|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
1.9 na Polskę to chyba jakiś żart... dobry kurs, trzeba brac... chyba X2 2 gole spokojnie strzelimy. a ile tamci strzela? mysle, ze jednego tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
1.9 na Polskę to chyba jakiś żart... dobry kurs, trzeba brac... chyba X2 2 gole spokojnie strzelimy. a ile tamci strzela? mysle, ze jednego tylko  z UVE na piwo chodzisz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Hell juz mozesz zaczac przegladac po ile suchary w biedronce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
POLSKA BTS  Niemcy strzela w obu połowach  Dzeko strzeli  Moje dzisiejsze podboje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
pamietam, jak przed meczem u nich tez znaffcy robili z nich jakichs mistrzow swiata  a moglismy wygrac przy odrobinie szczescia nawet. teraz mamy lepszy sklad niz wtedy, a oni wiecej problemow w skladzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Klose score Lysy score Ibra score  zwrot jak nie zagra w wyjsciowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, J. Boateng, Schmelzer - Khedira, T. Kroos - T. Müller, Özil, Reus - Klose
Austria: Almer - Garics, Dragovic, Pogatetz, Fuchs - Kavlak, Ivanschitz - Harnik, Alaba - Arnautovic, Weimann
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Ukraina ostro z SanMarino 1 minuta i już Ukraina z żółtkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hell juz mozesz zaczac przegladac po ile suchary w biedronce Zobaczymy... nie wygraliśmy meczu o punkty z "Jugolami" od 2008. Czarnogóra nie przegrała meczu na wyjezdzie od 2011. Lewy strzelal w waznych meczach tylko z SM i Grecją. W kwalach mamy tylko dwa gole z akcji, nie licze bramek z SM. Skad te kursy? Cyba buki liczą na zysk na lesnych dziadkach... w Czarnogorze ile zagra swoich? z 700 tysi? A u nas normalka lesne dziadki czy inni pobiorą Polaków od razu po te 1.90 z 40 mln to niezly odsetek, a jakis normalnych argumentow na naszych tez nie widze... gramy dosyc odwaznym skladem jak z Danią, tylko dzisiaj 4 garnitur u Czarnogórców nie zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
pamietam, jak przed meczem u nich tez znaffcy robili z nich jakichs mistrzow swiata  a moglismy wygrac przy odrobinie szczescia nawet. teraz mamy lepszy sklad niz wtedy, a oni wiecej problemow w skladzie. Pamietam jak co mecz zafffcy pompują balonik ze wygramy z tym czy z tym ze nie ma się kogo bać ze wciśniemy 2 gole . A mecz pokazuje obraz nędzy i rozpaczy .po meczowe komentarze to staraliśmy się ale nie wyszło ,rywal postawił twarde warunki .... i kolorujemy kredkami szarą rzeczywistość
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Ukraina ostro z SanMarino 1 minuta i już Ukraina z żółtkiem  ukraina1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 542
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 542 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Ukraina 1 nie będzie chyba niespodzianki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
pamietam, jak przed meczem u nich tez znaffcy robili z nich jakichs mistrzow swiata  a moglismy wygrac przy odrobinie szczescia nawet. teraz mamy lepszy sklad niz wtedy, a oni wiecej problemow w skladzie. Pamietam jak co mecz zafffcy pompują balonik ze wygramy z tym czy z tym ze nie ma się kogo bać ze wciśniemy 2 gole . A mecz pokazuje obraz nędzy i rozpaczy .po meczowe komentarze to staraliśmy się ale nie wyszło ,rywal postawił twarde warunki .... i kolorujemy kredkami szarą rzeczywistość ja tez pamietam, tylko ze odwrotnie znafcy pompuja w inna strone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w macedonii będzie red ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
kurs na lewego ze strzeli ostro spada. cos jest na rzeczy, trzeba pograc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
kurs na lewego ze strzeli ostro spada. cos jest na rzeczy, trzeba pograc Czyli bedzie karny... lepiej to pobrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
kurs na lewego ze strzeli ostro spada. cos jest na rzeczy, trzeba pograc Czyli bedzie karny... lepiej to pobrac  kanar kasuje karne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|