby mi ktos powiedzial jak sa wylosoane.i jesli tez bylo to z kim zagraja zwyciezcy tych meczy w nastepnych rundach 1/4 finalu 1/2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
bylo => www.euro2004.com [ euro2004.com] ...tak trudno poszukac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka